Skocz do zawartości

On ci moj :)


bigboy_kk

Rekomendowane odpowiedzi

Fotelik juz mam w zuzcar kupilem szybko i sprwnie nawet f-re dali :) 336 z przesylka caly fotel :)

 

Wczoraj wiozac Mastodonta do zagazowania :) mialem kolizje z jednym gosciem, wyjechal z podporzadkowanej prosto pod zderzak ale sie wkur..., on sie tlumaczyl ze widzial u mnie MIGACZ a pewnie cep widzial tylko postojowe pomaranczowe. Uciekaja przywalilem mu w drzwi i widziaelm juz pelno szkla plastiki polamane brak blotnika lampy u mnie az mi sie rece trzesly wychodze patrze koles drzwi ma w srodku prawie nic mysle u mnie pewnie katastrofa przechodze na bok patrze ... :roll: NIC 2rysy na zderzaku :)

Takie SLICZNE AMERYKANSKIE :)

Ale nerwow mialem co nie miara BARANY jezdzic nie umieja

 

Mysle ze takich cepow w polsce jest bardzo duzo co nie odrozniaja migacza od postoju nie wazne jak swieci (ze nie miga) bede musial te postojowki przerobic dla ich bezpieczenstwa ;)

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fotelik juz mam w zuzcar kupilem szybko i sprwnie nawet f-re dali :) 336 z przesylka caly fotel :)

 

Wczoraj wiozac Mastodonta do zagazowania :) mialem kolizje z jednym gosciem, wyjechal z podporzadkowanej prosto pod zderzak ale sie wkur..., on sie tlumaczyl ze widzial u mnie MIGACZ a pewnie cep widzial tylko postojowe pomaranczowe. Uciekaja przywalilem mu w drzwi i widziaelm juz pelno szkla plastiki polamane brak blotnika lampy u mnie az mi sie rece trzesly wychodze patrze koles drzwi ma w srodku prawie nic mysle u mnie pewnie katastrofa przechodze na bok patrze ... :roll: NIC 2rysy na zderzaku :)

Takie SLICZNE AMERYKANSKIE :)

Ale nerwow mialem co nie miara BARANY jezdzic nie umieja

 

Mysle ze takich cepow w polsce jest bardzo duzo co nie odrozniaja migacza od postoju nie wazne jak swieci (ze nie miga) bede musial te postojowki przerobic dla ich bezpieczenstwa ;)

 

Miałem coś podobnego tzn. stoję sobie na światłach na czerwonym, światła zaczynają się zmieniać no to zaczynam ruszać i tu nagle jakoś tył dodga podbiło mi do góry na chwilkę ( pomyślałem, że pewnie coś leżało na drodze i po prostu po tym przejechałem) gdy chciałem zaobserwować w lusterku po czym ja to przejechałem bo był dość ostry rumor zobaczyłem Opla Corsę, z rozwaloną chłodnicą maską wystrzeloną poduszką itp. Po chwili dopiero się zorientowałem że on mógł we mnie wjechać. Wychodzę patrzę u mnie nic ( tylko złoty lakier z opla na haku i na spodzie zderzaka). Koleś z Corsy trochę oszołomiony jak dostał w twarz tą poduszką, ja w sumie też bo do końca nie wiedziałem co jest grane :-/

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również i mnie spotkała taka sytuacja, jechałem po mojej małej mieścinie po drodze z pierwszeństwem przejazdu jakiś Pan wyjechał mi pod maskę skuterem, myślał, że skręcam w prawo natomiast w ostatniej chwili odbiłem na trawnik, ufff, później dla pana bardzo grzecznie wytłumaczyłem, tłumaczyłem jemu, że mówię dla jego bezpieczeństwa ponieważ ja nawet jego bym nie poczuł a nie chcę mieć człowieka na sumieniu, kierowcą skutera okazał się Pan w wieku 30 lat który nie posiadał prawa jazdy na B ani na cokolwiek natomiast skuterem mógł jeździć na sam dowód (gdzie tu sens i logika) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebralem MASTODONTA od gazownika i sie okazalo ze ma blokade 175 max i stoi obrotomierz jak wryty :( musze nazbierac na BULLY DOG`a :) chyba ze jest jakis inny sposob ?? :?:

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda powyżej tej predkości to i tak samobójstwo, ja mam blokadę zdjętą, ale rzadko kiedy powyżej 150 jadę. Przypominam, że Ram to kiost ruchu z doprawionymi kołami, więc aerodynamicznie daleko mu do Astona Martina, no ale grille mają pionowe :-P ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on sie tlumaczyl ze widzial u mnie MIGACZ a pewnie cep widzial tylko postojowe pomaranczowe.

 

Próbując spojrzeć na to obiektywnie, to pomarańczowa postojówka NIE jest czymś normalnym nie tylko u nas w kraju, ale i w tej części świata (o europie mówię).

