Skocz do zawartości

Hey wszystkim


dejwitt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Dawid, jestem z Żor kolo Rybnika. Ciesze sei ze znalazlem to forum, bo za pare miesiecy chce kupic Rama 1500 Quad Cab'a wiadomo z V8 Hemi. Moja przygoda z amerykanska motoryzacja zaczela sie juz bardzo dawno, i teraz jestem przeszczesliwym posiadaczem Chevroleta Camaro IROC Z z Ttopami oczywiscie z jedynym slusznym silnikiem 5.7 . Rama chce kupic do firmy, bo kombi za male a busa nie chce, jakos zawsze wolalem jezdzic czyms czego nie spotyka sie co chwile na drogach hehe . Mam kilka pytan odnosnie tego samochodu ale to juz w innym dziale. Pozdrawiam

 

Fbody Klub Polska

dejwitt

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witamy, witamy. Z zainteresowań które opisałeś z góry zakładam, że kochasz wielkie amerykańskie V8 i nic innego nie wchodzi w grę ;-) . Ja proponuję zatem Chevy'iego Silverado z jedynym słusznym silnikiem Vortec 8100.

Nie kumam... coście się wszyscy uparli na te HEMI. Jest wiele innych na prawdę fajnych silników. Ja za hemi nie przepadam ze względu na MDS i stopień komplikacji.

Fajnie , że coraz więcej pasjonatów motoryzaji amerykańskiej. (nie obrażajcie się koledzy z japonczykami...one też są fajne ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy. Z zainteresowań które opisałeś z góry zakładam, że kochasz wielkie amerykańskie V8 i nic innego nie wchodzi w grę ;-) . Ja proponuję zatem Chevy'iego Silverado z jedynym słusznym silnikiem Vortec 8100.

Nie kumam... coście się wszyscy uparli na te HEMI. Jest wiele innych na prawdę fajnych silników. Ja za hemi nie przepadam ze względu na MDS i stopień komplikacji.

Fajnie , że coraz więcej pasjonatów motoryzaji amerykańskiej. (nie obrażajcie się koledzy z japonczykami...one też są fajne ;-) )

 

caly czas towarzyszyla mi amerykanska motoryzacja afbody to spelnione marzenie, teraz V8 do rpacy :),jakos ciezko mi sie przesiada z V8 do gnojowozu kiedy to czas do pracy jechac :>, a co do ryzu to mamy chyba podobne zdanie :), jesli chodzi o silverado to nie bralem nigdy nic innego pod uwage procz wlsnie rama... jedyny pickup na ktory choruje to wlasnei Ram i czemu 1500 i wlasnie Hemi...a to ze mam tylko kat.b i wlasnie dla, tego systemu MDS :> cos musi byc ciut bardizej ekonomiczne od samochodu do zabawy :) heheh

 

W ogole jest ktos z moich okolic ? moze byla by mozliwosc podskoczenia obejrzenia autka?

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Dejwitt,

Witamy serdecznie i nie przejmuj się Bullterierem, on ma fioła na punkcie swojego V10 :-P :-D , ale przyznam że uzasadnionego. Co do MDSu to Pawełku przypominam Ci, że mój HEMIk nie ma MDSu. Z opisów w tematach o MDSie i spalaniu raczej możnaby powiedzieć, że MDS to bardzo fajna sprawa na dojazdy do pracy na długich odcinkach niezakorkowanej autostrady. W naszych polskich realiach braku autostrad i szarpanej jazdy na zwykłych polskich drogach spalanie z MDSem czy bez jest podobne. Hemi może nie jest tanie w dłubaniu, ale sam przyznałeś, że jest do niego wszystko, co tylko sobie wymyślisz i tu masz odpowiedz dlaczego Hemi lub Cummins, bo to chyba dwa najbardziej popularne silniki.

 

Apropos, oglądałem stroker kits do mojego Hemi... no i chyba wali mi na łeb... ale pogadamy na ten temat na gg...

 

Swoją drogą Dejwitt zachęcamy do wpisania się do działu Pickupowcy z danymi, zawsze lżej w trasie jak masz znajomych w Polsce ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.