Skocz do zawartości

akcja serwisowa dot. felg / Nissan.


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Informacyjnie podaje ze Nissan ma akcje serwisową polegającą na wymienia pewnej partii felg. Nie wiem dokładnie szczegółów, ale pewne felgi z pewnymi numerami są do sprawdzenia w serwisie. Jezeli sie zakwalifikują to Nissan zakłada nowe felgi.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O akcji jest (było) napisane tu:

http://www.uokik.gov.pl/powiadomienia.php?news_id=2620.

Jednak w tej chwili strona uokik-u nie działa. Jest tam też lista numerów vin, które mają felgi do wymiany (bez znaczenia czy gwarancja obowiązuje czy się już skończyła).

Pierwsza wizyta w serwisie polega na sprawdzeniu felg jakimś preparatem (czas to około 1,5 h). W pierwszej kolejności są wymieniane felgi, które mają widoczne uszkodzenia, następnie pozostałe. Kierownik serwisu powiedział, że wymienić muszą we wszystkich samochodach objętych akcją, mają na to rok czasu. Także dzwonić do serwisów i się umawiać na kontrolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche krócej, bo ja spedziłem w serwisie jakies 40 min.

na szczescie felgi bez mikropęknięć - inaczej autko mogłby zostać na warsztacie a Pan poinformował mnie , że Nissan odezwie sie do pierwszego właściciela i wyśle pismo z zaproszeniem na wymianę felg w ciagu nastepnych 3 tygodni.

 

[ Dodano: 2011-08-02, 09:39 ]

a jezeli komus nie chce sie szukać na tej liscie swojego VINu, to spokojnie

może klepnąc nr VIN w google.com i wtedy mu wyskoczy ten sam dokument.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie chce się szukać VIN-u na liście to może podjechać do serwisu i zapytać czy jego to obowiązuje, jak ma dalej (tak jak ja) to może sprawdzić najpierw telefonicznie lub e-mailem.

Co do czasu kontroli - może mieć wpływ czystość felg, moje musieli najpierw umyć, ostatnio pogoda nie sprzyjała ich czystości, no i nalot z klocków hamulcowych (ja miałem dłuższą podróż do serwisu, u mnie w mieście takowego nie ma. Jako, że jestem drugim właścicielem, to przy okazji w serwisie zmieniono dane teleadresowe na moje, tak aby kontaktowali się już ze mną a nie z pierwszym właścicielem. Teraz tylko czekać na następne wezwanie na wymianę felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.