Skocz do zawartości

Pytanie o forda f250


frompoland

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde a ja się zakochałem w II gen. Gdybym dziś był na etapie kupowania to chyba bym się zdecydował na V10
Ja też :mrgreen:

 

 

A najbardziej chciałbym krótkiego 2500 V10 z manualną skrzynią i długiego kminka na bliźniakach z automatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo taki III gen przed faceliftem ale 2500 tak odrobinę podniesiony... ehhh
W 2003 przez rok był produkowany 3 gen z silnikeim V10 ;-)

 

bull nie załamuj mnie ;-) to chyba taki "biały kruk" :-D

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić sprowadzając a kupić w polsce.Oto jest pytanie?Shakespeare by zgłupiał przy tym pytaniu gdyby żył teraz.

 

Odpowiedz sobie na jedno pytanie.

 

Kupujesz na zarobek?Czy kupujesz dla siebie?Wolisz pustaka byle taniej? Czy bogatsza wersja dla siebie?

 

Jak sobie odpowiesz na to pytanie,życie stanie się prostsze.

 

Tak sobie to wymysliłem.Ja wole kupowac dla siebie.Żeby auto cieszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bull nie załamuj mnie to chyba taki "biały kruk"
Zgadza się, jest ich coraz mniej. Ostanio stał przez jakieś 2-3 miesiące na autotraderze taki srebrny QC/SB 2500V10 Laramie SLT (skórzana tapicerka kolor "tan") z manualną skrzynią i z pługiem śnieżnym w komplecie. Bardzo mały przebieg miał i kosztował coś ok 18.000$ chyba. Doskonały stan !

 

Ale ja i tak najbardziej kocham 2 gen CTD lub V10 :-P .... cała reszta picków HD to dla mnie druga kategoria , a trzecia to pickupy półtonowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja się zakochałem w II gen. Gdybym dziś był na etapie kupowania to chyba bym się zdecydował na V10 :twisted:

A co byś powiedział na V10 III generacji przed liftem, bo takie też były? Ja i owszem... mnie się podoba, Bull zna już moje zdanie na ten temat.

 

EDIT: Doczytałem, że już wspominaliście o tym, ale i tak mnie kręci to auto, bo ja jestem zakochany w III gen. przed liftem, a w połączeniu z V10 to już bajka, tylko kto to zagazuje, bo u nas gazowników masa, ale sami partacze.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mnie kręci to auto, bo ja jestem zakochany w III gen. przed liftem, a w połączeniu z V10 to już bajka....

 

Mógłbym mieć takiego potwora tylko po to żeby stał na podjeździe :-) co do III gen. to mam to samo ta po lifcie jakoś do mnie nie przemawia natomiast IV gen jest już niczego sobie z wyglądu II gen tylko uniesiona i 8.0l.

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, dodam tylko że ja prosty chłopak ze wsi i w większości skrótów nie znam ;)

np pick up kategorii HD lub półtonówka itp...

 

Któryś z was podał mi stronę internetową i tam rozglądam się za ciężarówka dla siebie,

być może dam się skusić i coś sobie wybiorę. AHA mam jeszcze jedno pytanie.

Nie uznaję manualnych skrzyń biegów, jak się sprawują automaty przy tych potwornie dużych silnikach?dają radę

dzięki za rady i czekam na dalsze podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, dodam tylko że ja prosty chłopak ze wsi i w większości skrótów nie znam ;)

np pick up kategorii HD lub półtonówka itp...

HD to Heavy Duty, czyli inne mocniejsze części zawieszenia, mosty, wały.

Półtonówka to 1500, ale 1500 jest o niebo wygodniejszy. Nadal to taczki, ale zawias w 1500 pozwala na dość płynne pokonywanie nierównych dróg, śpiących i innych dołków, a 2500 i 3500 to sztywne taczki. Jeżdziłem Bullterierowym 2500 V10, CTD Blacksmoke'a, Mudderowym Super Duty F250 i wszystkie są totalnymi taczkami, chociaż ( nie wierzę, że to mówię ;-) ) najwygodnie mi się jeździło eFką, ale z komfortem jazdy daleko im do 1500. Zawias 1500 wcale nie jest słaby, a jedynie słabszy niż w HD. Navary, L200 itp. mogą pomarzyć o takiej trwałości.

Rzeczą którą zaleciłbym zmienić w Ramie to tarcze, klocki i amortyzatory na performansowe. Ja zmieniłem tarcze na EBC, klocki na GreenStuff EBC, przewody hamulcowe na Russel w oplocie metalowym, a amortyzatory wczoraj zmieniłem na Bilsteina HD. Po wymianie amorków, mimo, że nie narzekałem na komfort prowadzenia, dopiero poczułem jak dobrze może się to auto prowadzić. Nie zakupiłem nic z tych części w PL i nie żałuję, bo w US to są grosze w porównaniu z PL, aż mnie dziw bierze, że chłopaki płacili taką kasę w Warszawie za te same amortyzatory i do tego jeszcze im mocowania przespawywali, bo do Ramów nie mieli fabrycznych amorków...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, cała przyjemność po mojej stronie. Polecam się na przyszłość, jeśli tylko mogę to pomagam. :-D Sprawdź tylko czy to ten rocznik itp.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....znalazłem takie oto ogłoszenie i się z nim zaprzyjaźniłem...

Zdrada! :pala:

Miał być Ford, a Ty tu Rama wklejasz :mrgreen:

Po opłatach będzie kosztować jakieś 50% więcej, więc jeśli nadal chcesz się z nim "przyjaźnić" to będziesz musiał zwiększyć budżet... :-/

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, aż tyle to nie wyjdzie. Można trochę zaniżyć wartość pojazdu i zaoszczędzić na cle.

 

Proponowałbym jednak byś zlecił kupno i wysłanie komuś kto ma już doświadczenie. Mamy tu na forum takie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, aż tyle to nie wyjdzie. Można trochę zaniżyć wartość pojazdu i zaoszczędzić na cle.

 

Proponowałbym jednak byś zlecił kupno i wysłanie komuś kto ma już doświadczenie. Mamy tu na forum takie osoby.

Można zaniżyć, ale z głową, a jeśli kolega ma kogoś swojego to napewno będzie taniej niż od kogoś z forum. Nikt mu tego za darmo nie zrobi. Do ceny podanej na cle trzeba dodać średnio 50%.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

witam po dużej nieobecności...

miałem kilka inwestycji i za tydzień w sobotę jadę po http://moto.allegro.pl/ford-f150-xlt-pickup-5-0-v8-pick-up-f-150-i1795416858.html#gallery

chwilowo nie stać mnie na nic droższego ;)

koledzy czy coś więcej się dowiem od Was na temat tego auta?

Dzięki i do napisania

PS jak wszystko będzie okay to za tydzień wstawię foty.

PS wracając z Poznania mogę do kogoś wstąpić po drodze na oględziny... i opicie zakupu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.