Skocz do zawartości

Europa boi się USA jak ognia !


GlongV8

Rekomendowane odpowiedzi

Zachowanie Toyoty Motor Poland jest żenujące.Nie pierwszy to juz przypadek tej firmy kiedy olewa totalnie klienta.A ich samochody są coraz gorszej jakości.

 

http://www.tvn24.pl/12692,1678849,0,1,toyota-bez-hamulcow,wiadomosc.html

 

Toyota poinformowała nas, że na darmową naprawę liczyć mogą jednak tylko posiadacze aut wprowadzonych na rynek Unii Europejskiej przez Toyotę. Importowane prywatnie z USA, albo Kanady naprawiać trzeba odpłatnie

 

Awaryjne Toyoty Highlander sprowadzone do Polski ze Stanów Zjednoczonych muszą zostać bezpłatnie naprawione w polskich salonach - twierdzi Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, zaskoczony stanowiskiem polskiej Toyoty Motor Poland.

 

Kiedyś jechałem avensisem.Kierowca podniecał się spalaniem na trasie 7L PB.Rozmowa była prowadzona podniesionym głosem.Tak głośno było od silnika w tym samochodzie.

Jak dojechaliśmy na miejsce.Zrezygnowałem z dalszej podrózy tym samochodem.

 

Jedno pytanie.

 

Toyota nie przyznaje sie do Toyot z USA w europie.Czyżby były tak niskiej jakości te Toyoty na rynek USA. Ze nie warto ich serwisować.?

 

:idea: :idea:

 

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że jeśli sprowadzać auto z rynku amerykańskiego to tylko amerykańskie, a nie auta europejskie na rynek USA, czy Japończyki na ten sam rynek, a nawet amerykańskie auta na rynek europejski. Kiedyś kupiłem Forda Focusa ZX3 i bardzo tego żałowałem, mimo, że wcześniej miałem dwa focusy i byłem z nich zadowolony, ale te dwa były europejskie. Różnice miedzy odpowiednikami aut w EU i USA czasem są kolosalne, mimo, że wygląd i model ten sam, a jak z takim autem wjeżdżasz na serwis to nikt nie chce tego naprawiać, bo nie wiedzą jakie części są w takim aucie. W Focusie ZX3 np. sprezarka klimatyzacji była od Rangera lub od europejskiego Mondeo ST200, amorki nie wiadomo od czego, silnik 2.0 od Focusa MKII mimo, że to był MK I filtry dopasowywałem wg wartości podanych w katalogu filtrona. Kupiłem go bo byłem zadowolony z poprzednich sztuk, a tymczasem to zupełnie inne auto.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.