Skocz do zawartości

Co śądzicie? Ładny?Cena.


GlongV8

Rekomendowane odpowiedzi

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Dodge-Ram-1500-OFF-ROAD-04-RAM-1500-QUAD-HEMI-LIFTED-20in-WHEELS-LEATHER-CLEAN-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2eb1423850QQitemZ200542402640QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

 

 

Znalazłem i podoba mi się.Lekko zmotany,Siedzenie kierowcy lekko wytarte (w sumie jak u mnie teraz) 4x4 jest..Co myślicie o cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmotanie to takie nie za bardzo :-/ . Ale wygląda przyzwoicie. Cena też ok... no może nie za niska ;-) . Glong jak chcesz się pobawić w terenie i w motanie to lepiej kup 2 generację. Jest o wiele prostrzy i łatwiej się mota. No chyba , że ci się nie podoba 2 gen to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, a gdzie on ma sprężynę i amorek. W moim - a ja mam 06 - widać osprzęt gołym okiem. W tych jest inaczej?

 

Autko wygląda na zadbane. Gościu widać że przygotował montaż głośników pod kanapą (ciekawy patent), ale ich nie zamontował - albo wymontował....

 

Tak zawieszone auto i te opony, to lekko bez sensu rozwiązanie. Nie fajnie się będzie tym jeździć. Pytanie co chcesz z autem robić.... Ale wygląda jakby był w kapciach po domu, a nie w butach w teren.

 

Mega wypicowany pod spodem.

 

Liczyłeś ile wyjdzie po sprowadzeniu i opłatach? 38000 PLN w zakupie, do tego transport po USA, USA-POL, opłaty spedycyjne, cło, VAT, akcyza. Choć jeśli weźmiesz to na firmę to akcyza mała bo mieści się w specyfikacji ciężarowej, a VAT odliczysz. Tak lekko licząc bez VATu to z 15000 dojdzie. Daje to przedział 53000 zł netto. Plus taki, że z tego co raporty mówią, to nie bity.

DODGE RAM 1500 5,7 HEMI 2006 BLACKHAWK

 

Przesiadka z JEEPa. jeep.org.pl

 

Hagglunds BV206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, a gdzie on ma sprężynę i amorek.

Hehe, Malin tutaj masz jeszcze ostatnie pozostałości po starszych konstrukcjach. U mnie jest tak samo. Zero sprężyn, amortyzator, drążek skrętny i torsion key.

 

czaaad

DODGE RAM 1500 5,7 HEMI 2006 BLACKHAWK

 

Przesiadka z JEEPa. jeep.org.pl

 

Hagglunds BV206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Dodge-Ram-1500-OFF-ROAD-04-RAM-1500-QUAD-HEMI-LIFTED-20in-WHEELS-LEATHER-CLEAN-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2eb1423850QQitemZ200542402640QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks

 

 

Znalazłem i podoba mi się.Lekko zmotany,Siedzenie kierowcy lekko wytarte (w sumie jak u mnie teraz) 4x4 jest..Co myślicie o cenie ?

Cena jest generalnie z kosmosu :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.