Skocz do zawartości

Dzisiejsza przygoda


Stebel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zadzwonil do mnie Znajomy z pracy I powiedzial ze stoi swoim dodgem w kaluzy I ze chyba zalal silnik.

Pojechalem ocenic sytuacje - filtr powiereza zalany, w dolocie woda. Doradzilem zeby wyjac swiece zeby wypchnac wode ale niestety przed moim przyjazdem gosc probowal na sile odpalic I z tego co mowil odglosy byly jak by ktos do silnika wsypal garsc nakretek.

 

Podsumowanie:

Jeden hemi do wymiany - kilka tys$

Pare telefonow do znajomych - pare centow

 

Widok dodge holowanego przez forda w asyscie fordow - bezcenny.

 

Zajecia slabe bo juz ciemno bylo:

 

93273713.jpg

 

19837727.jpg

www.stebel.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest wlasnie minus stozka - szybciej wjedziesz w kaluze i juz woda w garach :roll:

Mariusz, jak bym go liftował w ofroad to bym nie zakładał stożka, ale, że ja 90 % po utwardzonym jeżdżę to mam stożek, a dźwięk ze stożka jest bezcenny. :kasztan:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentna wina kuerowcy byla. Za szybko wjechal w wode I po zabawie.

A sam wlot tez slabo rozwiazany... Skierowany w dol centralnie nad przenim kolem. Woda z kola jest kierowana prosto na wlot powietrza. Rozeiazanie fabryczne bo to auto jego dziewczyny do miasta.

www.stebel.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stebel, Ty chyba spać nie możesz :-> a patent ze "smarkelem" skierowanym w dół to kiepskie rozwiazanie. XJtem tylko raz zanurkowalem i od razu miałem wodę w puszce a on jednak dużo mniejszy od RAMa. Swoją droga "kaluza" tez musiała być słuszna. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stebel, Ty chyba spać nie możesz :-> a patent ze "smarkelem" skierowanym w dół to kiepskie rozwiazanie. XJtem tylko raz zanurkowalem i od razu miałem wodę w puszce a on jednak dużo mniejszy od RAMa. Swoją droga "kaluza" tez musiała być słuszna. :evil:

 

Spac nie moge bo pracuje w nocy....pracuje w kasynie a w nocy najwiecej sie dzieje :mrgreen: :raca:

 

A kaluza nie byla az taka wielka....glebokosc moze do polowy kol tylko...ale wjechal z impetem i tak jak pisalem woda ze spora sila wdarla sie pod maske i prosto do filtra.

Ma chlopak nauczke ze przez wode przejezdza sie spokojnie.

www.stebel.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma chlopak nauczke ze przez wode przejezdza sie spokojnie.
oj tam oj tam ;-) - 1:20

 

Eeee to jest spokojnie. Ja mowie o pozadnym rozpedzeniu i fontannach wody na kilka metros w gore....tak ze widac tylko sciane wody a nie przod auta. Jak by przejechal tak jak Ty to by dzis nie szukal silnika.

www.stebel.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.