Skocz do zawartości

TITAN W OLEŚNICY - KTO GO ZNA?


SIMAX

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Co sądzicie o tym pickupie?

 

Czy warto kupić titana czy dać sobie spokój?

 

Proszę o opinie,,,

 

 

http://otomoto.pl/nissan-titan-4x4-wiekszy-brat-niss-navara-C25838763.html

F150 LARIAT 2007 5.4 V8! Jest POWER - sprzedany...

RAM 1500 SPORT 5.7 HEMI - Teraz jest MOC!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vin by się przydał, wtedy dowiesz się o nim więcej.

 

Gdybym Ja miał wybierać np. po między Toyota Tundra lub Nissan Titan to na 100% wybrał bym tego drugiego, po prostu bardziej podoba mi się jego kanciasty design.

 

Jeśli chodzi o ten egzemplarz to najpierw trzeba go obeżnijże, też kiedyś znalazłem sobie srebrnego Titana za 35tyś w Wągrowcu na zdjęciach git ale w rzeczywistości...

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, macałem na żywo to "cudo" i po prostu temat zamykam z wielkim hukiem :!:

 

 

daj na ogólnym, być może inne osoby też są zainteresowane autem.

 

 

BTW imho titan to popierdóła :kasztan:

 

jak masz cash, czas to wybierz się na wycieczkę, ta tundra powinna wyjść brutto 95-100 tys:

http://toronto.kijiji.ca/c-cars-vehicles-cars-trucks-2007-Toyota-Tundra-trd-W0QQAdIdZ401439001

 

albo ciut droższy ram:

http://toronto.kijiji.ca/c-cars-vehicles-cars-trucks-2010-Dodge-Power-Ram-1500-SLT-Sport-Pickup-Truck-W0QQAdIdZ411668212

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMKA

 

Titan. Auto z 2008r. za ponad 8 dych: karoseria miała być malowana z prawej strony (zdjęcia po wypadku przesłał mi właściciel!) ale okazało się, że malowana była cała i to bardzo niedobrze krótko mówiąc, dach nie wyciągnięty po dzwonie, paka przesunięta o 2centy, ledwo domykała się burta, wstawiony prawy słupek wraz z progiem nawet dobrze. Wnętrze po wypadku i robocie blacharskiej tylko liźnięte wilgotną szmatką, fotele połamane i krzywe, na dodatek żeby trzymały się plastiki, powstawiane kołki meblowe, ale w cenie mają być niebawem oryginalne z Usa. Wykładzina pod nogami kierowcy wypalona kwasem. Opony łyse bo zamienili w kontenerze. Najładniejszy był silnik i fajnie gadał oraz zegary bo były czyste. :-(

 

Następnie podjechał kolega właściciela titana, Ramem 2500 5.7 Hemi z 2008r. w białym kolorze i zajebiaszczym kangurem z przodu typu Top Gun. Naprawdę zrobił wrażenie... :shock: no i co... :evil:

fajny, duży, amerykankij i to wszystko. Oczywiście cały malowany w stodole u Kazia, syf w środku do odrzucenia, że nawet nie chciało nam się jazdy próbnej robić, a ponoć w ostatni weekend wożeni byli tym monstrum nowożeńcy... :lol: Więcej nie chciało nam się oglądać...i gadać, ale ogólnie weseli panowie sypali kawałami i mieli podejście typowo amerykańskie. Mało brakowało a poszlibyśmy oblewać rocznicę ślubu jednego i drugiego!

 

Moja opinia jest tylko i wyłącznie moją opinią i jeśli ktoś ma inne zdanie na temat tych pojazdów oddaje pełny szacun :lol:

 

No nic szukamy dalej. Kolega Bartosz z forum zachęca mnie do zakupu swojego Efa KR, ale boję się aż jechać do niego 300km...Czekam na foty od niego i może co z tego wyjdzie. A, właśnie a propos Fury kolegi Bartosza to mam pytanie dotyczące wartości ciągnącej przyczepy z hamulcem która wynosi tylko 3000kg w dowodzie i czy można tę wartość zwiększyć do 3500kg?

