Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam witam. Właśnie płynie do mnie mój pierwszy Ram 1500. Jestem ciekaw czy zna ktoś jakąś dobrą firmę co zajmuje się wydechem w Ramach i potrafią go przerobić by fajnie brzmiał w sensownych pieniążkach. W internecie znajduje same pełne wymiany instalacji wydechu za około 8-10tys zł  nie ukrywam że to trochę sporo a jak przyjdzie bede miał trochę inne wydatki jak instalacja LPG wymiana felg z oponami na 22cale oklejanie grilla itd . I szukam jakiegoś rozwiązania względnie tańszego. Oglądam na YouTube RamFactory i oni gdzieś tam wspomnieli że jest jakaś tańsza alternatywa :P 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.