Jump to content

Witam!

Bruum
 Share

Recommended Posts

Witam!

Bujnąłem się od pierwszego usłyszenia. W Cumminsie w Ram-ie grającym. Mam nadzieję w tym roku miłość skonsumować. Przybyłem tu doświadczonych w temacie o dobre rady spytać.

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Witam!

Rozumiem, rozumiem, przepraszam Włodawę ;-)

Middle middle east-Siedlce.

Było wczesne, pogodne jesienne popołudnie. Stałem przed domem i spojżałem w dal na początek ulicy. Pojawił się On , z daleka zagrał swą koncertową melodię bezpośredniego wtrysku do litrowej bez mała komory spalania. Gdy się zbliżył, nie omieszkałem zajżeć pod maskę-tam :shock: dopełnienie symfonii-rzędowa 6-ka, rzędowa pompa!, turbina jak wiadro-wszystko takie jak powinno być. Róznych można urzywać tu słów oprócz jednego-"mało". Słówko, którego odmianą podniecają się miłośnicy współczesnych różnej maści erzaców samochodu, mnie przyprawia o morską chorobę na stałym lądzie. :pala:

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Witam!

Rozumiem, rozumiem, przepraszam Włodawę ;-)

Middle middle east-Siedlce.

Było wczesne, pogodne jesienne popołudnie. Stałem przed domem i spojżałem w dal na początek ulicy. Pojawił się On , z daleka zagrał swą koncertową melodię bezpośredniego wtrysku do litrowej bez mała komory spalania. Gdy się zbliżył, nie omieszkałem zajżeć pod maskę-tam :shock: dopełnienie symfonii-rzędowa 6-ka, rzędowa pompa!, turbina jak wiadro-wszystko takie jak powinno być. Róznych można urzywać tu słów oprócz jednego-"mało". Słówko, którego odmianą podniecają się miłośnicy współczesnych różnej maści erzaców samochodu, mnie przyprawia o morską chorobę na stałym lądzie. :pala:

rzędowa pompa ?? więc to musiał być Bosch P7100 a występował tylko w 12V Cumminsach ;-) faktycznie dźwięk najlepszy z pośród Cumminsów

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

• 3 months later...

Niniejszym zgłaszam pełnoprawne członkostwo PickUpKlubu! Trafiłem dla siebie maleństwo z CTD, deko starsze niż chciałem, ale juz mi cierpliwości zbrakło do dalszego szukania. Zaniedbany jest, trzeba mu trochę kosmetyki. Po wszystkim będą fotki.

p.s.

kogo molestować o naklejkę klubową czarną?

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Gratulacje sżczęśliwcu!

GDZIE SĄ FOTKI???? :)22

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

GDZIE SĄ FOTKI???? :)22

Witam!

Będą po kosmetyce. Teraz pszczółka poszła do czyszczenia i zabezpieczenia spodu/ramy. Później polerka i branding.

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa