Jump to content

nowy - nadaje sie ?

klak.michal
 Share

Recommended Posts

witam, mam skodę felicie pick-up od kilku dni

nie wiem czy mnie tu w ogole przyjmiecie, szczególnie że większość ludzi jeździ tutaj V-ósemkami zza wielkiej wody :)

narazie skoda potrzebuje czasu, pracy i pieniążków, ale chce z niej zrobić coś za czym ktoś na ulicy się obróci :)

Pozdrawiam :)

witam, mam skodę felicie pick-up od kilku dni

nie wiem czy mnie tu w ogole przyjmiecie, szczególnie że większość ludzi jeździ tutaj V-ósemkami zza wielkiej wody :)

narazie skoda potrzebuje czasu, pracy i pieniążków, ale chce z niej zrobić coś za czym ktoś na ulicy się obróci :)

Pozdrawiam :)

Jeśli Ci się u nas spodoba to my stoimy z otwartymi rękami. Niestety założyciel nie przewidział marki Skoda w pickupach, ale mamy też FSO wśród użytkowników, czy inne marki nie objęte, a nawet chyba jest jedna Felcia.

Mamy tutaj jednak pewne zasady do których musisz się dostosować, a mianowicie staramy się pisać schludnie i zgodnie z zasadami pisowni, więc postaraj się używać wielkich liter, kropek i przecinków. Oczywiście to nie jest forum polonistyczne, więc nie musisz się obawiać, że będziemy punktować za wszystko, ale używaj chociaż wielkich liter na początku zdania.

Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba.

WITAMY SERDECZNIE!!! :raca:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Guest Anonymous

Witamy. Oczywiście , że Cię przyjmiemy. W końcu to też pickup. Nie jakaś wydumka w stylu szmelcwagen Amarok , tylko normalny samochód do pracy. Poza tym przyda się jakaś odmiana. Mam nadzieję, że nie zniechęci Cię przebywanie wśród "mastodontów" i że będziesz aktywnym forumowiczem.

Nota bene , szkoda, że skoda nie robi pickuwpów 4x4.

• 2 weeks later...