Skocz do zawartości

Badanie rynku - usługa tuningowa


Seba78

Czy interesuje cię taka usługa?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy interesuje cię taka usługa?

    • NIE
      3
    • TAK
      1


Rekomendowane odpowiedzi

CZy jesteście zainteresowani usługą komputerowej zmiany parametrów silnika, skrzyni biegów itd w celu podniesienia/zmniejszenia mocy, momentu obrotoewgo, ustawień skrzyni biegów itd. Całość wykonana przez mechanika z dyplomem mistrza, na profesjonalnym komputerze jedenej z dużych firma USA produkujących właśnie takie oprogramowania. Wszystkie samochody USA. Backup oryginalnego oprogramowania.

Ile jesteście gotowi zapłacić za taką usługę (tylko realnie, nie piszcie 100 PLN bo za taką kasę nikt tego nie zrobi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja przy polskich dyplomach trzymam sie zasady ograniczonego zaufania. Mam taki zakład który chyba się zawali od ciężaru powieszonych dyplomów na jego ścianach, a samochodu bym im nie dał. Polska to specyficzny kraj i specyficznych mistrzów ma. Wolę zaufać amerykańskim kolegom, którzy nie mieli PRLu i nie dziedziczą całej spuścizny po nim. Poza tym są setki produktów oferujacych Ci możliwości ustawiania parametrów Twojego silnika z instrukcją w ręku i gwarancją. Gwarancja w US to gwarancja, a nie nadzieja na nią, np. Triple Dog, Diablo Sport itp. Zrób to sam, nie płać komuś kilka razy za zmiany. Zapłać raz i zmieniaj kiedy chcesz.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja przy polskich dyplomach trzymam sie zasady ograniczonego zaufania. Mam taki zakład który chyba się zawali od ciężaru powieszonych dyplomów na jego ścianach, a samochodu bym im nie dał. Polska to specyficzny kraj i specyficznych mistrzów ma. Wolę zaufać amerykańskim kolegom, którzy nie mieli PRLu i nie dziedziczą całej spuścizny po nim. Poza tym są setki produktów oferujacych Ci możliwości ustawiania parametrów Twojego silnika z instrukcją w ręku i gwarancją. Gwarancja w US to gwarancja, a nie nadzieja na nią, np. Triple Dog, Diablo Sport itp. Zrób to sam, nie płać komuś kilka razy za zmiany. Zapłać raz i zmieniaj kiedy chcesz.

Dokładnie, po co ryzykować jak można użyć sprawdzonego urządzenia które zgra oryginalny soft ze skrzyni i silnika wgra odpowiednio nowy i do tego można regulować kiedy mają biegi być zmieniane , można też kasować błędy diagnozować usterki i zmieniać sobie moc silnika kiedy tylko tego zapragniemy :twisted: więc jak dla mnie usługa z dupy :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z waszych postów wynika obraz uwalonego smarami gościa z petem w kąciku ust, co to drapie się w głowę jak widzi coś innego niż Fiat czy Skoda.

 

 

 

Chłopak w moim wieku, zakochany w Mustangach od zawsze (to o jego aucie

wspominałem), do swojego auta właśnie ściągnął komp Diablo Sport, siedzi i uczy się ustawień (pewnie już zna na pamięć), sam robię u niego od półtora roku wszystkie swoje auta i RAMa też. Zanim się do czegoś dotknie szuka po internecie rozwiązań i wskazówek. U mnie w aucie kilku elektryków próbowało założyć xenony, każdy powiedział że się nie da. A Seba posiedział, poszukał, pomierzył i powiedział jak i co. Od wczoraj latam na xenonach. I nie wie, że założyłem taki temat, nie prosił mnie o to, przeciwnie - sam Go namawiam żeby ściągnął sobie komp do wszystkich amerykanów właśnie z Diablo.

 

Poza tym czy myślicie, że wsadzałbym was na minę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jesteście gotowi zapłacić za taką usługę (tylko realnie, nie piszcie 100 PLN bo za taką kasę nikt tego nie zrobi)

Zadałeś takie pytanie i masz odpowiedzi.

do swojego auta właśnie ściągnął komp Diablo Sport, siedzi i uczy się ustawień (pewnie już zna na pamięć)
Bardzo fajnie, że ściągnął i niech się uczy ustawień, ale z całym szacunkiem dla Twojego kolegi do obsługi Diablo nie są potrzebne dyplomy.
U mnie w aucie kilku elektryków próbowało założyć xenony, każdy powiedział że się nie da. A Seba posiedział, poszukał, pomierzył i powiedział jak i co. Od wczoraj latam na xenonach

Zdolny chłopak, to się chwali.

Poza tym czy myślicie, że wsadzałbym was na minę?

Myślę, że nikt nie pomyślał o tym w ten sposób. W temacie jest "badanie rynku", więc zbadałeś. Ludziska się wypowiadają i nie ma w tym nic złego.

Swoja drogą jeśli ten Twój kumpel jest taki zdolny to super wiadomość, bo miło mieć blisko dobrego elektryka lub elektronika. Nie wykluczone, że będziemy korzystać z usług twojego kolegi.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.