Skocz do zawartości

witam...


WICIU

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać, powitać Kolegę. Może coś więcej na temat Ramika i jego właściciela.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jeszcze nie jestem na forum zeby sie poradzic i dowiedziec jaki wybrac Moze krutko opisze co mnie sklonilo do checi posiadania tego potwora lubie duze auta i jezdze BMW730 V8 myslalem ze to jes to dzwiek silnika moc i prowadzenie oraz wyglad az tu kiedys z przeciwka jakis potwor poczulem sie taki maly pirwsze skrzyzowanie i nawrotka za tym autem i z tylu napis DODGE oki do domu i poszukiwania znalazlem ceny no troche duzo dla mnie bendac w HOlandii troche mi przeszlo az tu slysze ryk czegos i zza budynku wylania sie RAM1500HEMI scisnelem renke dziewczynie i mowie slyszysz jak on chodzi bylem w szoku i powiedzialem jeszcze tylko musze sie przejechac i bende wiedzial no wrucilismy do polski i przejechalem sie HEMI 06r mialem takiego banana na papie ze niepamietam kiedy tak sie cieszylem wlasciciel mial radoche ze mnie i wtedy powiedzialem musze go miec!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiciu widzę , że kręcą cie ewidentnie wielkie pojazdy i wielki silniki z przeznaczeniem na asfalt. Co byś nie kombinował i czym byś nie próbował jeździć to powiem Ci jedno. Dla ciebie stworzony jest po prostu RAM SRT10. Nie zastanawiaj się i nie pytaj dla czego . Kup go i tyle. Jak już go kupisz i przejedziesz się innymi Ramami to jeszcze bardziej będziesz z siebie zadowolony, że wybrałeś jedyny słuszny pojazd :twisted: Na dobry początek powiem tyle, że ten wielki potwór na każdych światłach zostawia wszystkie BMW nie M i niektóre Mki też. A jak jedziesz małą i cisną uliczką to włączają się alarmy w samochodach obok. I jeszcze to, że nikt nie będzie miał takiego wielkiego silnika jak Ty... nawet ja :-)

Jedna wada ...4x2 :-/ u mnie to sprawa kluczowe , ale są tacy co im nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze masz racje ale sa drozsze i to juz za duzy silnik tam jest V10tak?Jestem nastawiony na HEMi a SRT zostawie jako kolejny cel gdy znudze sie tamtym jezeli to bedzie mozliwe.Chcialbym sie dowiedziec jak to jes z tymi silnikami 3.7/4.7 tzn. spalanie i osiagi czy dynamika a i czy tylko w HEMI byl stosowany system odlanczania 4 cylindrow MDS czy jakos tak I od ktorego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i czy tylko w HEMI byl stosowany system odlanczania 4 cylindrow MDS czy jakos tak I od ktorego roku

 

MDS był stosowany od rocznika 2006, hemi jest dobre ,na początku robiło na mnie wrazenie ale jak to sie mówi "w miare jedzenia apetyt rosnie" i i dzis wybtał bym SRT-10, boje sie tylko tego ze lubie ruszyc spod swiateł troche szybciej, a przy takiej pogodzie jaką mamy obecnie SRT bedzie stało w miejscu:) A teraz załączam 4x4 i heja....

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a i czy tylko w HEMI byl stosowany system odlanczania 4 cylindrow MDS czy jakos tak I od ktorego roku

 

MDS był stosowany od rocznika 2006, hemi jest dobre ,na początku robiło na mnie wrazenie ale jak to sie mówi "w miare jedzenia apetyt rosnie" i i dzis wybtał bym SRT-10, boje sie tylko tego ze lubie ruszyc spod swiateł troche szybciej, a przy takiej pogodzie jaką mamy obecnie SRT bedzie stało w miejscu:) A teraz załączam 4x4 i heja....

 

Eeee nie jest tak źle. Jak mam napęd na przód dopinany na sztywno więc tylko w sporatycznych sutyacjach na drodzą go włączam. Na dodatek mam opony AT i jednak moment obrotowy sporo większy od hemi a przede wszystkim z samego dołu. I jakoś jeżdzę. Jednak czasem są takie sytaucje , że trzeba bardzo szybko ruszyć z miejsca to 4x4 jak znalazł.

A spalanie jest jednak sporo większe w SRT. A o mniejszych silnikach nie myśl bo to straszne muły są. Tylko Hemi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.