Skocz do zawartości

LPG drożeje


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Bull nie daj się zastraszyć telewizyjnej propagandzie :-) Z zimowym wzrostem cen gazu jest mniej więcej tak, jak z zimą stulecia. Zima jest co roku mniejsza lub większa i za każdym razem słyszymy te same bzdury w telewizji. Zimowy LPG też co roku jest mniej lub bardziej droższy od letniego, bo zmienia się jego skład (więcej droższego propanu), a że na mazowszu ostatnio upał jakby nieco zelżał... hehehe :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Straszenie że podrożeje już słyszę od lat. Ale teraz na prawdę zaczał drożeć . A temat podłapałem nie poprzez to co mówią w głupiej telewizji czy w gazetach, ale przez to co piszą na forum LPG. Są już miejsca gdzie gaz kosztuje 2.91 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, ale ty nie masz LPG w aucie, więc czym się martwisz? Tym, że jak gaz pójdzie do w górę to instalacje stanieją, bo ruch się zmniejszy i będą musieli walczyć o klienta? To tylko na Twoją korzyść, bo zamierzasz przecież zagazować laleczkę. 8-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doleje oliwy do ognia...

 

Oglądam sobie niemiecki kanał motoryzacyjny.A tam jakiś niemiec na oko 100 letni,któy był jakimś tam mistrzem wyścigów.Reklamuje niemiecki samochód po tym jak pokazał jego zalety na torze wyscigowym.I on mówi tak.

 

"Jeśli tankujecie państwo paliwo za 1 euro to nie spodziewajcie się że na tak tanim paliwie ten silnik da z siebie wszystko.Radzę wam kupowac dobre paliwo za 2 euro wtedy będziecie bardzo zadowoleni"

 

Wiecie co..jeśli oni robią już u niemca taką chorą reklamę to nie spodziewajmy się że w PL paliwo bedzie tanie..teraz to kwestia czasu kiedy takie chore popier..olone gadanie stanie się normą w mediach i zaraz tvn turbo podłapie te bzdety i zacznie wciskać w Polsce.

 

Z drugiej strony...to ja nigdy już nie kupie niemieckiego auta.Skoro one nie potrafią jezdzić na paliwie za 3 zl. Już seat kaze lać do swoich popierdółek tylko 98PB bo inaczej stracisz gwarancje ..

 

Pazura ładnie kiedyś powiedział."wy jesteście poj.bani " powinien to teraz głosno powiedzieć jeszcze raz.Do tych od cen paliwa.

 

Ich pier...nia nie da się słuchać.Wiecznie mają problem bo dolar tani dolar drogi a białe myszki w kosmosie przestały się rozmnażać i przeszły na sado macho !

Czy te inteligenty nie widzą że podkręcając ciągle cene paliwa dobijają gospodarkę.Czy ciągle im mało kasy...

Miejmy nadzieję ( choć ona matką gupich) że III wojna światowa nie wybuchnie za naszej egzystencji..Bo że wybuchnie to pewne.Jak to że bank cię okradnie zawsze !

 

Pozdrawiam.

 

:twisted:

 

P.S podobno każdy ma swoją cenę.Czy zastanawialiście się za ile byście występowali np:w TVN i zaczeli pier..głupoty wiedząc że 90 % ludzi wie że gadacie jak pogięci.

Czasami jak słucham w TV tych pseudo znawców motoryzacji któzy podniecają się ciągLe tym samym i byle czym.Zastanawiam się jak oni z tym żyją... :?: Z tą świadomościa bycia idiotą.A może oni już nie posiadają świadomości?Oni już posiadają tylko cenę.

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doleje oliwy do ognia...

 

Oglądam sobie niemiecki kanał motoryzacyjny.A tam jakiś niemiec na oko 100 letni,któy był jakimś tam mist...

 

Czytam Twój post i mam odpowiedź na pytanie czemu tak jest. Trzy słowa do ojca prowadzącego: Kasa, media, kasa ... To rządzi i to jest smutne. Najlepszym przykładem na to jest rozwój chin, zresztą temat już poruszany dość burzliwie.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa jest dla kogoś kto nosi się z zamiarem "uszlachetnienia" pojazdu o instalację - bo później się zwróci. U mnie już jakiś czas temu się zwróciła, więc cieszę się z tego, że i tak podtlenek jest znacząco tańszy od PB (choć już niestety nie dwa razy). Dzisiaj tankowane na markowej stacji po 2,67.

wake up - pick up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się z tego, że i tak podtlenek jest znacząco tańszy od PB

... a mnie to jakos nie pociesza, wolałbym jednak cenę gazu po 2.00 i benzyna mogłaby być wtedy nawet po 2.50. od razu przypomniała mi się przypowieść o polskich dwóch sąsiadach, bogatym i biednym, ten biedny zazdrościł temu bogatemu, ale zamiast dążyć do poprawienia swojego bytu to życzył sąsiadowi żeby zbankrutował.

Myślę, że nie do końca miałeś Zeed to na myśli, także się nie gniewaj za to porównanie, ale taka jest polska rzeczywistość, że pociesza nas to, że inni mają gorzej, ale ja jakoś tak nie potrafię.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No już nic nie poradzę, że takie moje podejście do tematu, takie...polskie jak mówisz niestety. Wiadomo, że wolałbym rytualnie zrzucić butlę z wielkiej góry, ale cóż począć :-x Aczkolwiek nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że cieszę się z tego, że inni mają gorzej, bo jakby nie było to też na pb śmigam (kjs), więc i mnie to dotyczy.

wake up - pick up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejni druciarze, na montaż gazu powinny być wymagane drogie i specjalistyczne szkolenia, żeby byle ciapciak nie mógł sobie uroić we łbie, że jest wielkim fachowcem.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejni druciarze, na montaż gazu powinny być wymagane drogie i specjalistyczne szkolenia, żeby byle ciapciak nie mógł sobie uroić we łbie, że jest wielkim fachowcem.

 

Szczęście, że się nikomu nic nie stało.

Pamiętam na początku bumu na instalacje lpg jak sobie chłopina chciał w garażu założyć do Cinquecento finał był taki, że po właścicielu, aucie i garażu został metrowy lej w ziemi.

 

A tak poza tym to jakie macie ceny lpg na stacjach ?? u mnie na orlenie 2,62zł a 12 km dalej też na orlenie 2,59zł :-/

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejni druciarze, na montaż gazu powinny być wymagane drogie i specjalistyczne szkolenia, żeby byle ciapciak nie mógł sobie uroić we łbie, że jest wielkim fachowcem.

 

Szczęście, że się nikomu nic nie stało.

Pamiętam na początku bumu na instalacje lpg jak sobie chłopina chciał w garażu założyć do Cinquecento finał był taki, że po właścicielu, aucie i garażu został metrowy lej w ziemi.

 

A tak poza tym to jakie macie ceny lpg na stacjach ?? u mnie na orlenie 2,62zł a 12 km dalej też na orlenie 2,59zł :-/

 

 

Bo to trzeba robić na zewnątrz wtedy się to tak nie nazbiera jak w garażu i nie dupnie tylko poleci w plener ehehehhehe.

 

BTW. czytam poprzednie posty i tak sobie myślę - wy oglądacie TV i dajecie się pompować tym bagnem ?. Ja to tylko filmy oglądam jak mam jakaś chęć ale chyba od 5 lat jak nie sporo więcej nie oglądam żadnych informacji czy publicystyki czy choćby programów motoryzacyjnych ( zresztą te to by mnie całkiem nie interesowały ). Nie zaglądam na żadne tvn24 i tym podobne w necie .

 

I żyje się o wiele lepiej tylko z roku na rok auto mi więcej pali bo za 100 pln robię mniej KM:)ale to zawsze jakoś można sobie wytłumaczyć :).

 

Kompletnie nie jestem w stanie powiedzieć ile kosztował gaz czy inne paliwa na przestrzeni paru miesięcy / lat a co dopiero parunastu to samo tyczy się cen wszystkiego co się na co dzień kupuje nie mam zielonego pojęcia ile kosztuje np taki chleb heheh.

PS. Najczęściej ja robię zakupy .

 

Myślę że takie roztrząsanie tego ile co kosztuje i jak drożeje tylko napędza te wszystkie stresy dlatego należy to olać :) i nie dać się mediom .

 

W zeszłym roku nawet nie wiedziałem że będzie powódź do momentu kiedy zabrało 10 metrów od domu połowę lasu ze zboczem góry .

 

Olejcie te TV i Radia a w szczególności programy informacyjne będzie się wam żyło lepiej .

 

A i nie zapomnijcie o najważniejszym motto życiowym :

 

" Bądź jak gołąb - sraj na wszystko "

 

 

Ale elaborat z rana poleciał hehhehehe.

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejni druciarze, na montaż gazu powinny być wymagane drogie i specjalistyczne szkolenia, żeby byle ciapciak nie mógł sobie uroić we łbie, że jest wielkim fachowcem.

 

Szczęście, że się nikomu nic nie stało.

Pamiętam na początku bumu na instalacje lpg jak sobie chłopina chciał w garażu założyć do Cinquecento finał był taki, że po właścicielu, aucie i garażu został metrowy lej w ziemi.

 

A tak poza tym to jakie macie ceny lpg na stacjach ?? u mnie na orlenie 2,62zł a 12 km dalej też na orlenie 2,59zł :-/

 

 

Bo to trzeba robić na zewnątrz wtedy się to tak nie nazbiera jak w garażu i nie dupnie tylko poleci w plener ehehehhehe.

 

BTW. czytam poprzednie posty i tak sobie myślę - wy oglądacie TV i dajecie się pompować tym bagnem ?. Ja to tylko filmy oglądam jak mam jakaś chęć ale chyba od 5 lat jak nie sporo więcej nie oglądam żadnych informacji czy publicystyki czy choćby programów motoryzacyjnych ( zresztą te to by mnie całkiem nie interesowały ). Nie zaglądam na żadne tvn24 i tym podobne w necie .

 

I żyje się o wiele lepiej tylko z roku na rok auto mi więcej pali bo za 100 pln robię mniej KM:)ale to zawsze jakoś można sobie wytłumaczyć :).

 

Kompletnie nie jestem w stanie powiedzieć ile kosztował gaz czy inne paliwa na przestrzeni paru miesięcy / lat a co dopiero parunastu to samo tyczy się cen wszystkiego co się na co dzień kupuje nie mam zielonego pojęcia ile kosztuje np taki chleb heheh.

PS. Najczęściej ja robię zakupy .

 

Myślę że takie roztrząsanie tego ile co kosztuje i jak drożeje tylko napędza te wszystkie stresy dlatego należy to olać :) i nie dać się mediom .

 

W zeszłym roku nawet nie wiedziałem że będzie powódź do momentu kiedy zabrało 10 metrów od domu połowę lasu ze zboczem góry .

 

Olejcie te TV i Radia a w szczególności programy informacyjne będzie się wam żyło lepiej .

 

A i nie zapomnijcie o najważniejszym motto życiowym :

 

" Bądź jak gołąb - sraj na wszystko "

 

 

Ale elaborat z rana poleciał hehhehehe.

 

Polać mu bimbru, dobrze gada!

 

Niestety nie tak łatwo jest odzwyczaić byka od mleka

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaber !!! I ty masz racje !!

 

Ja staram się od jakiegoś czasu tak żyć. Zero TV bo po uja,, jak w jednym kawałku 10 minutowym jest 10 przerw na reklamy albo inne gówno.

 

Zostawiłem TV rodzince.

 

A w moim pokoju TV robi za monitor do kompa.

 

Naprawdę jak omijasz to gówno z TV te wieczne biadolenie.Wieczne wojny polityków.Wieczne wojny religijne.I ujjjj wieliki wie co jeszcze...A zapomnaiłem.O super znawcach motoryzacji serwujacych nam co krok NOWĄ SENSACYJNĄ NIEPOWTARZALNĄ OKAZJĘ STANIA Się posiadaczem super duper samochodu.Który jest taki NAJ NAJ NAJ ! Mówili to samo wcześniej przy 100 innych a teraz się okazjue że ten nowy model to lepciejszy jest od tego poprzeniego !

Jak w skeczu Pazury z proszkiem do prania !

Aż kur..biel stałą się przezroczysta"

 

To życie staje się prostsze.Ale do tego trzeba dorosnąć.

 

Bo rodzą się nowe pokolenia któe dopiero dorastają.I to na nich jest skierowana ta cała gówniana reklama i na emerytów.

 

Bo jedni za młodzi żeby o tym wiedziec a drudzy za starzy żeby to zakumać.

 

No ale my nadzieją ludzkości.Bedziemy świadomymi emerytami.Bez TV ! Religijnej,politycznej,reklamowej ! Jeden uj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.