Skocz do zawartości

Co wiesz o off-road extremalnym :)


GlongV8

Rekomendowane odpowiedzi

Ten co wyszedł na maskę.To ciekawe czy miał już ciepło i desperacki odruch miał.Czy wyliczył że jego cięzar pomoże ustabilizowac sytuację.I nie myślał że utonie.Widać że pokładają duże zufanie do tych samochodów.

 

 

Ktoś chętny?Czy ty też pokładasz tak duże zaufanie do swojego samochodu?

 

 

Ja chyba nie aż takie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz widzieł te filmy i to są dla mnie prawdziwi offroaderzy i prawdziwi twardziele megahardkormadafa, a nasi chłopcy w suzukach czy innych gelendach wiszący na wyciągarkach pomiędzy taśmami wyznaczającymi trasę oesu to przy nich po prostu amatorzy i leszcze :roll: . Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz widzieł te filmy i to są dla mnie prawdziwi offroaderzy i prawdziwi twardziele megahardkormadafa, a nasi chłopcy w suzukach czy innych gelendach wiszący na wyciągarkach pomiędzy taśmami wyznaczającymi trasę oesu to przy nich po prostu amatorzy i leszcze :roll: . Takie jest moje zdanie.

Mam suzukę, ale się zgadzam. Od roku jej nie odpalałem nawet, bo mam dość ciągania się na wyciągarkach.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację może nie w 100% ale zawsze.Trasy wyznaczone utwardzone,Samochody często zwykłe suv na alu felach byle ładniej.I wielka impra off-road.Jadą sobie po kamyczkach itd.

Wszyscy podnieceni strasznie.

 

Widziałem zdjęcie z takiego rajdu.A tam " Lexus FX na alu felgach"....cały w nalepkach :mrgreen:

 

Jazdę po pustynnych wydmach gdzie możńa się utopic w piachu albo zapaść pod ziemię to rozumiem off-road.Tak samo jazdę tego typu jak ci rosjanie na tym filmiku.To juz hardcore.Dla odważnych.

 

Ale jaki celebryta bedzie tak ryzykował?Dla nich trzeba utwardzone szutrowe drogi znalezc bez niespodzianek.No jak sie rozwalą to już świadczy o nich.Jesli ja widze na takim rajdzie coś takiego jak lexus fx na alu felgach..to co to za off-road? Się pytam?Moze się mylę?

 

A może przesadzam? No nie wiem sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki celebryta bedzie tak ryzykował?Dla nich trzeba utwardzone szutrowe drogi znalezc bez niespodzianek.No jak sie rozwalą to już świadczy o nich.Jesli ja widze na takim rajdzie coś takiego jak lexus fx na alu felgach..to co to za off-road? Się pytam?Moze się mylę?

 

A może przesadzam? No nie wiem sam?

Glong, to jest przegięcie w drugą stronę. Masz rację, ale wyścigi wyciągarek to drugi biegun tego co napisałeś.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację może nie w 100% ale zawsze.Trasy wyznaczone utwardzone,Samochody często zwykłe suv na alu felach byle ładniej.I wielka impra off-road.Jadą sobie po kamyczkach itd.
Aż tak źle nie jest. Nasz off jest na wysokim poziomie , a samochody na prawdę doskolane przygotowane. W sumie ludziska mają coraz więcej kasy. Ale oni bawią sie na wyznaczonych trasach gdzie każda przeszkoda jest przemyslana i dostosowana w określony sposób do samochodów startujących. A tu ... jest tylko żywioł :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.