Jump to content

Jak odblokować fukcje komputera ? Dodge ram 2007 r. SLT 4.7

RQF
 Share

Recommended Posts

Witam czy ktoś wie jak odblokować wszystkie funckje komputera działają tylko nie które tak jak ilość paliwa w baku i spalanie nie działa sterowanie przy kierownicy tempomatów i sterowanie radiem, nie działa też immobiliser. Sprowadziłem go niedawno ze stanów nie wiem czy potrzebny jest jakiś kod mam dwa piloty a funkcje w nich to otwieranie zamykanie i panic Proszę o pomoc !

2 takie same piloty tak :?: czyli jakby 2komplety kluczyków...

Sterowanie z kierownicy tempomatu i radiem... a kupiłeś go bezwypadkowego i czy nie miał zmienianej kierownicy :?: Często jest tak, że jak wybuchnie poducha i później wstawia się zaślepkę, to już niestety nie dopilnują goście i nie podłączą kabelków w kierownicy albo jest to tak ropierdzielone, że się nie da.

A jak nie działa immobiliser tzn. że nie możesz go odpalić tak :?:

• Administrators
Witam czy ktoś wie jak odblokować wszystkie funckje komputera działają tylko nie które tak jak ilość paliwa w baku i spalanie nie działa sterowanie przy kierownicy tempomatów i sterowanie radiem, nie działa też immobiliser. Sprowadziłem go niedawno ze stanów nie wiem czy potrzebny jest jakiś kod mam dwa piloty a funkcje w nich to otwieranie zamykanie i panic Proszę o pomoc !

Ja też mam Ramika 2007 w wersji SLT.

Komputer ma następujące funkcje:

średnie zużycie paliwa na 100 km,

licznik (odometer),

czas jazdy( timer) ,

ilość kilometrów do przejechania na paliwie w baku,

temperature na zewnątrz

funkcje wskazań: w milach, kilometrach, stopniach celcjusza oraz farenhajtach.

W kierownicy masz tylko tempomat.

Jak go odpalasz to raczej imobilajzer działa.

Też mam dwa piloty z tymi samymi funkcjami.

No i witamy na forum PICKUPKLUB :mrgreen:

Zrób zdjęcie środka swojego Ramika, może bardziej będziemy mogli pomóc

Pozdrawiam

Sebastian

Dziękuje za odpowiedź mam takie sam funkcje jak Ty które podałeś + tom hulk do ciągniecia przyczep na kierownicy oprócz tempomatu jest sterowanie radiem, co oznacza że jeżeli tempomat jest włączony to immobiliser jest włączony ? Samochód jest z listopada 2007 r. i ma czysty carfax także wykluczona jest jakakolwiek kolizja. Wysyłam zdjęcia jeszcze raz proszę o pomoc.

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 4

Zdjęcie 4

• Administrators
Dziękuje za odpowiedź mam takie sam funkcje jak Ty które podałeś + tom hulk do ciągniecia przyczep na kierownicy oprócz tempomatu jest sterowanie radiem, co oznacza że jeżeli tempomat jest włączony to immobiliser jest włączony ? Samochód jest z listopada 2007 r. i ma czysty carfax także wykluczona jest jakakolwiek kolizja. Wysyłam zdjęcia jeszcze raz proszę o pomoc.

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 4

Zdjęcie 4

Tow Haul - funkcja skrzyni biegów do holowania przyczep lub przewożenia ciężkich ładunków.

W kierownicy masz tylko tempomat.

Immobilajzer nie ma nic współnego z tempomatem.

Masz jakieś problemy z odpalaniem że się pytasz o immobilajzer?

Masz wajche w podłodze od reduktora ? czy to wersja 2WD