Skocz do zawartości

Wyższość german car nad USA car.


GlongV8

Rekomendowane odpowiedzi

No zgadza się, amerykańce mają to coś!

 

Bullterrier ty masz racje.To może nadchodzi nowy czas dla USA aut.
Wiesz, nie bardzo interesuję się nowoczesną motoryzacją i mogę nie mieć racji. Ale od lat zajmuję się rynkiem zbrojeniowym i już w latach 90tych czytałem na jakim poziomie zaawansowania są amerykańskie badania nad napędami elektrycznymi. Sam fakt, że amerykanie w tamtych czasach planowali w obecnych nam latach rozpoczęcie eksploatacji pierwszych elektrycznych wozów bojowych, które nastepnie pod koniec lat 20-stych zaczęto by sukcesywnie wyposażać w broń energetyczną. Po pierwsze rynek naftowy i motoryzacyjny okazał się bardziej nieprzewidywalny i silniejszy niż sądzono a po drugie dominacja czołgów podstawowych nie została jendak złamana :roll: . Jestem jednak pewien że w technologii jutra amerykanie wydali najwięcej pieniędzy i o wiele łatwiej będzie im wprowadzać na rynek nowoczesne pojazdy elektryczne niż nam w Europie. Tym bardziej, że oni mają już ku temu pierwsze kroki. Ekologia stała zawsze na bardzo wysokim poziomie w USA i świadomość społeczeństwa była przyzwyczajana do tego sukcesywnie od lat.

 

Caddiego nie sprzedam.Tyle radochy co miała rodzinka z nim.Tego się nie kupi nigdzie.Za żadne pieniądze.
No to kup Caddiego Eldorado z końca lat 60-tych. Sam powiedz, czyż ten samochód nie jest piękny? Poza tym Eldo z 1970 to najmocniejszy seryjnie produkowany samochód z tamtych lat... po prostu potęga 400KM i 750Nm

 

Lars%2068%20Eldo.jpg

 

No co nie jest piękny??????? A gabarytowo jest jeszcze większy od Escalade ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Glong to jakiego ty masz w końcu tego Escalade? Suva czy Pickupa?

 

Co do Eldorado to mnie załamuje w nim tylko jedna jedyna rzecz , które skreśla całe nieskazitelne piękno tego samochodu. Z zewnątrz jst cudowny, wnęrtrze nie tak fajne jak w Lincolnach, ale też super, no a silnik to po prostu marzenie (i to seryjnie!). Ale napęd na przód mnie po prostu rozwala :evil: Pomijam kompletną niepraktyczość tego rozwiązania bo promień skrętu jest po prostu kosmiczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim samochodzie nie doszukiwałbym się praktyczności. Dla praktycznych amerykanów jest tico.

 

Myślę że tu chodziło w tamtych czasach o pokazanie siły.Ruscy zbudowali Czajkę skopiowali po prostu Cadillaca.I udało im się.Tamte czasy 60-70-80 to były szalone czasy.Gdzie nikt nie doszukiwał się takich dupereli jak praktyczność czy oszczedność PB.Teraz ucieczka w USA car poniekąd daje ci poczucie że jesteś free.Tak myślę.Gdzie sie nie obejrzysz wszedzie reklamy małych ciasnych,oszczednych gównianych,nudnych samochodzików.Można mieć w końcu dość tego ciasnego gówna.Jak mówie życie masz tylko jedno.To co? Całe życie w tico bo w PL większość uważa że to praktyczny samochód..albo w vw golf?To co chcesz być tak samo nudny jak większość ? Nie pasi mi..jestem free. Poniekąd pomykając USA car pokazujemy że lejemy na ta reklama i praktyczność. Widac do nas nie docierają reklamy niemieckich aut. Hahaha..a tak się wysilają.. :mrgreen:

 

Sex drugs and rock n roll.

To były czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glong piszesz duzo, ale w koncu pochwal sie co masz w garazu bo gdybym tak zliczyl posty jak sie chwaliles autami to garaz dwustanowiskowy bylby za maly dla ciebie(o wiele za maly), tylko brakuje mi fotografii twoich samochodow

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glong piszesz duzo, ale w koncu pochwal sie co masz w garazu bo gdybym tak zliczyl posty jak sie chwaliles autami to garaz dwustanowiskowy bylby za maly dla ciebie(o wiele za maly), tylko brakuje mi fotografii twoich samochodow

 

Dwustanowiskowy to na dwa.Norma w PL.Więcej nie mam.Daj namiar jakiś to się stykniem w Wawie to lukniesz moje V8..A czym mam się chwalić?? Nie mam Ram ani F350.Jak kupie to wtedy będe się chwalił na tym forum.W postach wspomiałem tylko o jednym aucie które miałem.Nie pisałem o Syrenie105,f126,f125,R14,R18,Polonez,FMustang,FCapri.itd.

Jest juz jeden post i wystarczy w którym jest Caddy Esca.I wyczerpująca odpowiedz na twoje pytanie.

 

Skromny jestem. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glong piszesz duzo, ale w koncu pochwal sie co masz w garazu bo gdybym tak zliczyl posty jak sie chwaliles autami to garaz dwustanowiskowy bylby za maly dla ciebie(o wiele za maly), tylko brakuje mi fotografii twoich samochodow

 

Dwustanowiskowy to na dwa.Norma w PL.Więcej nie mam.Daj namiar jakiś to się stykniem w Wawie to lukniesz moje V8..A czym mam się chwalić?? Nie mam Ram ani F350.Jak kupie to wtedy będe się chwalił na tym forum.W postach wspomiałem tylko o jednym aucie które miałem.Nie pisałem o Syrenie105,f126,f125,R14,R18,Polonez,FMustang,FCapri.itd.

Jest juz jeden post i wystarczy w którym jest Caddy Esca.I wyczerpująca odpowiedz na twoje pytanie.

 

Skromny jestem. :twisted:

 

E tam skromny !! jeździsz V8 i jesteś skromny ??

Wszyscy tu się chwalimy sprzętami to pochwal się i Ty, chętnie pooglądamy nawet jeśli to nie pickup ;-)

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.