RegulaminRegulamin  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  PORTAL

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadbudowa Kemingowa do Pickupa :)
Autor Wiadomość
Sebastian O. 
Administrator
ONLY IN 4x4

Wysłany: 2008-06-27, 14:01   Nadbudowa Kemingowa do Pickupa :)

Karawaning w Polsce rozwija sie dość mocno i znalazłem pewna luke.

Nadwozia kempingowe na Pickapa :idea:
Oczywiście na świecie jest to znane nie od dziś, a u nas jest brak producenta lub importera tych fajnych rozwiązań.

Przykładów zastosowań jest mnóstwo :mrgreen:
np. jadąc na zlot nie musiałbym szukać spania bo miałbym je ze sobą 8-)
demontaż tej budy zajmuje chwilke i ma sie pełno wartościowego Pickupa.

http://www.bimobil.com/

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Rozszerzenie 'jpg' usunięte z forum przez admina, dlatego załącznik nie będzie pokazany.

Ostatnio zmieniony przez Sebastian O. 2008-08-08, 10:38, w całości zmieniany 1 raz  

abok 
4x4ever

Wysłany: 2008-07-05, 13:02   

bardzo ciekawe

bullterrier
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-29, 22:34   

Campery dla Ramików

u tu cos dla wygodnickich

Gość

Wysłany: 2008-11-19, 20:50   www.pickup-camper.pl

;-) Witam wszystkich zainteresowanych tematem, mam dobrą wiadomość dla posiadaczy pickup-ów i fanów off-road. Wohnkabinencenter w Niemczech ma w sprzedaży kabiny mieszkalne marek SIX-PAC i FOUR WHEEL CAMPER, nowe prosto ze Stanów, ale i okazyjnie można dostać używaną w dobrej cenie. Mamy już naszą polską stronę, na której można obejrzeć kabiny, co prawda nie jest jeszcze skończona,ale wciąż nad nią pracujemy. W sprzedaży mamy na razie 12 nowych, ale można zamówić kabinę ze specjalnymi bajerami, czas oczekiwania to ok. 3 miesiące.
Blisko Koszalina mamy jedą kabinę SIX-PAC Favorite SD do prezentacji. Pozostałe kabiny stoją w Niemczech koło Dortmundu.
Podaję ades naszej polskiej strony http://www.pickup-camper.pl, jeśli macie jakieś pytania odnośnie SIX-PAC czy FOUR WHEEL CAMPER podaję tel. 696 781 701.

http://www.pickup-camper.pl należy do http://www.wohnkabinencenter.de.

abok 
4x4ever

Wysłany: 2008-11-20, 14:36   

Czy dlla klubowiczów PICKUPKLUB.PL moza liczyć na specjalne rabaty ? :-D :-D

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!
www.speedliner.pl

Sebastian O. 
Administrator
ONLY IN 4x4

Wysłany: 2008-11-20, 21:36   

no prosze, czy te zabudowy pasują do każdego Pickupa? czy może są dedykowane do konkretnego modelu? macie coś do Rama 1500 ?

abok 
4x4ever

Wysłany: 2008-11-21, 11:30   

Mnie bardzo spodobała sie wersja FLIP-PAC, bo po zamknieciu namiotu wyglada jak zwykła zabudowa paki i pewnie ma zblizoną funkcjonalność.

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!
www.speedliner.pl

pickup-camper.pl
Gość
Wysłany: 2008-11-24, 22:25   

@abok: na tą chwilę macie szansę kupić kabinę w dobrej cenie z naszej oferty, ceny są okazyjne ponieważ niektóre kabiny były zamówione i opłacone jeszcze przed podwyżką dolara. Dlatego te kabiny oferujemy jeszcze po starej cenie, mimo, że teraz są o wiele droższe. Proszę odwiedź stronę www.pickup-camper.pl/ofer...mieszkalne.html Co do Flip-Paca masz rację, nie jest on tani , ale bardzo użyteczny i funkcjonalny. Na codzień masz mocny hardtop, a jeśli potrzebujesz miesca do spania i na camping wystarczy go rozłożyć i gotowe, masz wszystko pod ręką. Flip-Pac jest świetny dla myśliwych,nurków, czy wędkarzy, ale też dla tych którzy pracują w terenie. Więcej informacji na temat Flip-Pac wkrótce na www.pickup-camper.pl. Pozdrawiam, Jens

@Sebastian: Do Dodge Rama pasują kabiny Four-Wheel Campers Hawk i Grandby oraz kabiny Six-Pac Favorite SD i FD. Dodge 1500 RAM nie ma zbyt dużej ładowności, więc może warto zainwestować w dodatkowe, mocniejsze zawieszenie. Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej o kabinach zadzwoń 696 781 701. Pozdrawiam, Jens

matee 

Wysłany: 2008-11-28, 21:59   

Fajna sprawa te nadbudowy ale ceny przesadne :-/

engel

Wysłany: 2008-11-28, 22:30   

matee napisał/a:
Fajna sprawa te nadbudowy ale ceny przesadne :-/

ceny sa... no coz wysokie - ale jak zalozysz efekt cieplarniany, i to ze sprzedasz chatke - to jeszcze pare zlortych na paliwo i parkingi zostanie hehehe

matee 

Wysłany: 2008-11-28, 22:34   

W sumie engel Ty może i masz rację :lol: Jakbym tak się wyprowadził z chałupy to śmiało mógłbym se w takim campie pomieszkać :-P

