Skocz do zawartości

PICKUP DAYS 2011


Mast

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie do udziału w Ogólnopolskim Zlocie Pickup’ów – PICKUP DAYS’2011. Do udziału w Zlocie zapraszamy serdecznie wszystkich właścicieli i użytkowników Pickup’ów w Polsce. Niezależnie od tego jakiej marki Pickup’em jeździcie – ta impreza jest dla Was. Organizatorami Zlotu są:

MAST-ADVENTURE i HOTEL ELDORADO

Charakter Imprezy jest typowo zlotowy, stawiamy na integrację, nawiązanie nowych kontaktów, przyjaźni oraz wymianę doświadczeń. Ponieważ pickup to najczęściej samochód z napędem 4x4 nikomu nie zabraknie możliwości wypróbowania możliwości swojego pojazdu w terenie. Bądźcie jednak spokojni, spotykamy się dla zabawy, bez ciśnienia i męczenia samochodów. Wszystkie atrakcje w których będziecie chcieli wziąć udział będą odpowiednio przygotowane tak aby Wam ani Waszym sprzętom nie stała się krzywda.

Atrakcje Zlotu:

- Rajd Nawigacyjny po bezdrożach Mazowsza Południowo Wschodniego

- Puchar Żwirowni – zawody trialowe na bezpiecznie przygotowanym torze piaskowym

- Rajd Quadowy

- Możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z doświadczonymi kierowcami startującymi w wielu rajdach terenowych

- Wybory najładniejszego pickup’a w trzech kategoriach (offroad, lowrider, bulwar)

- Możliwość zakupu akcesoriów w promocyjnych, zlotowych cenach

- Nagrody dla startujących w poszczególnych konkurencjach

- Pamiątkowe koszulki i naklejki

 

Plan Zlotu:

Dzień I (15.01.11)

- 9.00-11.00 rejestracja uczestników, akomodacja w hotelu

- 11.00 śniadanie

- 11.30 odprawa, przedstawienie planu Zlotu

-12.00 wyjazd na trasę Rajdu Nawigacyjnego

- 15.00 lunch w terenie (grochówka)

- 17.00 powrót do hotelu

- 17.00-19.00 czas wolny (możliwość odwiedzenia stoisk promocyjnych, rozmowy w kuluarach)

-19.00 uroczysta biesiada integracyjna (ogłoszenie wyników Rajdu, rozdanie nagród, pokaz zdjęć z całego dnia, wybory najładniejszego Pickup’a, karaoke i długie Polaków rozmowy)

Dzień II (16.01.11)

- 10.00 śniadanie

- 11.00 odprawa

-11.30 rozpoczęcie Pucharu Żwirowni

-14.00 obiad, ogłoszenie wyników Pucharu, wręczenie nagród, oficjalne zakończenie Zlotu

- dla chętnych możliwość wyjazdu na Rajd Quadowy

Wpisowe obejmuje:

- Status Uczestnika Zlotu

- Pamiątkowy T-shirt oraz naklejki dla każdego Uczestnika

- Udział w uroczystej biesiadzie integracyjnej – wieczorem I dnia

- Gorący lunch w terenie

- Opiekę medyczną

- Atrakcyjne nagrody rzeczowe

Wpisowe dla dwuosobowej załogi wynosi 370zł

Wpisowe dla osób towarzyszących wynosi 130zł

Wpisowe dla osób towarzyszących do 12 roku życia 90zł

 

Zgłoszenia

Prosimy przesyłać w formie mailowej na adres info@mast-adventure.com.pl, konieczne dane:

- Markę i numer rejestracyjny samochodu

- Imię i nazwisko kierowcy i pilota

- Ilość osób towarzyszących oraz ich wiek

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 3.01.2011, osoby zgłaszające się prosić będziemy o wpłatę zaliczki w wysokości 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wpisowe dla dwuosobowej załogi wynosi 370zł

Wpisowe dla osób towarzyszących wynosi 130zł

Wpisowe dla osób towarzyszących do 12 roku życia 90zł

 

Wole wypad w teren i całą tą kasę przejeździć.... i spać w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisowe dla dwuosobowej załogi wynosi 370zł

Wpisowe dla osób towarzyszących wynosi 130zł

Wpisowe dla osób towarzyszących do 12 roku życia 90zł

 

Wole wypad w teren i całą tą kasę przejeździć.... i spać w samochodzie.

 

i zrobić duże ognicho, i przy butelce Jasia wędrowniczka pospiewać w swoim gronie ;)

PATRZ W LUSTERKA . SPRAWDŹ DWA RAZY

 

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisowe dla dwuosobowej załogi wynosi 370zł

Wpisowe dla osób towarzyszących wynosi 130zł

Wpisowe dla osób towarzyszących do 12 roku życia 90zł

 

Wole wypad w teren i całą tą kasę przejeździć.... i spać w samochodzie.

 

i zrobić duże ognicho, i przy butelce Jasia wędrowniczka pospiewać w swoim gronie ;)

Jestem za. Kto się zajmie organizacją. Ja jestem chętny.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zrobić duże ognicho, i przy butelce Jasia wędrowniczka pospiewać w swoim gronie ;)

Jestem za. Kto się zajmie organizacją. Ja jestem chętny.

I zapadła cisza :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisowe dla dwuosobowej załogi wynosi 370zł

Wpisowe dla osób towarzyszących wynosi 130zł

Wpisowe dla osób towarzyszących do 12 roku życia 90zł

 

Wole wypad w teren i całą tą kasę przejeździć.... i spać w samochodzie.

 

i zrobić duże ognicho, i przy butelce Jasia wędrowniczka pospiewać w swoim gronie ;)

 

Jasia tez, ale ja to sobie myślę że Ognicho, kiełbacha, kaszana i skrzynka wódy!

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowe zloty nie były składkowe, a na zasadach prywatkowych, czyli każdy coś od siebie na jedną kupę i się bawimy ... Jest tego rozwiązania jeden minus, sporo ludzi rezygnuje tydzień przed spotem i dlatego ja mam dość organizacji spotów, bo zaczyna się od wielkiej listy chętnych, a kończy na popijawie w cztery załogi. Z drugiej strony każda z tych popijaw miała swój klimat i było suuuper. Ja się piszę na taką imprezę. Masówki mi nie pasują.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z okazji zakręcenia karawaningowego w sezonie jeżdżę na zloty mniej więcej raz w tygodniu. Za każdy zlot (od piątku do niedzieli) płacimy max 140zyli. Z pełną organizacją zapełniającą czas od rana do późnej nocy (bo w nocy integrujemy się sami :-) ). Fakt, że mieszkamy we własnych przyczepach, ale wlicza się koszt placowego, prądu i wody. Są fajne nagrody a i dzieciaki dostają dużo zabawy i też fajnych gadżetów. Jednym zdaniem każdy chce wracać. Ale za te ponad 350zł????? Dziękuję postoję. Na prywatny zlot, organizowany przez nas samych oczywiście się piszę (Jak tylko Bozia i żona pozwolą :-) ).

 

P.S.

Przywitał się tylko jednym słowem, ale za parę złotych zarobku jak się rozpisał.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w stanie zorganizować zlot w Sosnowcu, z atrakcjami typu quady, paintball, tor kartingowy, wyjazd ramikami w teren lub na duużą piaskownię, wszystko według naszego życzenia - gdyby stan liczebny zlotowiczów nie przekroczył 25 osób byłoby idealnie bo nie byłoby potrzeby szukać jakiegoś dużego miejsca noclegowego - choć to też nie byłby problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego, ze nie mam zamiaru robić komercyjnego "zlotu" na ktorym mialbym zarobić pieniądze za organizację oczekuję, że wspólnie określimy termin spotkania - zacznijmy może od tego jaki miesiąc preferujecie ? Czekamy do wiosny czy robimy to np.w lutym ?

Kolejna kwestia robimy zlot z jednym czy z dwoma noclegami ? Koszty zlotu to będzie paliwo na dojazd, nocleg, wyżywienie i pokrycie kosztów atrakcji jeżeli byłyby to jazdy quadami czy paintball. Wyjazd w teren nie będzie oczywiście płatny - zorganizuje go nam mój kolega który żyje offroadem od kilku lat. Więc zacznijmy najpierw wyboru miesiąca.

w związku z powyższym zapraszam do głosowania w ankiecie :

http://pickupklub.pl/viewtopic.php?p=15146#15146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.