Skocz do zawartości

Jak odblokować fukcje komputera ? Dodge ram 2007 r. SLT 4.7


RQF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś wie jak odblokować wszystkie funckje komputera działają tylko nie które tak jak ilość paliwa w baku i spalanie nie działa sterowanie przy kierownicy tempomatów i sterowanie radiem, nie działa też immobiliser. Sprowadziłem go niedawno ze stanów nie wiem czy potrzebny jest jakiś kod mam dwa piloty a funkcje w nich to otwieranie zamykanie i panic Proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 takie same piloty tak :?: czyli jakby 2komplety kluczyków...

 

Sterowanie z kierownicy tempomatu i radiem... a kupiłeś go bezwypadkowego i czy nie miał zmienianej kierownicy :?: Często jest tak, że jak wybuchnie poducha i później wstawia się zaślepkę, to już niestety nie dopilnują goście i nie podłączą kabelków w kierownicy albo jest to tak ropierdzielone, że się nie da.

 

A jak nie działa immobiliser tzn. że nie możesz go odpalić tak :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Witam czy ktoś wie jak odblokować wszystkie funckje komputera działają tylko nie które tak jak ilość paliwa w baku i spalanie nie działa sterowanie przy kierownicy tempomatów i sterowanie radiem, nie działa też immobiliser. Sprowadziłem go niedawno ze stanów nie wiem czy potrzebny jest jakiś kod mam dwa piloty a funkcje w nich to otwieranie zamykanie i panic Proszę o pomoc !

 

Ja też mam Ramika 2007 w wersji SLT.

 

Komputer ma następujące funkcje:

 

średnie zużycie paliwa na 100 km,

licznik (odometer),

czas jazdy( timer) ,

ilość kilometrów do przejechania na paliwie w baku,

temperature na zewnątrz

funkcje wskazań: w milach, kilometrach, stopniach celcjusza oraz farenhajtach.

 

W kierownicy masz tylko tempomat.

 

Jak go odpalasz to raczej imobilajzer działa.

Też mam dwa piloty z tymi samymi funkcjami.

 

No i witamy na forum PICKUPKLUB :mrgreen:

 

Zrób zdjęcie środka swojego Ramika, może bardziej będziemy mogli pomóc

 

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź mam takie sam funkcje jak Ty które podałeś + tom hulk do ciągniecia przyczep na kierownicy oprócz tempomatu jest sterowanie radiem, co oznacza że jeżeli tempomat jest włączony to immobiliser jest włączony ? Samochód jest z listopada 2007 r. i ma czysty carfax także wykluczona jest jakakolwiek kolizja. Wysyłam zdjęcia jeszcze raz proszę o pomoc.

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 4

Zdjęcie 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dziękuje za odpowiedź mam takie sam funkcje jak Ty które podałeś + tom hulk do ciągniecia przyczep na kierownicy oprócz tempomatu jest sterowanie radiem, co oznacza że jeżeli tempomat jest włączony to immobiliser jest włączony ? Samochód jest z listopada 2007 r. i ma czysty carfax także wykluczona jest jakakolwiek kolizja. Wysyłam zdjęcia jeszcze raz proszę o pomoc.

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 4

Zdjęcie 4

 

 

 

Tow Haul - funkcja skrzyni biegów do holowania przyczep lub przewożenia ciężkich ładunków.

 

W kierownicy masz tylko tempomat.

 

Immobilajzer nie ma nic współnego z tempomatem.

 

Masz jakieś problemy z odpalaniem że się pytasz o immobilajzer?

 

Masz wajche w podłodze od reduktora ? czy to wersja 2WD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.