Skocz do zawartości

Burak w Ramie


drug

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dziś taka sytuację. Podjeżdżam na stację paliw w Tarczynie po zimowy płyn do spryskiwaczy, a tu przy dystrybutorze stoi piękny Ram III gen po lifcie. Widzę właściciela i pomyślałem sobie, że zaproszę go na nasze forum, ale kiedy już szedłem do niego, żeby to uczynić ten zrobił z pracownika stacji szmatę na oczach wszystkich tam obecnych za to, że jego auto stało zaparkowane pod wiatą ograniczając wyjazd spod niej. Pracownik stacji zwrócił mu uwagę, żeby ten na niego nie bluzgał i , że nie wie o co ta awantura, bo przcież skoro widział, że wyjazd spod tego dystrybutora jest utrudniony biorąc pod uwagę rozmiary jego auta to powinien wybrać inny, a jeśli już tu jest to może wycofać i odjechać w pokoju. Ten zaczął się drzeć, że nie po to płaci tyle kasy za paliwo, żeby jakiś @#$%&%$#@ mu mówił co on ma robić, poza tym nię będzie w taką pogodę manewrował, bo to nie auto z 5000zł, żeby ryzykować obtarciem na śliskim. Śmiech mnie ogarnął bo pod wiatą było tyle śniegu ile zostało po odśnieżaniu i nie chciałoby mi się napędów załączać, żeby z tamtąd wyjechać. Pogroził, pokrzyczał, poczekał az ten pracownik odstawi mu auto i pojechał. NIE CHCEMY TU TAKICH!!! - pomyślałem i pojechałem.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów. Ma najlepsze auto w wiosce i myśli, że jest nie wiadomo kim i do tego popierdółka skoro nie potrafi wyjechać spod dystrybutora nie rysując auta. Wiem, że mając takie auto mamy...małego ale ktoś kto ma takie auto i tak się zachowuje to nie dość, że ma mikroskopijnego to we łbie też echo !!

 

Drug trzeba było go znokautować i zabrać RAMa :-D

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w Ramach już widziałem kilku clownów i dresiarzy. Mam nadzieję, że nie spodobają się im te samochody za bardzo :-P

Obawiam się, że niekoniecznie, a szczególnie Ram 1500 Hemi, bo swoimi małymi mózgami nie zauważają, że nic szczególnego w nich nie ma. Na szczęście 2500 i 3500 to dla takich typów abstrakcja, a skrót HD kojarzy się z twardym dyskiem w ich MP3.

Powiem Wam szczerze, że w tym momencie chciałem odejść od swojego Rama, bo bałem się, że ludzie mogą mnie postrzegać podobnie tylko dlatego, że gość ma podobne auto do mojego.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, że w tym momencie chciałem odejść od swojego Rama, bo bałem się, że ludzie mogą mnie postrzegać podobnie tylko dlatego, że gość ma podobne auto do mojego.

 

Wstyd jak bere :-? t. Ja dziś żałowałem, że nie mam żadnej liny/taśmy bo pomógłbym 2 osobom. Myslę, że w taki sposób mozna nadrabiać i rekompensować wyzerunek.

 

 

BTW A pamiętacie tego gościa od SRT10 co był na naszym forum? Typowy burak w Ramie :mrgreen: . Może oznak chamstawa aż tak skrajnych jak gość ze stacji nie przejawiał, ale nie wiele mu ustępował. Oby jak najmniej takich clownów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś taka sytuację. Podjeżdżam na stację paliw w Tarczynie po zimowy płyn do spryskiwaczy, a tu przy dystrybutorze stoi piękny Ram III gen po lifcie. Widzę właściciela i pomyślałem sobie, że zaproszę go na nasze forum, ale kiedy już szedłem do niego, żeby to uczynić ten zrobił z pracownika stacji szmatę na oczach wszystkich tam obecnych za to, że jego auto stało zaparkowane pod wiatą ograniczając wyjazd spod niej. Pracownik stacji zwrócił mu uwagę, żeby ten na niego nie bluzgał i , że nie wie o co ta awantura, bo przcież skoro widział, że wyjazd spod tego dystrybutora jest utrudniony biorąc pod uwagę rozmiary jego auta to powinien wybrać inny, a jeśli już tu jest to może wycofać i odjechać w pokoju. Ten zaczął się drzeć, że nie po to płaci tyle kasy za paliwo, żeby jakiś @#$%&%$#@ mu mówił co on ma robić, poza tym nię będzie w taką pogodę manewrował, bo to nie auto z 5000zł, żeby ryzykować obtarciem na śliskim. Śmiech mnie ogarnął bo pod wiatą było tyle śniegu ile zostało po odśnieżaniu i nie chciałoby mi się napędów załączać, żeby z tamtąd wyjechać. Pogroził, pokrzyczał, poczekał az ten pracownik odstawi mu auto i pojechał. NIE CHCEMY TU TAKICH!!! - pomyślałem i pojechałem.

