Skocz do zawartości

Plandeka do Doodga i nie tylko


Fiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy takie pytanko: wiecie coś na temat produktów oferowanych przez firmę plandeki4x4.pl? To jedna z ich aukcji:

http://moto.allegro.pl/plandeka-zabudowa-pokrywa-roleta-toyota-hilux-i1367074794.html

Chodzi mi o jakość oferowanych przez nich produktów.

Domyślam się, że nie są to plandeki takiej jakości jak te zza wielkiej wody ale może ktoś z was ma taką i podzieli się opinią.

Z góry wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ODRADZAM NACIĄGAJĄ

 

Z resztą poczytaj sobie opinie:

http://poznan.naszemiasto.pl/forum/watek/595582,687,fwid,fkid.html

http://allegro.mikroprogramy.pl/komu.html?koment=3

 

Zalecam unikać użytkownika allegro (plandeki4x4): wkm0111

Bary, dziękujemy za opinię i zapraszamy do zapoznania się z zasadami forum. U nas jak w gronie AA :kasztan: trzeba się przywitać i napisać jakieś mnimum o sobie. Tak zrobili do tej pory wszyscy zarejestrowani i ty wyjątkiem nie powinieneś być. Zapraszam do powitalni.

 

W kwestii plandek to ja swoją kupiłem na plandekipickup.pl i jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi jak i z produktu.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W kwestii plandek to ja swoją kupiłem na plandekipickup.pl i jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi jak i z produktu.

 

Z tego co pamiętam to kupiłeś model TRIFECT ?? Bo tak się zastanawiam :)

Model TILT przykuł moją uwagę

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to kupiłeś model TRIFECT ?? Bo tak się zastanawiam :)

Model TILT przykuł moją uwagę

 

No co ty MOdel Trafect o wiele ladniejszy ale i drogawy :)

Rozmawialem z tym panem od plandekipickup bardzo mily mi proponowal model ten Black mowi ze sam ma na swoim zalozona bo jest bardzo dobra szybko sie zaklada i sklada nie zajmuje miejsca i szczelna jest cena dobra :)

 

A pytalem sie firmy 4x4 to cena lepsza za podobna plandeke ale nie wiem jak z wykonaniem

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trifecta jest rewelacyjna, trwała, szczelna, szybki montaż, szybko się ją składa i rozkłada, system zapinania za burty rewelacja. Ja Trifectę polecam, bo ją mam i jestem zadowolony. Jedyny minus to, że odsłania 2/3 paki, bo na trzecią część składają się pozostałe dwie. W moim przypadku nie ma to znaczenia bo 1/3 paki i tak zajmuje mi butla LPG :-P

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hehe, ja tez kupowalem w plandekipickup.pl I to w 2007 roku wersje maxblack , jakość bardzo wysoka no i przedewszystkim łatwość odpinania, jesli mamy cała pake zapelniona i na początku przy kabinie namy kanapki :mrgreen: to odpinamy tam gdzie potrzebujemy i wyciagmy bez odpinania całości. Polecam ta firme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobalo mi sie to co Jeden z forumowiczow robil ale jak on zbieral zapisy to ja jeszcze nie myslalem ze bede mial MASTODONTA a teraz kolega pewnie nie ma czasu na to a ladna pokrywka byla :)

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Bodano ma poważne problemy i na dzień dzisiejszy nie może uczestniczyć nawet w życiu forum. Paweł pobrał dwie zaliczki, ale nie zdążył wywiązać się z umowy, lecz nalegam, żeby nikt nie osądzał go po tym, że zniknął, bo to wygląda z goła całkowicie inaczej niżby mogło się wydawać. Niestety nie mogę nic więcej napisać, lecz mogę zapewnić, że Paweł nie łaszczy się na marne zaliczki tysiąc-złotowe i jak tylko poukłada mu się życie to napewno wyprostuje z Wami te koleżeńskie umowy. Niestety różne wypadki chodzą po ludziach.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wpłaciłem tysiaka zaliczki koledze z forum i cisza jak po śmierci organisty.

Mam prawo być trochę wkur..ny?

Jeśli ktoś odzyska tą kasę, ja dokładam skrzynkę wódki na spotkanie wiosenne.

Adam, ja na Twoim miejscu już bym go szukał, bo umowa jest umową i wiem, że nie o kasę Ci chodzi, ale o fakt. Niestety ,Paweł na dzień dzisiejszy ma powody, że nie uczestniczy w życiu forum, ale jestem przekonany, że jeśli nie wywiąże się z umowy wykonania zabudowy (na co się niestety zapowiada) to jak tylko poukłada sobie życie to rozliczy się co do grosza. Niestety, życie płata figle, co nie znaczy, że Cię nie rozumię. Też bym był wku...iony i to bardzo.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wpłaciłem tysiaka zaliczki koledze z forum i cisza jak po śmierci organisty.

Mam prawo być trochę wkur..ny?

Jeśli ktoś odzyska tą kasę, ja dokładam skrzynkę wódki na spotkanie wiosenne.

Adam, ja na Twoim miejscu już bym go szukał, bo umowa jest umową i wiem, że nie o kasę Ci chodzi, ale o fakt. Niestety ,Paweł na dzień dzisiejszy ma powody, że nie uczestniczy w życiu forum, ale jestem przekonany, że jeśli nie wywiąże się z umowy wykonania zabudowy (na co się niestety zapowiada) to jak tylko poukłada sobie życie to rozliczy się co do grosza. Niestety, życie płata figle, co nie znaczy, że Cię nie rozumię. Też bym był wku...iony i to bardzo.

 

Sprawa zamknięta. Wszystko wyjaśnione z Drugiem, Sebastianem.

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki za opinie ale już nie będzie mi plandeka potrzebna. Od klienta co brał ode mnie zabudowę wziąłem taką plandekę co jest przyczepiona do profili aluminiowych. Wygląda to mniej więcej tak jak by plandeka była przyczepiona do rolety antywłamaniowej. Wszytko mieści się w zasobniku zaraz za kabiną i stamtąd wysuwa się w prowadnice. Plandeka o dziwo ma zamykanie na kluczyk. Jak się zrobi trochę cieplej to założę. Wszyscy zadowoleni - on z zabudowy - a ja z plandeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://www.realtruck.com/hard-flip-tonneau-cover/R181692P2006Y693MA.html

 

Czy może ktoś podsunąć pomysł jak to sprowadzić, żeby koszty dodatkowe nie uderzyły ostro po kieszeni? Oferta jest dość interesująca jeśli chodzi o pokrywy.

 

 

 

A może ktoś wysyła jakąś fure w kontenerze i można to zgrać ?

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Mam koleszke zaufanego który aktualnie jest w usa. będzie mi coś wysyłać niebawem więc możesz i swoją paczkę dorzucić. Pozdrawiam.

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.