Skocz do zawartości

Witam wszystkich maniaków Pikapów


cerbera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich maniaków pikapów. W poniedziałek chyba stane sie posiadaczem Forda F- 350. Mam nadziej ze bedzie to miłość na dłużej. Osobiscie podoba mi toyota tundra ale ramem tez bym nie pogardził. Pikapa potrzebuje bo rodzinka sie powiekszyła i pare piesków przybyło :twisted: tj bullterierków wiec musze je gdzies wozic a bagaznik kombi to jakas porazka.Ostatnie dwa auta to jeep commander i legasy combi.Pozdrawiam wszystkich z całej polski i krakowa. :-P

L 200 178hp ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolegę. Widzę że mamy wspólne zainteresowania - bullterriery i ciężkie pickupy ;)

 

btw jak sie napalasz na eFa super duty to o Tundrze nawet nie myśl ;-) ... to delikatna zabwka. Jak truck to tylko heavy(super) duty 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer.Ten po lewej ma takie spojrzenie jak właściciel ( tak samo brwi im się układają) :mrgreen: a ten po prawej jak ja. :mrgreen: I ten po lewej wygladą że najpierw myśli co robi a ten po prawej najpierw robi co mysli :mrgreen:

A te małe to na przkąske?

A co będzie jak one w nocy będą głodne ? A ty śpisz ?.... :mrgreen:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego forumowicza z Królewskiego Stołecznego Miasta Kraków :mrgreen: I do tego przyszłego posiadacza Forda :up: Od razu nam się statystyka na forum poprawi :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego :) a napisz jak mozesz(moze w innym topicu) cos na temat tej rasy? bo jak wszyscy wiedza nie ciesza sie dobra opinia(pewnie zpowodowane to jest tym ze trafiaja przewaznie do niedopowiedzialnych ludzi)... bede wdzieczny :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha!!

fajnie że ford ale proszę nie wymieniaj forda wśród rama i tfu tundry :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha!!

fajnie że ford ale proszę nie wymieniaj forda wśród rama i tfu tundry :mrgreen:

Ażżżż Ty Ty. Wiedziałem , że jak sie pojawisz to będziesz jad sączył........... z zazdrości oczywiście :mrgreen:

Weź że kup sobie tego Dodża i przestań już narzekać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szukamy dalej :twisted:

 

[ Dodano: 2012-11-05, 07:56 ]

Witam kolegów poraz kolejny po 2 latach. Przyszedł ten czas bo on musiał przyjść przecież i teraz pickup potrzebny na gwałt i wymówki żadnej nie bedzie. Kiedyś zastanawiałem sie na fordem ale teraz raczej bede szukał tundry ew moze rama w nowej budzie. Jeśli macie cos ciekawego na oku to prosze o info bo na aledrogo słabo z ofertami...

L 200 178hp ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.