 

"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy" a "słoma to i z lakierek będzie wystawać".

Miejmy nadzieję, że takich będzie coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=qrpD0WyAe8c&feature=related

tam też mamy rama tysiącpińcet

zgroza siek:

 

biedny RAM :cry:

Pomijając gibających się kretynów spójrzcie jak RAM dostojnie wygląda wśród Niemieckiej masówy ;-)

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/wa...feature=related

tam też mamy rama tysiącpińcet

 

Jest pozytyw w tym filmie.

 

Puścili cały szrot przed Ramem.Dzięki temu widać kto jest wielki a te niemieckie pierdzidełka małe.

Do tego wybrali Rama na główną akcję.A nie bmw jak to było dotychczas.Widać zaczynają się zmieniać poglądy.Teraz USA jest trendy.

 

Tu jeszcze Tede lans bmw.Trza mu przyznac ze uczy się chopak jak robić teledysk.

Felgi ładne.Ale bmw7 czas minął.To juz nie szpan ani nie lans.Nie te czasy.

 

Wole takie klimaty. USA car+ Russ gerls. I do tego mówią "na zdrowie " po Polsku.

 

Zdrowy teledysk... :twisted: .. na zdrowie panowie !

:-D

 

Pomyślałem że za mało tuninguje się w PL samochody.Życie jest jedno.Zaraz sie zestarzejesz i po imprezie.To czemu to życie ma byc takie nudne.Bo wszyscy narzekają.To i ja musze do nich dołączyć?.Stracić najlepsze lata życia na wożeniu dupy w tico?Wiecie co..zgadzam się trochę z tym co Tede tu zapodał na tym teledysku.

Tak samo jak zgadzam się z tym "FUCK THE FUEL ECONOMY".

A co Polacy mają całe życie żyć jak pies w zgniłej budzie.A europa ,usa,rosja ma się kur.. bawić.Otóż nie.My też możemy rozpier kasę na to co nas cieszy.Tylko mentalność otoczenia często nas dusi w zarodku.Zawsze się znajdą niezadowoleni.Olac to.Brac co swoje bo zaraz czas się kończy.

 

Fajny mustang na tele Tedego stoi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze Tede lans bmw.Trza mu przyznac ze uczy się chopak jak robić teledysk.

Felgi ładne.Ale bmw7 czas minął.To juz nie szpan ani nie lans.Nie te czasy.

 

Muzyka - tragedia, tekst - po prostu mnie dobił ...żenujący na maksa. No a to o czym jest ten teledysk jest po prostu smutne i tragikomiczne zarazem. :-/ To ma być sztuka? Wydawało mi się , że muzyka to artyzm, ale to coś to nie da się ubrać w żadne ramy... :roll:

 

Wole takie klimaty. USA car+ Russ gerls. I do tego mówią "na zdrowie " po Polsku.

nie cierpie skaknki-gadanki , ale ten kawałek nawet przypadł mi do gustu ;-)

 

Ja przykładowo wolę takie klimaty muzyczne:

http://www.youtube.com/watch?v=wK3Ro3rpxXI

...a im ciężej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś taka sytuację. Podjeżdżam na stację paliw w Tarczynie po zimowy płyn do spryskiwaczy, a tu przy dystrybutorze stoi piękny Ram III gen po lifcie. Widzę właściciela i pomyślałem sobie, że zaproszę go na nasze forum, ale kiedy już szedłem do niego, żeby to uczynić ten zrobił z pracownika stacji szmatę na oczach wszystkich tam obecnych za to, że jego auto stało zaparkowane pod wiatą ograniczając wyjazd spod niej. Pracownik stacji zwrócił mu uwagę, żeby ten na niego nie bluzgał i , że nie wie o co ta awantura, bo przcież skoro widział, że wyjazd spod tego dystrybutora jest utrudniony biorąc pod uwagę rozmiary jego auta to powinien wybrać inny, a jeśli już tu jest to może wycofać i odjechać w pokoju. Ten zaczął się drzeć, że nie po to płaci tyle kasy za paliwo, żeby jakiś @#$%&%$#@ mu mówił co on ma robić, poza tym nię będzie w taką pogodę manewrował, bo to nie auto z 5000zł, żeby ryzykować obtarciem na śliskim. Śmiech mnie ogarnął bo pod wiatą było tyle śniegu ile zostało po odśnieżaniu i nie chciałoby mi się napędów załączać, żeby z tamtąd wyjechać. Pogroził, pokrzyczał, poczekał az ten pracownik odstawi mu auto i pojechał. NIE CHCEMY TU TAKICH!!! - pomyślałem i pojechałem.

 

"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy" a "słoma to i z lakierek będzie wystawać".

Miejmy nadzieję, że takich będzie coraz mniej.

 

A ja mieszkam na wsi. Co tam na wsi, mieszkam za wsią gdzie psy d. szczekają a słońce tyczka przepychamy :-D Słomę staram się skutecznie chować...

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.