 

pozdrawiam

 

SIMAX

 

[ Dodano: 2012-09-11, 12:43 ]

jak masz cash, czas to wybierz się na wycieczkę, ta tundra powinna wyjść brutto 95-100 tys:

http://toronto.kijiji.ca/...QAdIdZ401439001

 

Tu kabina mi nie pasuje bo jest za mała.

 

a tu jest oki i nawet mógłby być tylko ile czekać jak fura potrzebna od zaraz...

F150 LARIAT 2007 5.4 V8! Jest POWER - sprzedany...

RAM 1500 SPORT 5.7 HEMI - Teraz jest MOC!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, właśnie a propos Fury kolegi Bartosza to mam pytanie dotyczące wartości ciągnącej przyczepy z hamulcem która wynosi tylko 3000kg w dowodzie i czy można tę wartość zwiększyć do 3500kg?

 

Potrzebne będzie dodatkowe badanie techniczne i... znajomy diagnosta :mrgreen:

Na stronie 231 w instrukcji obsługi (i na naklejce na słupku B) masz dopuszczalne masy przyczepy. Dla tego eFa jest to odpowiednio:

dmc przyczepy 8700 funtów (3946 kg)

dmc zestawu 14500 funtów (6577 kg).

Problem polega na tym, że żeby samochód mógł tyle ciągnąć to musi mieć oryginalny amerykański hak dostosowany do takich obciążeń. Niestety taki hak oczywiście nie ma odpowiedniej europejskiej homologacji. U nas zaś, nawet jeśli ktoś dorobi Ci hak z homologacją do eFa to na pewno nie na prawie 4 tony.

I właśnie do tego potrzebny jest znajomy diagnosta ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat bo szukam titana czy zna ktoś może tego z komisu w sulejówku lub ktoś może tam mieszka i mógłby trochę go oblukać

 

http://moto.allegro.pl/nissan-titan-bezwypadkowy-serwis-w-aso-pickup-i2629940558.html

chevy silverado 7.4 v8 sold

pontiac firebird 5.0 v8

chrysler 300c 3.5 v6

dodge ram 4.7 v8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w poniedziałek to pojadę zobaczyć. Ja już go raz widziałem, pamietam go poprzez to przedłużenie paki. Stał jeszcze na lawecie chyba z niemieckimi blachami. W pon. Dam znać.

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dziś nie zdążyłem bo musiałem pojechać do Jeleniej Góry ale już się umówilem na jutro na obejrzenie auta.

 

[ Dodano: 2012-09-18, 19:44 ]

Byłem i widziałem.

A więc po kolei:

Po strzale z prawej strony, wymienione wszystko czyli drzwi x2 oraz progi, słupek 3/4 wysokości.

Mierzylem go całego więc cała reszta w oryginale. Właściciel ma zdjęcia po strzale więc do niego napisz i o nie popros. Ja ich nie widziałem. Paka pokryta jakimś polimerem czyli tez natrysniete ale maxymalna grubość to 1mm więc jakości co naszych wykonan nie porównuje bo nie ma czego . Burtą była lekko przesunięta w lewo i coś haczyło przy zamykaniu ale paka była malowania tylko lekko z jakieś 15cm od drzwi. Nie podobały mi się plastiki w środku, czyli zabudowa przedniego fotela i niektóre plastiki właśnie z prawej strony wnętrza auta gdzie był strzał. Niektóre nie spasowane. Pan mówił ze nowe już idą z USa i są w cenie pojazdu.

Pod maska czysciutko i pachnaco, nie było się do czego przyczepić.

Fotel kierowcy rozdarty na jakieś 3-4cm ale nie w miejscu gdzie zazwyczaj się przeciera tylko na siedzisku od www. Strony auta. Skóra zadbana, wnętrze czyste, nakładu na pedały jak nowe. Przebieg 27tys mil.

Ogólnie trzyma się kupy. Pan ma jeszcze innego Tytana na sprzedaż i dwa Ramy. Sprowadza ja poprzez Niemcy po mniejszy VAT. Acha tytan ma zrobiony niemiecki tuv.

 

Pytaj póki pamiętam ;)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.