Skocz do zawartości

Wąska droga - lusterko


AdAm

Rekomendowane odpowiedzi

Wąska droga, no i po lusterku! :-(

Niestety nasze piękne drogi z ugryzionymi asfaltem na bokach dzisiaj dołożyły przysłowiowe dwa grosze. Ja byłem twardy i jechałem maksymalnie po krawędzi czarnego a gość z iveco też nie był miękki (niestety) i też nie zjechał na pobocze. Trach! i po lustrach :-?

Trzeba się złapać za kieszeń i dzwonić do zuzcaru.

:-| ....... mać!

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąska droga, no i po lusterku! :-(

Niestety nasze piękne drogi z ugryzionymi asfaltem na bokach dzisiaj dołożyły przysłowiowe dwa grosze. Ja byłem twardy i jechałem maksymalnie po krawędzi czarnego a gość z iveco też nie był miękki (niestety) i też nie zjechał na pobocze. Trach! i po lustrach :-?

Trzeba się złapać za kieszeń i dzwonić do zuzcaru.

:-| ....... mać!

 

zuzcar nie ma...jeszcze :-) też szukam lusterka takiego samego jak Twoje tylko od strony pasażera. Zuzcar coś wspominał, że będzie miał pod koniec lutego takie lustra.

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie. :evil:

 

Ja teraz włączam składanie obu lusterek do szyby.Szkoda nerwa.

Co to znaczy włączam składanie obu lusterek do szyby?

 

Moje się złożyło do szyby z "przytupem", aż dwie rysy na drugich drzwiach się pojawiły...

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Elektrycznie składają się oba.Nie widziałem sensu w tym wynalazku.Az do czasu kiedy ulica stała się za wąska i trafilismy się lusterkami z dostawczakiem.

 

Teraz jak wpadam w jakaś wąska ulica odrazu włączam składanie lusterek wzdłóż drzwi.Teraz już widze sens w tym wynalazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebay widzialem ostatni po 150 $ chyba, sztuka albo komplet teraz nie wiem, ostatni otak z security sie zalatwilem po palantom bylo ciezko troszke zjechac, ale cale szczescie nie odnioslem duzych obrazen ;/

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Elektrycznie składają się oba.Nie widziałem sensu w tym wynalazku.Az do czasu kiedy ulica stała się za wąska i trafilismy się lusterkami z dostawczakiem.

 

Teraz jak wpadam w jakaś wąska ulica odrazu włączam składanie lusterek wzdłóż drzwi.Teraz już widze sens w tym wynalazku.

 

W moim przypadku to i prędkość była lekko za duża i pewność siebie też. A że lustereczko poleci dowiedziałem się w tej samej sekundzie w której usłyszałem głośny huk.

Natomiast nie wyobrażam sobie jazdę powoli z złożonymi lusterkami. Kiedy jadę w powoli w "ciasnocie" to chyba bardziej kontroluję dupcię w lustrach niż przód, chyba że nie wchodził to wtedy składałem.

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Import części od amerykańców to byłby dobry interes w Polsce :). Z tego co widzę, to dostępność np lusterek w PL jest jakąś abstrakcją!. Ile jezdzi Ram'ow na naszych drogach ?? 500, 1000 sztuk ???. Ja chciałem kupić dywaniki gumowe to ZuzCar wybił mi to z głowy!.

Ostatnio zdjąłem swoje pseudo chromowe(plastykowe) nakładki na lusterka. Zostały mi nie ładne ślady na lusterkach po kleju od nakładek, rzecz jasna że szukam nowych, trwalszych, takich jak maja navary, l200 itp. Niestety, ani ZUzCar ani nikt w sieci nie jest mi ich w stanie udostępnić.

Myśląc o Waszych lusterkach, trzymam się prawej krawędzi ile mogę podczas wymijania.

 

Oby udało Wam się jak najszybciej znalezć lustra, powodzenia !!

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek czytaj posty ze zrozumieniem..jak chcsez i nie zalezy ci na czasie takie lusterka jak my mamy(tzn. rozkladane) kupisz na ebay w stanach <--- sorry za tego posta, pisalem go wczora jak bylem pijany hehe :P

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierze tyle urwanych luster , zapotrzebowanie na lustra składane elektrycznie panowie no bez przesady Ramy czy f150 nie są aż tak szerokie a do tego można powiedzieć że te fury prowadzą się jak po sznurku w porównaniu z liftowanym blazerem na 40" kołach lub z obecnym moim "dziadkiem " bo jazdę nimi można porównać z pływaniem kutrem a nie jazda po asfalcie .

 

 

Normalnie nie mogę wyjść z podziwu co to żeście nawyrabiali :)

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierze tyle urwanych luster , zapotrzebowanie na lustra składane elektrycznie panowie no bez przesady Ramy czy f150 nie są aż tak szerokie a do tego można powiedzieć że te fury prowadzą się jak po sznurku w porównaniu z liftowanym blazerem na 40" kołach lub z obecnym moim "dziadkiem " bo jazdę nimi można porównać z pływaniem kutrem a nie jazda po asfalcie .

 

Normalnie nie mogę wyjść z podziwu co to żeście nawyrabiali :)

A bo widzisz Jaber - Twoje zabawki mają lusterka jeszcze za nisko w stosunku do ciężarówek, a już powyżej całej reszty. I dlatego nie za bardzo masz się z kim spotkać na drodze. :mrgreen:

Ja tam w eFie miałem odstające uszy na metalowych wysięgnikach i jakoś też mi się nie zdarzyło nic urwać. Ale może dlatego, że kiedyś zdarzało mi się prowadzić wagę ciężką... ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dostałem od znajomego numer do hurtowni z częsciami do usa cars w zielonej górze, i mają ceny całkiem normalne, ja zamawiałem tylna lampę i lusterko i za jedno i drugie (nowe częsci) wzieli po 200 zł. Myślę że dośc dobre ceny...

 

 

Tu macie nr telefonu jakby co: 794 299 838

BYŁ: DODGE RAM 1500

4,7 V8 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dostałem od znajomego numer do hurtowni z częsciami do usa cars w zielonej górze, i mają ceny całkiem normalne, ja zamawiałem tylna lampę i lusterko i za jedno i drugie (nowe częsci) wzieli po 200 zł. Myślę że dośc dobre ceny...

 

 

Tu macie nr telefonu jakby co: 794 299 838

 

MOPAR ??

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dostałem od znajomego numer do hurtowni z częsciami do usa cars w zielonej górze, i mają ceny całkiem normalne, ja zamawiałem tylna lampę i lusterko i za jedno i drugie (nowe częsci) wzieli po 200 zł. Myślę że dośc dobre ceny...

 

 

Tu macie nr telefonu jakby co: 794 299 838

ZUZCAR?

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.