Skocz do zawartości

Nasze autka w grach komputerowych


v8city

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie panowie,

 

Muszę się do czegoś przyznać - z gier samochodowych nie wyrosłem i chyba już nie wyrosnę.

Ostatnio pojawiło się parę tytułów gdzie można spotkać RAMy /eFki i inne pickupy. Nie jestem pewien czy ktokolwiek jeszcze gra ale może ten post zachęci niektórych. Z tego co wiem to Mateusz (Jonko) czasem w coś pyka. . . Jak z resztą towarzystwa ?

 

Dirt II

 

 

Grabd Turismo IV - RAM robi miazgę w Kaliforni na Laguna Seca

 

 

Grand Turismo V - gra vs rzeczywisty przejazd

 

 

pozdrawiam !

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja gram od dzieciaka. Zaczęło się na ZX Spectrum jak byłem w 5 klasie podstawówki. Od zawsze moja najwieksza pasja to lotnictwo i od czasów ZX latam symulatorami aż po dziś dzień. Tylko, że dziś to już nie są gry a poważny symulatory stosowane w procesach szkoleniowych personelu latającego. Wiadomo, przy nieumiejętnym wykorzystywaniu do zastosowaniań profesjonalnych wyrabiają wiele złych nawyków, ale gdy to robić z głową i pod kontrolą można się szkolić w pewnym zakresie, np zrobić nalot na WTC - tzn zasymulować coś takiego i przygotować się na wiele wariantów zdarzeń. Nie będę was tu zanudzał filmami z YT symulatorów lotu , ale taki przykładzik mały jednej z nowszych produkcji symulatorów wojskowych symulator A10C:

Firma zajmuje się miedzy innymi produkcją softu do sumulatórów misji dla sił powietrznych FR. Powiem w skrócie, że nie sposób nauczyć się obsługi takiej "gierki" w miesiąc ... czy nawet dwa :-P

A takich kontrolerów używam do zabawy:

 

kontroler widoku track IR

 

i sterownice:

 

1.prawdziwa

A10C%20cockpit.jpg

 

2. i domowa

Thrustmaster-HOTAS-WARTHOG-Replica-Gaming-Joystick.jpg

 

 

 

 

 

 

Wracając do RAMów:

http://www.youtube.com/watch?v=VUYY50G1ZKM

 

Nie grywam już prawie w inne gry poza symulatorami lotu, ale też z samochodówek nie wyrosłem do końca :-D . GTA4 jest moim zdniem super , no i oczywiście Teset Drive Unlimited (ale nie ma Rama)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A tu też coś dla ambitnych maniaków lotnictwa. Flight Simulator X i jeden z tysięcy dodatków do niego - Boeing B17 Flying Fortress . Oczywiście wszystko działa. Wszystkie przyciski, przełączniki i dźwignie. Idealnie zasymulowana praca silników , co wodać doskonale na wskaźnikach w kokpicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Bull...pozazdrościć i pogratulować pasji :-)

 

jeśli chodzi o gry to głownie (nocami) gram w Battlefield bad Company 2 i czekam na TDU2 :-)

 

też czekam na TDU2. Mają być zabawy w terenie ;). Tylko samochody juchowe... np Ałdi Q7 :mrgreen: . Gdzie tym w teren :mrgreen: buhaha. Rozleci się na pierwszej dziurze :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dejwitt - witaj w klubie ! : ) Ja już GT5 piłowałem trochę - następny raz się chłopaki popisały - gra jest bardzo dobra i realistyczna. Daj znać to po sieci pościgamy się naszymi dostawczakami ;)

 

@Bullterrier - respect. . . Zaraz Flight Simulator instaluje : ) Nie grałem w symulatory naście lat ! Jest tam tryb "laik" coś w stylu "Arcade" P.s. Mój były szef zarywa noce od paru lat na FS X ; )Widziałem po nim, że to musi być baaardzo wkręcające

 

@Abtarster - a MOH Black Ops ? !

 

a TDU2 chyba może konkurować z GT5 choć emocjonalnie bliżej związany jestem z GT. . .

 

p.s. dziś wpadłem na taką grę - jak na razie tylko na jutubie, ale zaraz poszukam w "sklepach" internetowych..

 

pozdrawiam !

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D COD Black Ops : ) chodzi chodzi. . . ostatnio za dużo premier dobrych było i się troszkę miesza to wszystko. COD na mnie wrażenie zrobił duże, od paru dni gram regularnie.

 

MOH nowy też jest spoko ale mam go jedynie na PC a w tego typu gry wolę ze znajomymi przy PS.

 

: )

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie GT5 jakoś nie urzekła, model jazdy tępy, nie w każdy samochodzie jest wnętrze, evox czy jedziemy z manualną czy z automatyczną skrzynią ma zawsze 6 biegów, nie brzmi zupełnie jak evo 10 prowadzi się zupełnie inaczej i nie ma możliwości przełączania aktywnego dyfra centralnego, jest mnóstwo nie dociągnięć, generalnie gra by mogła ujść gdyby nie to że była zapowiadana jako nie wiadomo jaki wypas a jest przeciętna, aha i kolejną rzeczą która mnie wkurza to to że nie możliwości uślzgnięcią sprzęgła...po prostu jestem rozczarowany

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.