Skocz do zawartości

FOTEL KIEROWCY DO Sana Fe gdzie kupić?


agent00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Chciałbym się poradzić w kwestii zakupu fotela kierowcy do mojego autka:) Chciałbym wyrzucić fotel fabryczny i wstawić fotel który bedzie bardziej komfortowy. Generalnie chodzi o regulacje lędźwiowe i dobre trzymanie boczne. Czyli jakiś pół kubełkowy? Pytanie gdzie można taki fotel kupić lub wykonać:) Czy może ktoś przerabiał taki temat u siebie i mógłby mi polecić jaką firme?

z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug - co się robi z takim klientem? :roll:

 

Kolego Agent, witam na naszym forum i polecam zapoznanie się z panującym tu regulaminem:

po primo - skoro do nas przyszedłeś to wypadało by się przywitać w powitalni, napisać parę słów o sobie i przedstawić swój samochód,

po secundo - jeśli nie zauważyłeś to jest to forum miłośników pickupów i, choć pytania dotyczące innych samochodów nie są zakazane, to podejrzewam, że będzie Ci trudno uzyskać odpowiedź dotyczącą Hyundaia...

 

I na razie tyle tytułem ostrzeżenia, a Nadmoderator Drug zdecyduje co zrobimy z tym postem...

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z całym szacunkem do Was mogę uderzyć sie w pierś i przyznać, że nie zapoznałem się z regulaminem. Kolego Drug skoro nie wiesz co to jest santa fe to znaczy, że kiepsko się orientujesz w motoryzacji i prosze zachowają tą ironie dla siebie. To że posiadam taki samochód nie znaczy, że nie interesuje sie pickupami. Jak sami słusznie zauważyliscie jest to forum dla miłośników pickupów. Więc to chyba mało istotne kto jakim samochodem sie porusza w chwili obecnej.

Pozostaje z poważaniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Drug skoro nie wiesz co to jest santa fe to znaczy, że kiepsko się orientujesz w motoryzacji i prosze zachowają tą ironie dla siebie.

Santa Fe to miasto w stanie Nowy Meksyk w US i rzeczywiście koreańska myśl motoryzacyjna lata mi koło ... nosa, ale twierdzenie, że ktoś się zna lub nie na motoryzacji na podstawie znajomości modelu Hjundaja Santafe jest dość odważne. Przyszedłeś do nas i witamy Cię bardzo serdecznie, ale trzymaj się zasad i po problemie. Nie oceniam auta jakim się poruszasz tylko temat jaki założyłeś w jakim dziale i do tego była ironia. Nie przywitałeś się, założyłeś temat o siedzeniach do Santa Fe w dziale przeróbek performansowych pickupów. Więc sam przyznasz, że możemy ironicznie zadawać takie pytania, bo robisz bałagan. Kolego agent00, przenoszę Twój temat do Offtopic, bo tam jest jego miejsce.

Życzę miłego korzystania z forum.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja spróbuję coś na temat ;-)

Zaryzykuję twierdzenie, że jednak nie znajdzie się na forum nikt, kto posiada ten model Hyundaia, a jeśli nawet to prawdopodobieństwo, że akurat przerabiał w nim fotel jest jak szansa w totolotku...

Ale ponieważ zdarzyło mi się zmieniać/wyciągać parę razy fotele w kilku samochodach to przede wszystkim:

- sprawdź co masz w tym momencie podłączone do oryginalnego fotela (poduszki boczne, napinacze, podgrzewanie, sterowanie itp.) i co z tego będzie można się pozbyć, zmienić lub bezpiecznie wyłączyć

- sprawdź rodzaj prowadnic i na ich podstawie szukaj zamiennika

- a jeśli nie znajdziesz to sprawdź rozstaw śrub mocujących i szukaj dalej ;-)

W ostateczności można i dorobić zupełnie nowe mocowania ale czy przeróbka tego typu ma sens (zwłaszcza finansowy)? Na to pytanie już sam musisz sobie odpowiedzieć...

Owocnych poszukiwań życzę!

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.