Skocz do zawartości

Oświetlenie przednie


roboterm

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z oświetleniem przednim czy można jakoś ledy koloru pomarańczowego wykorzystać do jazdy dziennej? Może jakoś mogą świecić na biało dzięki programowaniu? mało światła jest podczas jazdy być może jeździłem europejskimi autami i całkiem inaczej świecą.

ROBOTRAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Temat stary ale może się komuś przyda.

 

Proponuje SMD dwu funkcyjne dla wersji gniazd US, aby rozwiązać problem przeróbek.

 

F150 postojowe/dzienne białe + kierunek pomarańczowy w jednym.

smdjpg_ashqhps.jpg

 

RAM postojowe/dzienne białe + kierunek pomarańczowy w jednym.

smdjpg_ashqhnw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dmisieekk, ja wszystko kupowałem na alledrogo.... tylko wpisz smd usa czy dwufunkcyjna

 

http://allegro.pl/dual-color-led-p27-7w-30x-smd-5050-3157-3457-usa-i6136769875.html

 

21280f7544f5bc8619531200121a

 

[ Dodano: 2017-03-07, 20:33 ]

..... "będzie Pan zadowolony" :-D

 

Tylko weź kombinerki zakrzywione i wyrwij z lampy te plastiki to zmieścisz dłuższą z wiekszą ilością diód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dmisieekk, tak, tylko pierw usuń plastikowy refleks ze srodka jesli chcesz dłuższą, patrz mocniejszą. Kup z oszukaniem can. Jeśli nie wstaw równolegle rezystor lub żarówke.

Efekt po wsadzeniu bedzie że postój się wygasza i włacza kierunek jak kierunek skończy z powrotem włacza się pozycja.

One bedą tak mocne jak dasz prznajmniej 50smd że dadzą światła do jazdy dziennej.

 

P.s. ogarnołeś już cofania i przeciwmgielne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dmisieekk, spróbuj poszukać tańszych, cena może spaść do ok. 28zł. Ja w Ramie zamieniłem w lewym tylnym kloszu górna żarówkę postojową jednowłóknową na dwu i tam realizowałem na potrzebę kontroli przeciwmgielne.

 

Do cofania polecam WAŚ listwa led dwu rzędowa, wystepuje z białymi i czerwonymi ledami.

0_0_productGfx_967a168a25b08403f24b396b01b788ce.jpg

http://www.was.eu/index/product/1238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja bym tego 'głośno' na publicznym poście nie pisał.... ja jeździłem 21km do sąsiedniego miasta bo u mnie ci co zazwyczaj nadmiernie się spuszczali. Ram miał gorzej, eFka nie podpadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o wymianie tych pseudo ksenonów na coś europejskiego? Czy da się to zrobić?

 

Ja zmieniłem na LEDy. Zenony mogą się schować. Ale... LEDy są równie niekoszerne jak chińskie zenony.

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.