Skocz do zawartości

Jak brzmi V8 ! Prawdziwe V8 USA !


GlongV8

Rekomendowane odpowiedzi

No brzmi całkiem ciekawie:)

 

posłuchaj tego :mrgreen:

 

 

Za dużo gwizdu za mało glong :mrgreen: Jak japoniec na sterydach :mrgreen:

Ale na wolnych ładnie.

 

No bo tutaj dorzucili dużeeeee Turbo... Ale parametry muszą być konkretne :-)

BYŁ: DODGE RAM 1500

4,7 V8 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, stare V8 brzmią pięknie. Nie wiem dla czego, ale nowe silniki nie są w stanie uzyskać tego brzmienia.

Ale dla mnie najpiękniejszy jest dźwięk V12, to chyba poprzez zamiłownie do silników lotniczych. A tak wogóle to najpiękniejszy jest dla mnie dźwięk silnika gwiazdowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba.. a tych kolesi łatwo rozpoznac na ulicy.Oni już na stałe mają włosy zaczesane poziomo do tyłu.

 

Zawsze jak była okazja.Czy to męczyliśmy IŁ2sturmowik online czy inne okazje.Miałem jedna myśl.Tamte silniki tamte czasy tamte technologie lat 30-40.A silniki nie do zarąbania.Dzwigały tony blachy i miały ogromne przebiegi.Żeby tak w samochodach było.

 

Choc ja licze że mój vortec 6.0 choć skromniejszy pojemnosciowo to te 1.000.000 km zrobi :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba.. a tych kolesi łatwo rozpoznac na ulicy.Oni już na stałe mają włosy zaczesane poziomo do tyłu.

 

Zawsze jak była okazja.Czy to męczyliśmy IŁ2sturmowik online czy inne okazje.Miałem jedna myśl.Tamte silniki tamte czasy tamte technologie lat 30-40.A silniki nie do zarąbania.Dzwigały tony blachy i miały ogromne przebiegi.Żeby tak w samochodach było.

 

Choc ja licze że mój vortec 6.0 choć skromniejszy pojemnosciowo to te 1.000.000 km zrobi :idea:

 

silnik twoj jak i nasze powinny spokojnie tego przebiegu dozyc, ale jestem pewien prawie na 100% ze caly osprzet tego nie wytrzyma, szkoda :evil:

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym sie zgodze heheh, ale jak wszystko dobije do przebiegow 500-700 tys km to jzu bedzie sukces, realnie na wszystko patrzec, a co do dzwiekow to rzeczywiscie nowe juz nie daja tyle fajnego gulgotu ale jeszcze auta z lat 80 (np moje camaro) wystarczy wrzucic do nich cotouta i juz przerabiaja robote :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe.Ciekawe jak z max zasięgiem.Czy mozna autopilota zaprogramować.Czy wykrywalny i na jakiej wysokości dla radarów naziemnych.

 

Cholera można by tym po gazety do kisoku śmigać.Żeby tylko.Warzywniaka tez by obskoczył spokojnie.

 

No i monopola też.Gorzej jak właściciel będzie już "po" a nie przed i nie opanuje maszyny 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.