Skocz do zawartości

Silverado 1500 po lekkim gradobiciu


kazanuss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przymierzam się do zmiany rozmiarów pickupa z Rangera na fulsajz. Od dłuższego czasu śledzę różne pojawiające się ogłoszenia ale masakra. Moją uwagę zwrócił: http://motobabes.moto.gratka.pl/tresc/chevrolet-silverado-5-3-314km-5-3-benzyna-2008r-11899959.html#f683a283cbba121f,1

cena jakby dosyć dobra, ale no własnie napisane jest że po lekkim gradobiciu. W tym tygodniu poproszę o nr vin. Jeśli powiedzmy byłby sprawdzony, niebity i posiadał kilka nielicznych wgniotów czy warto kupowac takie auto. Czy powiedzmy później nie zacznie wychodzić rdza etc.? :-(

Ford Ranger 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pit373 ma rację, SILVERADO na zdjęciach na milion procent NIE MA przedniego napędu. Jest to wersja 2WD. Nie posiada w ogóle przełącznika do zmiany napędów. Z lewej strony kierownicy jest przełącznik świateł. Przełącznik napędów powinien znajdować się z prawej strony kierownicy pod kratką nawiewu gdzie obecnie jest mały schowek.Mam takiego samego ale 4x4. Jak takiego kupisz to bój się zimy :) Nie da się tym jechać tylko z tylnym napędem w warunkach zimowych jakie panują w naszym kraju.

2007 CHEVY SILVERADO Z71 5.3 V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak takiego kupisz to bój się zimy :) Nie da się tym jechać tylko z tylnym napędem w warunkach zimowych jakie panują w naszym kraju.

Spoko, w pickupie 4x4 bez obciążenia tylnej osi tez nie jest za wesolo (szczgólnie na ubitym sniegu), ja mam 2 WD i snieżną zimę spokojnie przejechałem, wrzucilem nie na, ale za tylny most 300 kg i hulał. A tak się martwiłem przed zimą, pisałem o tym w Showroomie

Chevrolet Cheyenne C3500, Crew Cab MY 1998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na samym tyle z pusta paką i nie stwierdziłem problemów z jazdą w zimie .

Jeździ się tak samo jak Tahoe na samym tyle ogólnie mało kiedy zapinam 4x4 bo jakoś wolę sam tył przynajmniej można gdzieś wejść bokiem .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na samym tyle z pusta paką i nie stwierdziłem problemów z jazdą w zimie .

Jeździ się tak samo jak Tahoe na samym tyle ogólnie mało kiedy zapinam 4x4 bo jakoś wolę sam tył przynajmniej można gdzieś wejść bokiem .

Mam podobny styl jazdy, 4x4 tylko jak potrzebny na gwałt.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez lubie boczkiem ale jak czuje nad tym kontrole ale z lekkim tylemi 350 KM to nie za bardzo mozna miec kontrole jak juz sie pusci to sie kreci :)

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez lubie boczkiem ale jak czuje nad tym kontrole ale z lekkim tylemi 350 KM to nie za bardzo mozna miec kontrole jak juz sie pusci to sie kreci :)

Można, można, tylko nie trzeba deptać w podłogę przy poślizgu,a dozować gaz jak dziecku kaszkę, zeby się nie zadławiło i nie zaczęło płakać ze zbyt wolnego karmienia. :kasztan:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dozować gaz jak dziecku kaszkę, zeby się nie zadławiło i nie zaczęło płakać ze zbyt wolnego karmienia

Tego bede sie dopiero uczyl :lol: :-D

 

A jesli chodzi o jazde to wiadomo ze mozna i dozowanie delikatne potrzene :-P bo inaczej baczek murowany :lol:

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.