Skocz do zawartości

Cooper Discoverer MT - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coopery! Zajebiste oponki!

Reklamy, billboard`y, banery, plakaty, konstrukcje, oświetlenia, kompleksowa obsługa klienta, wynajem podnośników koszowych, stawianie bezobsługowych oświetleń led`owych z baterią słoneczną!

Opublikowano

oj na zime to raczej średnio udany wybór , obyś za bardzo nie zaufał swoim oponom na zimowym asfalcie bo możesz się zdziwić :shock:

chevy silverado 7.4 v8 sold

pontiac firebird 5.0 v8

chrysler 300c 3.5 v6

dodge ram 4.7 v8

Opublikowano
oj na zime to raczej średnio udany wybór , obyś za bardzo nie zaufał swoim oponom na zimowym asfalcie bo możesz się zdziwić :shock:

wiem na asfalcie sie lekko slizgaja ale w 80% jezdze po blocie i sniegu i tu spisuja sie bardzo dobrze; puki co nie moge narzekac

a tak odbiegajac od tematu co z ta wloczega? ktos sie w ogole pisze?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Zrobiłem 30tys. na Cooperach STT praktycznie 99% po asfalcie i złego słowa nie powiem. Oponki rewelacja nie huczą za bardzo, a w zimie ok tylko zabawa zaczyna się na lodzie. :twisted: :-D

FORD F350 SUPERDUTY

CORVETTE C4R

PONTIAC TRANS AM WS6

300C SRT8

GMC TYPHOON

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.