Jump to content

ZSP 11-13.02.2011 - wrazenia, zdjecia, opowiastki... ;)

bigboy_kk
 Share

Recommended Posts

• Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze zawsze tak jest jak se cos zaplanuje to nie wyjdzie... zasadniczo cos wyszlo :-D MAM SYNA :-D

nastepny zlot na BANK bede :-P

Taaa u mnie to samo. Tyle, że jak uczestniczy zlotu przeprowadzali poważne dyskusje to ja chwaliłem się wszystkim dookoła o 16mm fasoli w brzucholu mojej małżonki :-D

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Tak patrze na fury i patrze i jedne blachy jakies takie dziwnie mi znajome .

Pogrzebałem po dysku i masz ci babo placek :).

To jeszcze nic w toyocie tacomie miałem OPO 90XX czyli gdzieś w wydziale komunikacji żeśmy sie mijali.

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Pogoda faktycznie sie udala! Najfajniej jednak bylo na pustyni,moze na zdjeciach ten piasek nie robi wiekszego wrazenia ale latwo nie bylo.. :-) Jedynie Blacksmoke smigal tam jak po aswalcie..

Wbrew pozorom nie miał, aż tak łatwo. Masa Cumminsa wciskała go w ten piasek i kopał się jak cała reszta, przewagę swoją zazmnaczył brakiem poszanowania dla zawieszenia maszyny i nie bał się rozpędzić na tych wertepach, dzięki czemu wjeżdżał na górę z rożpędu. Poczułem to na własnej skórze jak na jednej nierówności zawaliłem głową w sufit po to żeby potem walnąć doopą w siedzenie i zbić kręgosłup. Było sooooooper :-D

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Pogoda faktycznie sie udala! Najfajniej jednak bylo na pustyni,moze na zdjeciach ten piasek nie robi wiekszego wrazenia ale latwo nie bylo.. :-) Jedynie Blacksmoke smigal tam jak po aswalcie..

Wbrew pozorom nie miał, aż tak łatwo. Masa Cumminsa wciskała go w ten piasek i kopał się jak cała reszta, przewagę swoją zazmnaczył brakiem poszanowania dla zawieszenia maszyny i nie bał się rozpędzić na tych wertepach, dzięki czemu wjeżdżał na górę z rożpędu. Poczułem to na własnej skórze jak na jednej nierówności zawaliłem głową w sufit po to żeby potem walnąć doopą w siedzenie i zbić kręgosłup. Było sooooooper :-D

w skrócie heavy duty

a tak naprawdę to masa robi swoje czasami się przydaje ale czasami i przeszkadza tam bardziej przeszkadzała ;-)

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Za małe kółeczka panowie. blacksmoke, a że tak spytam spóściłeś mu powietrza trochę? :-P

nie było na to za bardzo czasu a na dodatek dosyć mroźny wiaterek. Chciałem upuścić bo w sumie prawy zaoferował swój kompresor, jednak i tak chłopaki zebrali się dosyć szybko więc odpuściłem "upuszczanie". (ale za to każdy dał rade o własnych siłach wdrapać się z powrotem na górę)

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT