Skocz do zawartości

Dziękuję za miłe powitanie. Prośba o pomoc w spr. opon


JBednarczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo miło mnie zaskoczyliście taką ilością odpowiedzi w wątku powitalnym.

Czy na początek mogę prosić o pomoc w kupnie opon, może jakiś namiar, najlepiej w okolicy Warszawy albo w internecie? Ten mój drobiazg stoi na letnich łysych 20' i strach dodać gazu na zakręcie. Na aledrogo najtaniej 800 za sztukę. Czy do miasta kupować dwa komplety na lato i zimę czy "całoroczne"?

 

P.S.

Może ktoś robił ostatnio przegląd w takim 4.7 i może podać cenę za kpl.: płyny, filtry i robociznę?

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie opon porozmawiaj z Burdym,kupil ostatnio nowe Wranglery 20"i wspominal cos ze chce sie ich pozbyc bo ma ochote na jakies typowo terenowe..Jestem wlasnie po wymianie oleju w silniku, Castrol EDGE 5w30 wraz z filtrem to koszt ok 350 zl. W skrzyni jeszcze nie wymienialem..

 

[ Dodano: 2011-02-23, 10:35 ]

A ha,daj jakies fotki tego autka! :-)

Dodge Ram 1500 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie opon porozmawiaj z Burdym,kupil ostatnio nowe Wranglery 20"i wspominal cos ze chce sie ich pozbyc bo ma ochote na jakies typowo terenowe..Jestem wlasnie po wymianie oleju w silniku, Castrol EDGE 5w30 wraz z filtrem to koszt ok 350 zl. W skrzyni jeszcze nie wymienialem..

 

[ Dodano: 2011-02-23, 10:35 ]

A ha,daj jakies fotki tego autka! :-)

 

 

Bardzo proszę. Zdjęcia w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Bardzo proszę. :)22

 

 

Przenieś fotki do działu w strefie klubowej bo zaraz pałą od admina zarobisz heheh :-P

Pałą nie dostanie, ale fotki zamieść również w Strefie Klubowej, dział Galeria, tylko przeczytaj pierwszy post w temacie.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do pytania z postu, gdzie kupujecie opony na felgi 20?

Czy do jazdy po asfalcie sprawdzą się M+S, jak w SUVach, czy coś innego na lato i zimę?

Czeka mnie spory wydatek i wolałbym skorzystać z Waszego doświadczenia. Co innego osobówka, a co innego RAM 4x2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4x4 i opony wielosezonowe i wystarczają, ale czasem z napędem na tył nie mogę z miejsca ruszyć na nich i wtedy wspomagam się 4x4, ale ty tej możliwości mieć nie będziesz, więc ja zalecam opony letnie (mogą być tańsze) i bardzo dobre opony zimowe.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4x4 i opony wielosezonowe i wystarczają, ale czasem z napędem na tył nie mogę z miejsca ruszyć na nich i wtedy wspomagam się 4x4, ale ty tej możliwości mieć nie będziesz, więc ja zalecam opony letnie (mogą być tańsze) i bardzo dobre opony zimowe.

 

Taa! Też tak myślę. Przy kastracie, to na zimówkach nie można oszczędzać. I do tego ze 300kg na pakę. Co do letnich to warto byłoby zwrócić uwagę na odprowadzanie wody.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4x4 i opony wielosezonowe i wystarczają, ale czasem z napędem na tył nie mogę z miejsca ruszyć na nich i wtedy wspomagam się 4x4, ale ty tej możliwości mieć nie będziesz, więc ja zalecam opony letnie (mogą być tańsze) i bardzo dobre opony zimowe.

 

Taa! Też tak myślę. Przy kastracie, to na zimówkach nie można oszczędzać. I do tego ze 300kg na pakę. Co do letnich to warto byłoby zwrócić uwagę na odprowadzanie wody.

 

Tylko kto sprzedaje zimówki w rozmiarze RAMa? Szukam w necie i kicha. Tylko na aledrogo za 900 sztuka... A w USA 3x taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Life is brutal. Trzeba szukać w USA. Ja jeżdżę na Atturo M+S latem i zimą, lecz mam 4x4 (tyż 4,7). Jeśli byś w stanach (lub gdzie indziej) znalazł zimówki, to z przyjemnością dołączę się do zakupu i wtedy chociaż za przesyłkę wyjdzie taniej. Mam kółeczka takie same jak Twoje i może za zakup dwóch kompletów, uda się wyprosić jakiś rabacik. A może ktoś jeszcze byłby zainteresowany?? Wydaje mi się, że im większe zamówienie, tym taniej.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba trzeba otworzyć nowy temat! Może znajdzie się więcej chętnych i za kontener na statku wyjdą grosze. Co Wy na to?

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydatek moze wiekszy zima lato ale za rama mniej zaplaciles niz z napedem 4x4 :-) cos za cos

 

Tak czy inaczej na slickach nie pojeżdżę. Coś muszę kupić, najlepiej jak najszybciej.

Znalazłem BRIDGESTONE BLIZZAK 275/60 R20 z 2010 899 za sztukę. 3600 brutto za kpl. Ciekawe czy nie lepiej poszukać całych kół np 17 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.