Skocz do zawartości

Styku

Rekomendowane odpowiedzi

nordyk nie odpuszczaj,kupuj to co Ci się podoba.Ja kupiłem pikapa bo podoba mi się amerykański styl i amerykańska motoryzacja no i pewnie trochę było mnie stać na to, bardzo chętnie na co dzień chodziłbym ubrany w buty kowbojki spodnie i kurtkę z wycieruchu i kapelusz .Mieszkam w 70 tys mieście i pewnie przechodnie na mój widok pukali by się w okolice skroni i mówili ze to pojeb jakiś.Do kościoła żartem mówiąc mam MB W 220 3,2 benz.Nawiasem pisząc w zeszłym roku mercedesem zrobiłem 1125 km a w tym już chyba ze 200km mam też Hondę Gold Wing 1500 którą też zrobiłem ze 2 tys km a na co dzień dla wygody jeżdżę rowerem a dalej skuterem .i jak jesteś dorosły kupuj sercem.Trzymam kciuki. W przyszłym roku na jesieni planuję kupić SRT 10 może będę pierwszy? A ile on pali ? czy on pali ? czy jeżdzi na wodzie ? czy na gazie ?ma mi dać przyjemność z jazdy to ja na niego pracuję.Powodzenia .Amen.

Nie bądź łosiem jeździj V8. Zdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tadeusz_B wiem jak w polsce jest - gdy ktoś wię wyłamuje z tłumu patrzą na niego jak na nienormalnego..... polska jest zniewolona, wszyscy tacy sami itd.... Przeprowadź się do niemiec każdy nosi się jak musię podoba i to mnie zauroczyło w niemczech. Moi sąsiedzi z domkó obok - starsi ludzie, jedni dobrze po 80 - wydziarani i tak tolerancyjni że się to w głowie nie mieści. Gdybym mieszkałw polsce Rama bym nie kupił bo dostałbym nerwicy i w końcu gorszej choroby. W przyszłym tygodniu będe przejeżdżał niedaleko saloonu to oglądnę escalady. Szkoda że nikt się nie wypowiedział......

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam odpuścić ?? Z rama jestem bardzo zadowolony choć każdy mi odradzał, więc myślę że z escalady również będe zadowolony.
Auto bardzo fajne.... ale jak zaczną się problemy to potrafi wydrenować kieszeń. Niektóre części do cadillaca są koszmarnie drogie, nawet się tego nie da porównać z RAMem. Do tego natrzepane elektroniki z którą zawsze są problemy w amerykańcach :-/ Oczywiście jeśli kasa w Twoim przypadku nie jest problemem to czemu nie :-> Kupuj :-) Zawsze też jest opcja sprowadzenia nowego, ale zadbanej używki zza oceanu :->

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa nie problem, ale wydawać bez potrzeby lub utopić kasę w samochodzie który się nagminnie będzie sypał to nie w moim stylu. Kassei użtkowałeś cadilaca ? Skąd wiesz, że jest to problematyczne auto ? Ja bym kupował nowy model 2015 ten z pionowymi lampami z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj Escalade w wersji pick-up piękny :)22 a i owszem że do ostrej roboty to i szkoda takiego auta, ale jest to idealne autko dla ludzi szukających kompromisu pomiędzy autem do firmy i wygodnym rodzinnym suvem, jesli ktoś nie chce miec np Rama czy F-xxx i jeszcze rodzinnego suburbana czy escalade to jest to idealne rozwiazanie rozwiazanie. Jak dlamnnie idealne rozwiazanie gdybym mial troche wiecej pln pewnie bral bym escalade pickup, zamiast f 150, niestety jest ich a raczej nie ma ich wogole w sprzedazy, avalache brak na allegrczy otomosto, caddilac escalade jest jeden z 2007 bodajze za 99 tys nie mowiac juz o suburbanie czy escalade suv, jakis czas temu bylo tego kilka stron teraz jest kilka szt. Nie wiem czy jest jakis zakaz na takie auta ??? :shock: ale poprostu te autka zniknely z ogloszen :cry: zostaje czekac i polowac na ciekawe rgzrmplarze rgzrmplarze, tylko nie wiem czy tanirj nie bylo by sciagnac z usa. Mam tam siostre juz z obywatelstwem i cos slyszalem o jakims mieniu przesiedlenczym czy jakos tak, ktos sie moze orientuuje jak to teraz wyglada ?

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jakis czas temu bylo tego kilka stron teraz jest kilka szt. Nie wiem czy jest jakis zakaz na takie auta ??? ..

 

bo kiedyś było mnóstwo ogłoszeń, ale to handlarze wystawiali auta których nie mieli, auta stały w usa z opcją sprowadzenia;

natomiast jaki czas temu allegro / otomoto podniosły ceny za ogłoszenia (był nawet strajk handlarzy pod biurowcem allegro), ogłoszenia podrożały konkretnie, więc część zniknęła.

 

z jednej strony to dobrze, bo człowiek przeglądał ogłoszenia, a to przedruki z amerykańskich autos nic nie warte.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaktus - jaki ten świat mały, też jestem z Tarnowa. Faktycznie bardzo mało tych escaladów na serwisach. Mnie interesuje jak naprawdę jest z usterkowością tych maszyn.

O prosze nawet nie widzialem bo na telefonie pisze :kasztan:

 

bo kiedyś było mnóstwo ogłoszeń, ale to handlarze wystawiali auta których nie mieli, auta stały w usa z opcją sprowadzenia;

natomiast jaki czas temu allegro / otomoto podniosły ceny za ogłoszenia (był nawet strajk handlarzy pod biurowcem allegro), ogłoszenia podrożały konkretnie, więc część zniknęła.