W pewnym sensie odpowiednia i szybka reakcja zależy od przyzwyczajenia do danej sytuacji. Zatem, skoro ktoś widzi pomarańczowe, to najszybciej skojarzy z kierunkowskazem. Te pomarańczowe obrysówki to ni w pięść ni w oko wyglądają, równie dobrze można pomyśleć, że się komuś przerywacz zepsuł, i nawet o tym nie wie.

Jak widzę mrugające czerwone, to moja pierwsza myśl: "jedna żarówka hamulca mu nie działa", dopiero po kolejnych błyskach - "hamerykanin, z gównianymi nieprzerobionymi światłami" :roll:

Nie bez powodu są normatywy na kolory i sposób działania świateł.

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda powyżej tej predkości to i tak samobójstwo, ja mam blokadę zdjętą, ale rzadko kiedy powyżej 150 jadę. Przypominam, że Ram to kiost ruchu z doprawionymi kołami, więc aerodynamicznie daleko mu do Astona Martina, no ale grille mają pionowe :-P ;-)

 

Ja nie mowei o jezdzie non stop z ta predkoscia :) ja jedze 140 bo to mi wystarcza ale jak jakis dupek z plaskacza mysli ze podskoczy to na chwile zmyje mu sen z powiek :) albo jakis ML myslize jak ma gwiazde to jest mistrzem na drodze :)

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda powyżej tej predkości to i tak samobójstwo, ja mam blokadę zdjętą, ale rzadko kiedy powyżej 150 jadę. Przypominam, że Ram to kiost ruchu z doprawionymi kołami, więc aerodynamicznie daleko mu do Astona Martina, no ale grille mają pionowe :-P ;-)

 

Ja nie mowei o jezdzie non stop z ta predkoscia :) ja jedze 140 bo to mi wystarcza ale jak jakis dupek z plaskacza mysli ze podskoczy to na chwile zmyje mu sen z powiek :) albo jakis ML myslize jak ma gwiazde to jest mistrzem na drodze :)

 

Hehehe przejdzie Ci. Ja po autostradzie jadę 140km/h i mam gdzieś, że mnie ktoś wyprzedza.

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze zaniżę tahoe 120 max a dziadkiem to chyba 100 max jak nie 80-90 :)

 

Tak motocyklem jeździłem :-D chociaż jazda motocyklem po autostradzie nie należała do największych przyjemności :-/

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnął byś się dziadkiem to byś się dopiero zdziwił :) można to porównać do kutra rybackiego na morzu :).

 

Podejrzewam, że jakbym się karnął takim dziadkiem to sprzedałbym swojego młodziana ;-) także wolę nie :-D

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak motocyklem jeździłem :-D chociaż jazda motocyklem po autostradzie nie należała do największych przyjemności :-/

to chyba jakims oldtaimerem :) jezdziles :)

 

Kiedys jechalem autostrada motorkiem 130 - 140 max przez 1000km, bo taki typ motoru ze wiecej to juz masakra, myslalem ze szalu dostane nudy na pudy :)

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak motocyklem jeździłem :-D chociaż jazda motocyklem po autostradzie nie należała do największych przyjemności :-/

to chyba jakims oldtaimerem :) jezdziles :)

 

Kiedys jechalem autostrada motorkiem 130 - 140 max przez 1000km, bo taki typ motoru ze wiecej to juz masakra, myslalem ze szalu dostane nudy na pudy :)

 

Dlaczego oldtimerem ?? szybciej nie jeździłem po prostu. Jeszcze jak plecak się drze za uchem żeby szybciej nie jeździć to się po prostu nie da :-D

Ale jazda po autostradzie to masakryczna nuda !!

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Próbując spojrzeć na to obiektywnie, to pomarańczowa postojówka NIE jest czymś normalnym nie tylko u nas w kraju, ale i w tej części świata (o europie mówię).

 

 

nie dokońca, Jeep Wrangler JK na europe ma pomarańczowa obrysówke w błotniku która świeci wraz z swiatłami, a jak sie włączy kierunek to pracuje jak kierunek.

Wiec nie ma reguły, przepisy na to pozwalają skoro dostał homologacje.

post-7-15323755002851_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tematu postojówek i innych błyskotek - niektóre samochody mają pomarańczowe OBRYSÓWKI w standardzie. Ma to m.in. nowe Volvo S80 oraz BMW 5 (poprzedni model na pewno) w samych kloszach reflektorów . Wiem, że całkiem z boku samochodu pomarańczowe lampki ma też pierwsza generacja Volva S40.

 

Wjazdu w tyłek nie ma co lekceważyć. Nie bardzo się to czuje, ale i tak powinno się dokładnie wszystko spisać zaznaczając, że na samochodzie są "widoczne uszkodzenia tylnej części pojazdu" (luk jakiejkolwiek innej w przypadku innych kolizji nie z naszej winy). Czy jest coś więcej niż parę rys to oceni rzeczoznawca. Miałem tak z Volvem S60, koleś trafił mnie na Puławskiej w Warszawie. Dostałem w tyłek i niby nie było większych strat, zauważyłem tylko, że zaczep zderzaka puścił, a później okazało się, że coś tam trzeba było prostować. I niedawno jak samochód był sprzedawany, to musiałem przez to sporo schodzić z ceny.

