Jump to content

WEBASTO na zimę

abok
 Share

Recommended Posts

Chyba to dobry dział na takie pytanie --- bardzo powaznie rozważam mozliwość montażu ogrzewania postojowego WEBASTO.

Czy któryś z szanownych kolegów ma to założone? Jeżeli tak to prosze o opinie, które pomogłyby mi podjać decyzję.

Nissan Navara DC 2008

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

• 3 months later...
  • 5 weeks later...
Guest Anonymous

Webasto to bardzo fajna sprawa, na pilota lub na zaprogramowany czas włącza się i grzeje silnik i środek. W postoju możesz się grzać nie włączając silnika, i w samochodzie spać można. Mój kolega ma coś takiego w Patrolu a ja też sobie założę to na przyszłą zimę. Idealne rozwiązanie... polecam.

Guest Anonymous
Chyba to dobry dział na takie pytanie --- bardzo powaznie rozważam mozliwość montażu ogrzewania postojowego WEBASTO

Aha, a webasto to nie elektryczny układ , tylko piecyk do podgrzewania układu chłodzenia silnika zasilany benzyna z tego co mi wiadomo.

Wiem, ale nie widziałem działu 'Piecyki' :-/ . A Webasto zakładam niedługo (bo przecena posezonowa), i podziele sie wrażeniami.

Nissan Navara DC 2008

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

ok, zamówione - powinno dotrzec do serwisu za ok 3-4 tygodnie, potem musze tylko znaleźć czas żeby odstaić auto na 1-2 dni.

Informacyjne - koszt zaleznie od rodzaju sterowania 5000-7000 - przynajmniej dla Navary D40

Nissan Navara DC 2008

www.speedliner.pl

rogallo1234 - zerknij po szczegóły na stronw www.webasto.pl

to sterowanie gsm nazywa się ThemoCall 1.1

Nissan Navara DC 2008

www.speedliner.pl

• 1 year later...

Ja kupiłem na allegro używkę z gwarancją z programatorem tygodniowym za jakieś 1500,- i jestem zadowolony. jeden dzień w garażu i zamontowane. Jest to podgrzewacz mokry, czyli grzeje wodę w układzie chłodzenia do temp ok 80-85 stopni, tak żeby termostat się nie otworzył i nasza chłodnica nie robiła za grzałkę atmosfery. Po osiągnięciu temp zostaje włączony wentylator w samochodzie i przez zagrzaną centralkę rozprowadza nam przyjemne ciepełko po samochodzie. Panowie webasto/eber działa tak jak piec na olej opałowy w domu ;)

2006 CTD HD MegaCab

Ja mam u siebie w defenderze webasto suche, ropę pobiera z baku i grzeje wnętrze auta, programator tygodniowy, kupiłem je z 10 lat temu za jakąś kosmiczną kwotę :mrgreen: Ale fajnie jest w zimie wsiąść do ciepłego i odmarzniętego auta...

Smoderator :mrgreen:

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

Masz dżipa jesteś... :mrgreen: