Skocz do zawartości

ZAKOCHAŁEM SIĘ! -kupno ramika-pomoc


wojpow

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM szanownych forumowiczów!

Pragnę kupić RAMAZakochałem się w dżwięku jaki dochodzi z wydechu.Jest to kompletnie nielogiczny zakup-tak mówią najbliźsi...ale mam to gdzieś.Muszę go mieć i poczuć to COŚ!Chcę już zarejestrowanego w PL aby nie bawić się w przeróbki i rejestrację.

Znalazłem na allegro dwa interesujące mnie modele ;

 

-jeden ma napęd 4x4 z mechanizmem róznicowym. Obecnie jeżdżę Navarą z 2003 roku i uważam ,że taki napęd w pickupach to na okres jesienno-zimowy super sprawa.

http://allegro.pl/dodge-ram-1500-hemi-5-7-r-2007-4x4-69000zl-vat-i1463015225.html

 

-kolejny to model 2x4 ,4h i 4l... tu znowu większy fun :)

http://allegro.pl/dodge-ram-1500-5-7-hemi-v8-4x4-gaz-2008r-big-horn-i1448823106.html

ten znów jest młodszy ,ma te ...viny czy coś takiego-nie znam się -sorki- i porządną instalacje gazową.

 

Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi.Co sądzicie o tych samochodach? Może ktoś mieszka w pobliżu i może pomóc w oględzinach?-oczywiście nic za darmo :)

Była NISSAN D22 NAVARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w pszczynie jest jeden do sprzedania

 

nie byl bardzo bity :-)

jest na gazie juz

 

fela 22"

 

gdzies juz pisalem o tym poszukaj na forum byly tez zdjecia

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stag jest na tyle dobry, że osobiście nie widzę powodu do bezsensownego dodawania kilku tys. zł do Prinsa czy BRC.

Oczywiście każdy robi ze swoją kasą co uważa. Ja bym brał staga.

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stag jest na tyle dobry, że osobiście nie widzę powodu do bezsensownego dodawania kilku tys. zł do Prinsa czy BRC.

Oczywiście każdy robi ze swoją kasą co uważa. Ja bym brał staga.

 

calkowicie sie z Toba zgadzam, dlatego sam jezdze na Stagu 300 plus :>

 

a dodge calkiem ladne ale o stanie sie dowiesz jak je obejrzysz osobiscie i jeszcze najlepiej z kims kto sie zna na tych samochodach...jedno wiem na pewno nie kupuj kastrata jak sam zauwazyles 4 naped dolanczany a jeszcze lepiej z reduktorem(to tak jak u mnie) jest super sprawa na bezpieczne pokonywanie zasniezonych drug i reduktor dostarcza swietnej zabawy w blocie :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokonywanie zasniezonych drug

Co chcesz ode mnie? :-P

 

sorry jakoś tak mnie pokusiło żeby napisać z błędem ten wyraz bo byłem ciekaw czy zareagujesz heh e:)))))(nie w kontekście ortografii)...oczywiście dróg bo drogi :) tak dla sprostowania żeby nie było ze internet zrobił całkowitą sieczkę z mojego mózgu

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokonywanie zasniezonych drug

Co chcesz ode mnie? :-P

 

sorry jakoś tak mnie pokusiło żeby napisać z błędem ten wyraz bo byłem ciekaw czy zareagujesz heh e:)))))(nie w kontekście ortografii)...oczywiście dróg bo drogi :) tak dla sprostowania żeby nie było ze internet zrobił całkowitą sieczkę z mojego mózgu

 

dobra dobra - winny się tłumaczy :)

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jeden ma napęd 4x4 z mechanizmem róznicowym. Obecnie jeżdżę Navarą z 2003 roku i uważam ,że taki napęd w pickupach to na okres jesienno-zimowy super sprawa.

http://allegro.pl/dodge-ram-1500-hemi-5-7-r-2007-4x4-69000zl-vat-i1463015225.html

 

-kolejny to model 2x4 ,4h i 4l... tu znowu większy fun :)

http://allegro.pl/dodge-ram-1500-5-7-hemi-v8-4x4-gaz-2008r-big-horn-i1448823106.html

ten znów jest młodszy ,ma te ...viny czy coś takiego-nie znam się -sorki- i porządną instalacje gazową.

 

ten pierwszy też zdaje się, ma 2wd, 4h, 4lo, a dodatkowo auto 4x4.

ten drugi już kiedyś się gdzieś tu przewinął i z tego co pamiętam był bity.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jeden ma napęd 4x4 z mechanizmem róznicowym. Obecnie jeżdżę Navarą z 2003 roku i uważam ,że taki napęd w pickupach to na okres jesienno-zimowy super sprawa.

http://allegro.pl/dodge-r...1463015225.html

 

Nie chcę tu oceniać, pragnę tylko ostrzec, że taki sam opis (nie twierdzę, że ten sam, ale ten tekst z żoną) widziałem już co najmniej rok temu na allegro. Powstaje pytanie: Czy to przypadek? A może ktoś już rok temu próbował go pogonić i z jakiegoś powodu nie wyszło? Nie twierdzę, że to ten sam samochód, ale mam pamięć do opisów, a i ten jest dość charakterystyczny.

 

Trzeba go dobrze sprawdzić.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEDNAK NIE...? :(((( JUŻ SIE NAPALIŁEM JAK .... :) Tak jak mi radziłes-drug- poszukałem tego RAMIKA w innym topiku i jużbył omawiany ,może nie tak dokładnie .. . "abtarster" zauwazył "Trzeba by zobaczyć jak rama wygląda bo jak widać po zdjęciach uszkodzenia są głównie na dole pojazdu także mogło się coś niedobrego wydarzyć pod samochodem. Martwi mnie przednie prawe koło, albo złudzenie optyczne albo przednie wahacze też dostały łupnia. "

TAK więc szukam dalej... :(

Jak ktoś będzie coś wiedział o jakimś 2007-2008 proszę o podpowiedź. :->

 

[ Dodano: 2011-02-23, 20:57 ]

NIE !NO MUSZE WAM TO NAPISAĆ! :lol:

Kiedy pokazałem żonie jaki samochód chce kupić to ze zdziwnieniem (całkiem poważnie) i podejżliwością spytała ,czy mam jakiś problem ze swoja męskością ... długością

:lol: :lol: :lol:

Była NISSAN D22 NAVARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE !NO MUSZE WAM TO NAPISAĆ!

Kiedy pokazałem żonie jaki samochód chce kupić to ze zdziwnieniem (całkiem poważnie) i podejżliwością spytała ,czy mam jakiś problem ze swoja męskością ... długością

 

_________________

 

Stary, to moja standartowa odpowiedź na pytanie gapiów po co mi takie auto, że mam za małego ku...sa i temat się kończy. No, ale żona doceni jak sama zacznie nim jeździć, tak jak moja. Na początku sprzeciw, potem lęk, a teraz śmiga, aż się asfalt smaży.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE !NO MUSZE WAM TO NAPISAĆ!

Kiedy pokazałem żonie jaki samochód chce kupić to ze zdziwnieniem (całkiem poważnie) i podejżliwością spytała ,czy mam jakiś problem ze swoja męskością ... długością

 

_________________

 

Stary, to moja standartowa odpowiedź na pytanie gapiów po co mi takie auto, że mam za małego ku...sa i temat się kończy. No, ale żona doceni jak sama zacznie nim jeździć, tak jak moja. Na początku sprzeciw, potem lęk, a teraz śmiga, aż się asfalt smaży.

 

Potwierdzam słowa Druga!!!

U mnie na początku była awantura. A po co? A duży, a siem bojem. Po piętnastu minutach jazdy na bocznych dróżkach pojechała do Warszawy. Teraz moja piękniejsza połowa twierdzi, że TYLKO RAM!!! Mało tego następne auto jakie kupię, to będzie jasnoczerwony (strażacki) Ramik dla mojej żonki. Ja niestety muszę porzucić marzenia o 3500 z cumminsem i kulać się moim poczciwym 4,7. Nie stać mnie na trzy, a mojego pierwszego Rama, nie sprzedam!!!!

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE !NO MUSZE WAM TO NAPISAĆ! :lol:

Kiedy pokazałem żonie jaki samochód chce kupić to ze zdziwnieniem (całkiem poważnie) i podejżliwością spytała ,czy mam jakiś problem ze swoja męskością ... długością

:lol: :lol: :lol:

 

A ja zawsze na takie pytanie zadaje swoje...

Wiesz co to jest V8? Wiesz co to jest MDS? Wiesz co to jest OVH? Wiesz co to jest hemi?

A jeśli jest mało to się pytam czy widział/a w takim razie przyrodzenie kapitana dużego statku, bo mam podejżenie, że na mikroskopie elektronowym nie byłoby widać.

 

Ech... ci właściciele matizów...

Uwielbiam zapach napalmu o poranku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kiedy pokazałem żonie jaki samochód chce kupić to ze zdziwnieniem (całkiem poważnie) i podejżliwością spytała ,czy mam jakiś problem ze swoja męskością ... długością

:lol: :lol: :lol:

Eeee,jakbys chcial RAM 3500 albo F650 to rozumiem,ale takie tam gowienko jak RAM1500???

:mrgreen:

Mam 1500 do sprzedania jak chcesz,bialy, 4,7 V8,rok 2006,od 2008 w Polsce,zarejestrowany i ubezpieczony.

Cena ostatnio 49 k zl.

Siostry :)

Ogladac w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Zafascynował mnie Dodge Ram i cały czas myślę na kupnem takiego lecz przed zakupem chciałbym go na spokojnie obejrzeć przejechać a nigdzie nie widzę w gdańsku żeby gdzieś stał wiec mam małą prośbę jeśli jest Ktoś z gdańska Kto by mi opowiedział i pokazał ten samochód był bym wdzięczny z góry dziękuje za pomoc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Oki dziękować koledzy za pomoc oczywiście troszkę się prześpię i pojadę zobaczyć a jak nie będzie to skontaktuje się z Tobą Ram

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2011-04-28, 16:28 ]

Witam Ram

 

Jak byś podał jakiś nr telefonu na wiadomość prywatną to bym się z kontaktował z Tobą bo mam troszkę pytań

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2011-04-29, 08:05 ]

Witam

 

Wielkie podziękowania i szacunek dla kolegi Rama nie dość że pozwolił mi obejrzeć samochód to dał mi zrobić rundkę nim jestem pod wrażeniem tego samochodu jeszcze raz dziękuję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.