 

Patrolem walnąłem cofając. Tutaj bez strat, 100% przyjął drugi samochód, więc ok. Rzecz w tym, że mam zderzaki robione na zamówienie i wszystko idzie w drugi samochód i ramę, przy czym mając masę jeszcze większą niż Ram, jest bardzo mała szansa, aby rama ucierpiała, kiedy styka się z miękką blachą.

 

Kolejna sprawa - znajomy dostał w tyłek w G-klasie. Jechał z rodziną, dziećmi i nie chciało mu się tracić czasu, żeby spisywać oświadczenie. Pobieżnie rzucił okiem i dał sobie spokój. Później okazało się, że ma pęknięcie na zderzaku... no i zawsze trochę szkoda. Także w razie jakichkolwiek kolizji nie ma co zgrywać twardziela i liczyć, że nawet czołgu nie da się uszkodzić :-)

 

Można kupić sobie gotowe oświadczenia, które wypełnia się tylko danymi i wszystko trwa 20 minut. Polecam.

No replacement for displacement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dokońca, Jeep Wrangler JK na europe ma pomarańczowa obrysówke w błotniku która świeci wraz z swiatłami, a jak sie włączy kierunek to pracuje jak kierunek.

Wiec nie ma reguły, przepisy na to pozwalają skoro dostał homologacje

 

Ja mam Forda transit 2006 rok i tam tej jest tak ze swieca migacze wraz z postojowkami a jak wlanczam migacz to swieci mocniej (miga) Homologacje oczywiscie ma :)

 

[ Dodano: 2011-02-10, 19:53 ]

Można kupić sobie gotowe oświadczenia,

Oswiadczenie spisalem a jak ze tak samo podszedlem do tego jak pisales auto teraz brudne nie widac wszystkiego a pozniej sie okaze ze palstik pekniety i co ? lipa z wlasnej kieszeni trzeba by bylo placic.

 

Dzisaj zrobilem fotelik :) pieknie smiga :) przy okazji Gabke pokleilem bo troszeczke byla porwana :)

 

Koledzy powiedzcie czy lub gdzie mozna kupic te bezpieczniki kwadratowe 50A bo przelozylem sanki razem ze sterowaniem i sie kokazalo ze niestety troszeczke inaczej kabelki byly podlaczone i poszlo sie ... pasc :) teraz sie zastanawiam czy to jakies normalne czy trzeba gdzies szukac glebiej takich bezpiecznikow :)

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dokońca, Jeep Wrangler JK na europe ma pomarańczowa obrysówke w błotniku która świeci wraz z swiatłami, a jak sie włączy kierunek to pracuje jak kierunek.

Wiec nie ma reguły, przepisy na to pozwalają skoro dostał homologacje

 

Ja mam Forda transit 2006 rok i tam tej jest tak ze swieca migacze wraz z postojowkami a jak wlanczam migacz to swieci mocniej (miga) Homologacje oczywiscie ma :)

 

[ Dodano: 2011-02-10, 19:53 ]

Można kupić sobie gotowe oświadczenia,

Oswiadczenie spisalem a jak ze tak samo podszedlem do tego jak pisales auto teraz brudne nie widac wszystkiego a pozniej sie okaze ze palstik pekniety i co ? lipa z wlasnej kieszeni trzeba by bylo placic.

 

Dzisaj zrobilem fotelik :) pieknie smiga :) przy okazji Gabke pokleilem bo troszeczke byla porwana :)

 

Koledzy powiedzcie czy lub gdzie mozna kupic te bezpieczniki kwadratowe 50A bo przelozylem sanki razem ze sterowaniem i sie kokazalo ze niestety troszeczke inaczej kabelki byly podlaczone i poszlo sie ... pasc :) teraz sie zastanawiam czy to jakies normalne czy trzeba gdzies szukac glebiej takich bezpiecznikow :)

 

coś takiego ??http://allegro.pl/bezpiecznik-samochodowy-ford-focus-i1410604463.html

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blacksmoke,

dokladnie tylko 50A

 

wiedzialem ze juz gdzies widzialem u mnie takie bezpieczniki FORD TRANSIT tez ma takie

 

[ Dodano: 2011-02-11, 08:42 ]

Dzisiaj wyczailem kolejny problem mankament usterke ??

Wycieraczki nie wlanczaja sie w trybie czasowym tylko na pierwszej kropce, pozniej jak wroce na tryb czasowy to chodza non stop zeby wylaczyc musze przelaczyc na 0, czy to takma byc ?? czy cos zepsute

 

[ Dodano: 2011-02-14, 19:52 ]

Dzisiaj wymienilem swiece zaplonowe

 

Zeby wymienic 6 swiec od strony kierowcy trzeba wymontowac serwo masakra :roll:

 

Stare swiece byly chyba od nowosci :shock: i smierdzialy stara benzyna . Musial dlugi stac :-?

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.