Skocz do zawartości

Ram Rent


rogallo1234

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

ja obdzwaniałem pod koniec roku wszystkie wypożyczalnie w rejonie łódzkim i żadna nie miała :-x

chciałem wypożyczyć do jazdy próbnej i niestety :-(

ale za to przy małej pomocy Sebastiana przekonałem się do zakupu :-D

 

pozdrawiam

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi oprócz wnętrza nowy ram sie nie podoba- ten przód to nie to co ram 3 gen.

 

To jest po prostu kwestia gustu. Mi na przykład zupełnie się nie podoba 3gen po liftingu... no i ogólnie 3 gen jest taka średnia jak dla mnie. A najbardziej lubię oczywiście 2 gen.

A w kwestii wnętrza to nowy jest totalna klapą , podobnie jak 3 gen zresztą. Nie znoszę nowoczesnych wnętrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullterrier jeden woli córke,drugi tesciową ;-) Dla mnie ten nowy ram z zewnatrz jest jakis taki delikatny, druga generacja tez biednie wyglada -mały gril,te małe swiatełka z przodu) zaczyna jakos wyglądac jak go sie podniesie ale i tak podniesiony ram 3gen bije go wyglądem na głowe. 3 gen jest podkreslam dla mnie strzałem w dziesiatke- wyglada jak czołg i to własnie lubie :-D W dzisiejszych czasach chyba kazdy chce odrobinę wygody i przyjemnosci dla oka i widze ze tu nowy ram sie postarał-wnetrze mi sie akurat bardzo podoba.zeby znalazło sie ono w 3gen byłbym szczesliwy :-) ja akurat chciałbym zeby w samochodzie było luxusowo bo duzo czasu w nim spedzam. Nowa Toyota Tundra ma kapitalne wnetrze.

 

afce9f3e6d1a3be6.jpg

 

Podsumowujac wszystkie ramy łącznie z 3gen to prostaki az do bólu 8-) ale mimo wszystko cos w sobie.........

 

Cummins 3gen :-D http://www.youtube.com/watch?v=Cqos9aKuSfQ

 

 

pozdro

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No sam widzisz Bodano, że to właśnie kwestia gustu i jest tak jak powiedziałeś , że jeden woli córkę ... . Nie twierdze, że 3 generacja mi się nie podoba. Wszystkie ramy bardzo mi się podobają. Co do 3gen po liftngu, to właśnie uważam, że jedyne co ten samochód osłabia to wytrzeszcz oczu... czli te wielkie światła, ale i tak mógłbym mieć takiego, głównie ze względu na silniki i skrzynie biegów. Ale uważam, że przód, czyli gril i światła najfajniejsze ma 4gen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

 

ja tam uważam że w aucie za ponad 100 tyś jakość wykonania i elementy plastki tą dragiczne :-(

 

i dlatego mnie najbardziej podoba się ten nowy model - gdyż uważam że wiele już w nim poprawili :idea:

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Kacper jakbyś kupił sobie jakiegoś niemca to nie było by takiego problemu.

 

dla mnie to jest fajne wnętrze

 

interior-front.jpg

 

 

 

interior-dash2.jpg

 

Te nowe mnie tak denerwują , że wole zwykłą niepretensjonalną tandetę amerykańską z tanimi plastikami i skajowymi siedzeniami, albo zwyjczajną Corrole z 2000 roku niż jakieś nowe gówna w stylu pasat czy mercedes z pseudochromami albo pseudosatynowanymi pseudometalami i udają pseudo statek kosmiczny. Drażnią mnie takie samochody jak cholera.

Nowe ramy (3 gen) są fajne , ale wnętrza tych samochodów dobijają mnie... nie podobają mi się wogóle. Zarówno 3 gen jak i 4 gen.

A ogólnie im starszy jestem tym starsze samochody wolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.