Patryk

Wysłany: 2008-12-27, 20:34   

Wszedłem ostatnio na stronę firmy, gdzie kupowałem nadbudowę, bo mieli mieć w ofercie wspomniane campery. Wejdźcie sobie i popatrzcie, www. pickupdiablo.pl (campery). Bardziej mi się podobają niż typu Flip-Pac, ale to rzecz gustu. Co do cen, to rzeczywiście koszt sporawy, bo zaczynają się gdzieś od ok. 13000EUR do 24000!!! Dowiedziałem się, ze można wrzucić w koszty. Znajomy budowlaniec wpisał, jako przenośna zabudowa i przeszło.
Raz bylem w takiej w środku, fajnie, ale najbardziej podobało mi się, ze można ja postawić, a samochodem można odjechać. Baby zostawić, niech pilnują, niech się prażą, a ja na rybki :lol:

pickup camper 

Wysłany: 2009-02-14, 11:46   pickup camper nie jest tak drogi!

;-) Pickup camper jest oczywiście droższy od normalnej przyczepy kampingowej. Trzeba jednak pamiętać jak jest zbudowana zwykła przyczepa, a jak taki camper na pickupa. Normalnie produkcja przyczepy kampingowej jest o wiele prostsza i szybsza, potrzebna jest rama z mostem, na tym umieszcza się "budę" wyposażoną w mebelki i inne gadżety i gotowe!
Kabina mieszkalna na pickupa musi być specjalnie zaprojektowana, żeby nie była za ciężka, żeby wszystko co potrzebne się w niej zmieściło i żeby była na tyle stabillna, aby mogła zostać umieszczona na pickupie.
Dlatego też cena jest inna.

Pomyślcie jednak o tym co potrzebujecie do przyczepy kampingowej i ile jeszcze do niej co roku trzeba dokładać, po pierwsze aby wyjechać z taką przyczepą musiecie mieć prawo jazdy na przyczepę, po drugie przegląd takiej przyczepy i ubezpieczenie. Jeśli jej nie wynajmiecie tylko kupicie, trzeba ją zarejestrować. Z kabiną mieszkalną na pickupa nie potrzebujecie nic z wyżej wymienionych, więc i koszty są mniejsze, a przyjemność wcale nie mniejsza.

Pomyślmy o wakacjach w Szwecji, już na promie mamy dodatkowy koszt z przyczepą, bo musimy dodatkowo za nią płacić. Z drogi też nie zjedziemy na pobocze by zanocować, bo musimy szukać specjalnie wyznaczonych miejsc, z pickupem i kabiną mieszkalną wyjedziemy prawie wszędzie i nawet tam gdzie drogi nie są zachęcające.
Wbrew pozorom pickup 4X4 i kabina mieszkalna to jeden z najtańszych sposobów by mieć 4x4 camper.
Ale jeszcze lepszy od samego campera, bo kabinę mieszkalną zawsze możesz oddzielić od auta , które pozostanie zawsze niezależne i do Twojej dyspozycji.

Pamiętajmy też o tym, że z kabiną mieszkalną spokojnie pociągniemy jeszcze lawetę, więc wszystkie nasze "zabawki" możemy zabrać ze sobą, czy to łódkę, quada, czy cokolwiek innego co sprawi nam frajdę. Ciągnąc przyczepę kampingową nie damy rady zabrać nic poza nią.

Więc wszystko zależy od Twojego punktu widzenia, może kabina mieszkalna na pickupa sama w sobie nie jest tania, ale w ogólnym rozliczeniu będzie jednym z tańszych rowiązań na aktywne wakacje.

Pozdrawiamy, pickup-camper.pl

pickup camper 

Wysłany: 2009-07-18, 19:01   Travel Lite Europa Deluxe

UWAGA: Reklama :oops:

Zobacz: http://www.pickupcamper.d...ropadeluxe.html

To nowy camper na polskie pickapy! Niedrogie ale bardzo dobry... :raca:

Pozdrowienia,

Jens

sheriff 

Wysłany: 2009-07-21, 09:58   

mam w planach wykonanie takiej zabudowy we własnym zakresie, ceny "gotowców" są obłędne :-/ dlatego na początek chcę zrobić platformę (mniej więcej na wysokości dachu) na której rozkładany będzie namiot :mrgreen: przestrzeń pod platforma zagospodaruje jako bagażnik no a gdyby brakowało miejsca (na meble ogrodowe, murowany grill, rowery, budę do psa, kuchnie polową - no bez tego ani rusz :-D ) to jeszcze zrobi się bagażnik dachowy :mrgreen:
chodzi o to żeby zaraz nie wydawać tyle kasy a jak mojej rodzince taka forma wypoczynku i turystyki przypasi (raczej problemu z tym nie będzie) to może później nad jakąś sztywną zabudową się pomyśli.

No takie ma być przeznaczenie Ram'a.. plan zakłada w pierwszej kolejności doprowadzenie samochodu do pełnej sprawności (aktualnie nad tym pracuję) potem planuję wykorzystać go przy budowie domu (oj będzie miał co wozić, ale to plany na najbliższe 2-3 lata) dopiero potem chciałbym go używać jako autko rekreacyjno-wyprawowo-przygodowe :mrgreen:

czarno go widzę..

Odpowiedz do tematu