Skocz do zawartości

WEBASTO na zimę


abok

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba to dobry dział na takie pytanie --- bardzo powaznie rozważam mozliwość montażu ogrzewania postojowego WEBASTO.

 

Czy któryś z szanownych kolegów ma to założone? Jeżeli tak to prosze o opinie, które pomogłyby mi podjać decyzję.

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Webasto to bardzo fajna sprawa, na pilota lub na zaprogramowany czas włącza się i grzeje silnik i środek. W postoju możesz się grzać nie włączając silnika, i w samochodzie spać można. Mój kolega ma coś takiego w Patrolu a ja też sobie założę to na przyszłą zimę. Idealne rozwiązanie... polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to dobry dział na takie pytanie --- bardzo powaznie rozważam mozliwość montażu ogrzewania postojowego WEBASTO

Aha, a webasto to nie elektryczny układ , tylko piecyk do podgrzewania układu chłodzenia silnika zasilany benzyna z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie widziałem działu 'Piecyki' :-/ . A Webasto zakładam niedługo (bo przecena posezonowa), i podziele sie wrażeniami.

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, zamówione - powinno dotrzec do serwisu za ok 3-4 tygodnie, potem musze tylko znaleźć czas żeby odstaić auto na 1-2 dni.

Informacyjne - koszt zaleznie od rodzaju sterowania 5000-7000 - przynajmniej dla Navary D40

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tutaj maja jakąś 'promocje':

http://www.skylark.pl/Citroen-51k.html

 

ja sie zastanawiam zeby sobie zalozyć do swojego autka,na zime, ale sterowanie z pilota, nie przez komórke.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro używkę z gwarancją z programatorem tygodniowym za jakieś 1500,- i jestem zadowolony. jeden dzień w garażu i zamontowane. Jest to podgrzewacz mokry, czyli grzeje wodę w układzie chłodzenia do temp ok 80-85 stopni, tak żeby termostat się nie otworzył i nasza chłodnica nie robiła za grzałkę atmosfery. Po osiągnięciu temp zostaje włączony wentylator w samochodzie i przez zagrzaną centralkę rozprowadza nam przyjemne ciepełko po samochodzie. Panowie webasto/eber działa tak jak piec na olej opałowy w domu ;)

2006 CTD HD MegaCab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie w defenderze webasto suche, ropę pobiera z baku i grzeje wnętrze auta, programator tygodniowy, kupiłem je z 10 lat temu za jakąś kosmiczną kwotę :mrgreen: Ale fajnie jest w zimie wsiąść do ciepłego i odmarzniętego auta...

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.