 

z jednej strony to dobrze, bo człowiek przeglądał ogłoszenia, a to przedruki z amerykańskich autos nic nie warte

 

Nie nie ja nie mowie o ogloszeniach z usa tylko wogole o autach dostepnych tu w pl, praktycznie nic nie ma, a kiedys to bylo conajmniej z 10 egzemplazy a dzis zero. A co do tych ogloszen aut stojacych za woda to fakt, wkur.... Mnie to nirziemsko ale co zrobic tako robota z tym wszysykim :mrgreen:

 

Tak z ciekawosci kolega nordyk jakims pickupem teraz pomyka po tarnowie?

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje jak naprawdę jest z usterkowością tych maszyn.
Z tymi nowymi nie miałem styczności więc się nie wypowiadam. Podobnie z pierwszą i druga generacją. Trzecia za to jest dość usterkowa. Znajomy miał olbrzymie problemy z elektryką i zawieszeniem pneumatycznym i/lub jakąś tam stabilizacją zawiasu. Coś też skrzynia motała bo tam była ta nowsza 6cio biegowa. Jednak generalnie to wykończyły go psychicznie pierdoły. Dla przykładu - miał zdalne odpalanie z pilota, które jak miało działać to nie działało, a auto się odpalało często przy zamykaniu drzwi pilotem ;) Były teorie, że to topielec, ale z czasem wykluczyli ta opcję. Największy problem był z tym, że każda pierdoła jest do cadillaca znacznie droższa niż do innego GMa. Czasem można dopasować z innego modelu, ale raczej rzeczy które się nie psują :) Wiadomo - wszystko zależy na jakie auto się trafi. Znajomy jeździ obecnie Toyotą LC i o amerykańcach nie chce słyszeć ;) Może niektórzy maja więcej szczęścia, ale ja akurat bym się w Cadillaca nie pchał :) Ogólnie dużo tego regularnie stoi w Żorach u chłopaków z MPG. Jakbym miał kasę to już bym wolał kupić nowego F150 :)

 

Tak s ciekawości - wiecie, że modele 2015 escalade są produkowane/montowane w Mińsku na Białorusi ? ;)

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jeździ obecnie Toyotą LC i o amerykańcach nie chce słyszeć ;) Może niektórzy maja więcej szczęścia, ale ja akurat bym się w Cadillaca nie pchał :)

 

znajomy ma LC 120 od nowości, trzy lata temu kupił nowe x5 jako tzw pierwsze auto, a LC zostało jako awaryjne, bo nie opłacało się sprzedawać,

ogólny wniosek - x5 w porównaniu do LC wali się jak stare budownictwo, zimą jak oddał x5 do aso, lc nie odpalany przez dobry kwartał, w mrozy odpalił bez problemu.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądaqć caddiego - robi wrażenie, nie powiem. Z wierzchu lepiej spasowane plastiki niż w mercu ml w ostatnim modelu. W środku luksus wychodzi przez drzwi. Faktycznie facet w salonie powiedział mi, że w tym roku trafiły do nich 4 escalady (2015r) z problemami dotyczącymi skrzyni biegów, parę usterek elektryki w tym bardzo często zdarza się awaria tylnej kamery. Oprócz tego drżenia kierownicy od 120 wzwyż..... Najnowszy model jest bardzo usterkowy - niestety :roll: Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądaqć caddiego - robi wrażenie, nie powiem. Z wierzchu lepiej spasowane plastiki niż w mercu ml w ostatnim modelu. W środku luksus wychodzi przez drzwi. Faktycznie facet w salonie powiedział mi, że w tym roku trafiły do nich 4 escalady (2015r) z problemami dotyczącymi skrzyni biegów, parę usterek elektryki w tym bardzo często zdarza się awaria tylnej kamery. Oprócz tego drżenia kierownicy od 120 wzwyż..... Najnowszy model jest bardzo usterkowy - niestety :roll: Szkoda
Czyli mój pesymizm się potwierdził :-/ Szkoda bo nowy escalade prezentuje się rewelacyjnie. W takim razie suburban i yukon też odpadają bo to praktycznie to samo. Zresztą odkąd GM spierniczył "ulepszeniami" pancerny 5.3 vortec jakoś nie mam przekonania do ich nowych pojazdów.

Może zainteresuj się Lincolnem Navigatorem 2015. Bazuje na bardzo udanym Expedition i od 2015 roku montują do niego 3.5l ecoboosta, czyli auto rakieta ;-) Ewentualnie Dodge Durango Citadel, ale to jednak klasa niżej.

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Bo ja wiem, czy w przypadku takich dzielnic to o serce chodzi... :mrgreen:

Piękne auto tylko, że paliwo żre:) Cadillac zareagował bardzo szybko z pojemnego silnika w czasie kryzysu. Niemal wszystkie jednostki otrzymały alternatywę w postaci silników o zmniejszonych pojemnościach. Niestety, już dekadę później Cadillac wrócił do montowania paliwożernych jednostek V8. No i części są trudno dostępne w Polsce, widziałem tylko u nich http://czesci-usa.com.pl/cadillac/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odgrzeję kotleta z Escalade ogólnie większych problemów nie ma poza durnym akcjami z elektroniką.

Standard to uwalony evap + kompresor tylnego zawieszenia. Trzeba też wymienić sondy bo niestety przy za ubogiej lub bogatej dawce głupieje stabiltrack i wywala błędy z kontrolą trakcji co przy seryjnym programie kastruje moc i auto wchodzi w tryb awaryjny. Poza oczywistą konserwacją spodu która jest wymagana co 2 lata większych problemów nie ma i jest to przekochane auto. ;-)

FORD F350 SUPERDUTY

CORVETTE C4R

PONTIAC TRANS AM WS6

300C SRT8

GMC TYPHOON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.