Skocz do zawartości

Plandeka do Doodga i nie tylko


Fiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam dokładnie taką samą. Jest prosta w montażu i obsłudze, a do tego szczelna. POLECAM!!!

Kupiłem ją tutaj

Nazywa się Trifecta.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug a mógłbyś podać ile zapłaciłeś ?

 

odp od tej firmy dot. trifecta, kolesia lekko pogięło z tą ceną, zamawiając przez kupujemywusa wychodzi ~450$$

 

"witam

4800zł brutto. realizacja 4 tygodnie od złożenia zamówienia.

Pozdrawiam

Rafał"

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug a mógłbyś podać ile zapłaciłeś ?

 

odp od tej firmy dot. trifecta, kolesia lekko pogięło z tą ceną, zamawiając przez kupujemywusa wychodzi ~450$$

 

"witam

4800zł brutto. realizacja 4 tygodnie od złożenia zamówienia.

Pozdrawiam

Rafał"

No to go pogięło rzeczywiście ...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug a mógłbyś podać ile zapłaciłeś ?

 

odp od tej firmy dot. trifecta, kolesia lekko pogięło z tą ceną, zamawiając przez kupujemywusa wychodzi ~450$$

 

"witam

4800zł brutto. realizacja 4 tygodnie od złożenia zamówienia.

Pozdrawiam

Rafał"

No to go pogięło rzeczywiście ...

Wcześniej ja tez tam dzwoniłem, ale jak mi powiedział, że najtańszy model plandeki ponad 3000zł to przez grzeczność nie powiedziałem co o nim myślę. Tak się zastanawiam czy ma klientów?

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś chore te ceny. Moja zabudowa razem z transportem pod drzwi domu wyszła $289.95 + $66.25

 

Gdzie kupowałeś?

 

Kupiłem na www.autotrucktoys.com

 

A masz może link / nazwę tego modelu co kupowałeś? Nie mogę znaleźć nic do 300 USD.

 

EDIT: Znalazłem :-)

 

Czy to ta? http://www.autotrucktoys.com/ram/Autotrucktoys-Dodge-Ram-Tonneau-Cover--PRD31299.aspx

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką plandekę. Szukam teraz czegoś sztywnego bo w tej potrafią wypaść poprzeczki pod ciężarem deszczu (jak leje i zbierają się kałuże na plandece na postoju) :-P

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ten model:

http://www.autotrucktoys.com/ram/TonnoPro-Dodge-Ram-Tri-Fold-Soft-Tonneau-Cover--PRD29814.aspx?green=E4FD2CFD-9A81-5C50-06F6-DCCF5FC19907

 

Płynie właśnie do mnie, poczytałem trochę i użytkownicy bardzo chwalą tę zabudowę. Podobno jest wytrzymała, daje radę nawet w myjni i nie przecieka. Tani zakup i transport na terenie USA za darmo. Za przesyłkę do Polski zabrała się firma Polamer, która już wysyłała mi już od skrzyni biegów po uszczelki :mrgreen: Za parę tygodni założę i sprawdzę jak jest w rzeczywistości z tą zabudową. Zima w Polsce to miarodajny test :-D

Dodge RAM 1500 4x4 4.7 Quad Cab 2004 + 3"

był:

Jeep Cherokee XJ 4.0

Jeep Grand Cherokee WJ 4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ten model:

http://www.autotrucktoys.com/ram/TonnoPro-Dodge-Ram-Tri-Fold-Soft-Tonneau-Cover--PRD29814.aspx?green=E4FD2CFD-9A81-5C50-06F6-DCCF5FC19907

 

Płynie właśnie do mnie, poczytałem trochę i użytkownicy bardzo chwalą tę zabudowę. Podobno jest wytrzymała, daje radę nawet w myjni i nie przecieka. Tani zakup i transport na terenie USA za darmo. Za przesyłkę do Polski zabrała się firma Polamer, która już wysyłała mi już od skrzyni biegów po uszczelki :mrgreen: Za parę tygodni założę i sprawdzę jak jest w rzeczywistości z tą zabudową. Zima w Polsce to miarodajny test :-D

Napewno będziesz bardzo zadowolony. Mam taką samą i jest mega praktyczna, wytrzymała, a na Mistrzostwach Świata w Żużlu w Gorzowie siedziały na niej zgrabne dupcie, kamerzysta i żużlowcy. Dała radę. Nie przecieka zimą i latem. Jedyną wadą jest brak możliwości podniesienia ostatniej części tej przy szybie.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno będziesz bardzo zadowolony. Mam taką samą i jest mega praktyczna, wytrzymała, a na Mistrzostwach Świata w Żużlu w Gorzowie siedziały na niej zgrabne dupcie, kamerzysta i żużlowcy. Dała radę. Nie przecieka zimą i latem. Jedyną wadą jest brak możliwości podniesienia ostatniej części tej przy szybie.

 

No to super :luz:

 

Chociaż nawet nie podejrzewałem że wytrzymuje ciężar człowieka :shock:

Dodge RAM 1500 4x4 4.7 Quad Cab 2004 + 3"

był:

Jeep Cherokee XJ 4.0

Jeep Grand Cherokee WJ 4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nawet nie podejrzewałem że wytrzymuje ciężar człowieka

Była złożona przy szybie, a żużlowcy mimo, że prosiłem żeby nie siadać na niej to usiedli i nic się nie stało, ale nast,ępnym razem bym ją zdemontował, bo to raczej fart, a nie reguła, ale i tak jest pocieszająca. Ta zabudowa to naprawdę bardzo dobry zakup.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.