sj413 Opublikowano 15 Marca 2023 Zgłoś Opublikowano 15 Marca 2023 Od pół roku posiadam Forda F150 5.0 V8, rok 1992. W związku z tym że mało u nas tego, warto dołączyć do środowiska "amerykańskich klasyków". Cytuj
Kuba M. Opublikowano 15 Marca 2023 Zgłoś Opublikowano 15 Marca 2023 Ooo, pokaż go. 9 generacja faktycznie u nas wyginęła. Cytuj F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞 Escalade 6.2😍
Administrator Mecenas Opublikowano 15 Marca 2023 Administrator Zgłoś Opublikowano 15 Marca 2023 Witamy 🙂 Cytuj Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
sj413 Opublikowano 16 Marca 2023 Autor Zgłoś Opublikowano 16 Marca 2023 W dniu 15.03.2023 o 11:14, Kuba M. napisał(a): Ooo, pokaż go. 9 generacja faktycznie u nas wyginęła. Już niedługo i pokażę, na razie jest u blacharza (lekki poamerykański dzwon) Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.