Skocz do zawartości

Remont skrzyni Eazy'ego


Quarter

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek RAM dostaje nową (tzn. mało używaną) skrzynię i TC a starą będę sobie na stole w garażu 'diagnozować' :kasztan:

 

Ooooo, to kiepskie kung-fu :-( Znaczy się, że magik-cudotwórca nie podołał ciemnym siłom niezmienianego oleju czy coś innego poległo? Trzymam kciuki!

 

Daj przy okazji znać, czy polecasz/nie polecasz ten warsztat od skrzyń biegów - przyda się opinia z pierwszej ręki.

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek RAM dostaje nową (tzn. mało używaną) skrzynię i TC a starą będę sobie na stole w garażu 'diagnozować' :kasztan:

 

Ooooo, to kiepskie kung-fu :-( Znaczy się, że magik-cudotwórca nie podołał ciemnym siłom niezmienianego oleju czy coś innego poległo? Trzymam kciuki!

 

Daj przy okazji znać, czy polecasz/nie polecasz ten warsztat od skrzyń biegów - przyda się opinia z pierwszej ręki.

 

Magik-cudotwórca nie miał okazji się wykazać po tym jak mi wycenił remont skrzyni na ponad 9000zł :-) Bóg go chyba opuścił bo w Zuzcar'ze dostałem używkę z gwarancją za 2500zł netto (kompletną z konwerterem!) i do tego reduktor w dobrej cenie :-)

 

Jeżeli chodzi o wiedzę pana Leszka to nie leje wody i fachura pełną gębą jak to się mówi. Ale ceny z kosmosu... Jak ktoś szuka fachowca to myślę, że warto tam podjechać ale trzeba mieć walizkę z zielonymi ;-)

 

Tak więc moja skrzynia klęka coraz bardziej. Mam nadzieję, że do poniedziałku pożyje bo po wymianie oleju gwiżdze, szarpie, cuda wianki i z dnia na dzień jest tylko gorzej. Przeszczep poprawi kondycje mi (psychicznie) i RAMowi (fizycznie) ale mój portfel ma ostatnio ciężkie czasy. Nie będę nawet pisał ile mnie będzie kosztowało (i ile już kosztowało) doprowadzenie tej 'okazji' do porządku...

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak muszę dopytać, czy to na pewno TEN magik - tamten miał być relatywnie niedrogi... :-/

 

Dobrze, że stosunkowo tanio trafiłeś używkę. Powodzenia!

 

A swoją drogą Twoja bolesna lekcja przypomina, że jak coś jest nie do końca OK od samego początku (temat salvage title), to mogą wyjść dalsze kwiatki...

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą Twoja bolesna lekcja przypomina, że jak coś jest nie do końca OK od samego początku (temat salvage title), to mogą wyjść dalsze kwiatki...

 

Kwiatki... ja tu kwiaciarnię będę mógł niedługo otworzyć :roll:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.