Skocz do zawartości

Czy jesteście przygotowani ? Na ZIMĘ 100-lecia ?


GlongV8

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku będziemy miec zimę 100-lecia. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

TV już sieje zamęt.Ludzie roznoszą z nudów plotę i podniecają się jak dzieci lizakiem.

Pierwsze objawy paniki już są.Sąsiad obłożył garaż słomą.A w srodku całego cieniasa otacza słomianą ochronną barierą. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Nawet się nie smiałem widząc to zjawisko.Po prostu zaczynam współczuć tym spanikowanym ludzią.Co robi z ich mózgu propaganda w TV.

 

Ale.Jakie wy podjeliście kroli w celu zabezpieczenia waszych USA cars przed zimą 100-lecia w PL. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ja niesieony na fali paniki natarłem cały samochód "tygrysią maścią rozgrzewającą".

Taką jaką nam aplikowali rodzice na plery jak mieliśmy grypkę.Teraz jestem spokojny no i autko ładnie pachnie i mu ciepło.

 

kur..joke. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

HAHA tyż mam Coopery M+S 275/60/20 :-D :-D

 

I poza tym ze są za wielkie i połamały mi nadkola ( sie woziłem z grupą pasibrzuchów po off-road w szybkim tempie ).

 

To są to wyrąbiste sprawdzone juz w zeszłym roku zajebiste oponki..( aż sie podjarałem)

 

W tym roku znowu będe je testował w najwiekszych zaspach

 

Frajda jest wypas na maxa! Licze na duuuzó śniegu.Wielkie zaspy.No w końcu jak co roku zima 100-lecia :mrgreen:

 

Pozdrawiam podjaranych zimą 100-lecia :mrgreen:

 

 

 

MA sie to pierdnięcie !!! :)22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na meteorologi znam się nienajgorzej bo miałem ją na zajęciach szybowcowych a potem samolotowych i powiem tyle, że w Polsce nie istnieją metody przywidywania pogody na kilka miesięcy. ... ba nawet na miesiąc wprzód. A bajki o góralach przepowiadających pogodę i to jeszcze na dodatek w górach to brednie największe jakie znam. Opowiadanie piardoletów w jesieni jaka to będzie zima tego roku... buhaha :mrgreen: . Mozliwe , że amerykanie maja metody by przewidywać co się może stać gdy równowaga prądu golfsztrom zostanie zachwiana, ale ja sądzę , że bardziej chodzi i napędzenie jakiejś koniunktury i że to może być jakaś grubsza sprawa, podobnie jak z tym ocieplaniem klimatu. W każdym razie my tu w Polsce nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy opowieści o zimioe stulecia są prawdą czy też nie. I mówię tu oczywiście o klimatologach, oceanologach i innych kompetentnych osobach, a nie o panach opowiadających o pogodzie w wiadomościach telewizyjnych.

 

A co do warunków drogowych. Mój kolega kupił sobie 2 koła z kolcami (komplet na przód) do swojego busa i jak się drastycznie zmieniają warunki to je zakłada i tak już od lat robi i nigdy nie miał żadnych problemów z policją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Coopery M+S, łopatę i ciepłe buty. Onuce na nogi i zimę mam w doopie. Niech się martwią szmelcwageny, a ja mam zimę w poważaniu.

Ja o cooperach to pomarzyć sobię mogę niestety :roll: ale na pocieszenie planuje sprawię sobie duratracki :mrgreen: ponoć dają radę lepiej od ateków BFG

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
duze kola, lift, 4x4, blokada dyfra, winda, lopata, kinetyk, kompresor, telefon do przyjaciela ;-) - KIEDY TA ZIMA!!!? :twisted:

 

Buahahaha... pobiłeś wszystkich w przygotowaniach.

 

Zima jest w sklepach, wulkanizacjach, serwisach, itp. tylko na dworze jej nie widać, może nie może się przebić przez AH1N1, gąbczaste zwyrodnienie mózgu lub ptasią grypę... :shock: Hmmm ale na święta zapowiadają śniegi... :kasztan:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duze kola, lift, 4x4, blokada dyfra, winda, lopata, kinetyk, kompresor, telefon do przyjaciela...

Mieszkam w górach. Sprzedałem 4x4, kupuję plaskacza FWD, nie będę inwestować w zimówki, będę jeździć w adidasach i zawsze rozładowywać telefon przed wyjazdem. Jak hardcore to hardcore, trzeba twardym być nie miętkim... :kasztan:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w górach. Sprzedałem 4x4, kupuję plaskacza FWD, nie będę inwestować w zimówki, będę jeździć w adidasach i zawsze rozładowywać telefon przed wyjazdem. Jak hardcore to hardcore, trzeba twardym być nie miętkim...

Jakbyś był taki twardziel to w tych warunkach kupiłbyś Żuka :-P Nie dość, że po śniegu nie jedzie to jeszcze zimno w środku. :twisted:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był taki twardziel to w tych warunkach kupiłbyś Żuka :-P Nie dość, że po śniegu nie jedzie to jeszcze zimno w środku. :twisted:

Jak to nie jedzie? Driftuje, aż miło, jak (nikogo nie obrażając) wykastrowany Ram "tysiącpińcet" :kasztan: A zimno jest, bo klima w Żuku ma tylko jedną pozycję... Ale mimo tego Żuka nie kupię, bo primo - VANA nie potrzebuję, a secundo - przecież sami odradzacie zakup kastratów, a ja słucham starszych i mądrzejszych hehehe... :kasztan:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się przygotowałem do zimy. Przestawiłem samochód ... żeby mi lód nie spadł z dachu :mrgreen:

Ja sobie przewinąłem linę od wyciągarki wreszcie... :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się przygotowałem do zimy. Przestawiłem samochód ... żeby mi lód nie spadł z dachu :mrgreen:

Ja sobie przewinąłem linę od wyciągarki wreszcie... :mrgreen:

 

Kuba a Ty korzystałeś z niej kiedyś? :mrgreen:

Kilkakrotnie, ale nigdy sam siebie nie wyciągałem :mrgreen:

Smoderator :mrgreen:

 

"... jak go nie zgaszę, to nie zatankuje do pełna..."

no replacement for displacement

 

nima pałerstrołka jest wanna kółkach ?

 

Masz dżipa jesteś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje przygotowania do zimy wyglądały w ten sposób, że powycinałem wszystkie niebezpieczne gałęzie, które mogłyby się zje....ać mi na autko. Reszta bez zmian. Zeszłej zimy się sprawdziło, to i teraz nie powinno być wtopy.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hehe dobry temat. Ja mam dwie nowe liny, bo stare się nieco zużyły...od wyciągania innych poprzedniej zimy :twisted: po za tym, już się nie mogę doczekać śniegu - bo to jedyna pora do zabawy aktualnym dupowozem...a i jeszcze lift zimowy zrobiony, bo aż głupio było, żeby awd na glebie jeździło 8-)

wake up - pick up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, pierwszy śnieg już mamy, jak wy sobie dajecie rade ? Właśnie wróciłem ze wsi ok 60KM trasy od mojej miejscowości, po drodze widziałem kilku co wylądowali na poboczu, moje Coopery M+S już nie są takie dobre jak rok temu, jeżdżę już na nich drugi sezon i przejeździłem całe lato, trochę się wyjeździły, całą trasę wracałem z prędkością 80-90 km/h na napędach i 100% pewności. Czekam na więcej śniegu, wtedy może pomyślę aby łopatę jadąc na wieś zabrać : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas w Wawce ostro sypie od godziny. Zima znów zaskoczy drogowców. Na całe szczęscie nas nie zaskoczy nigdy.

 

A generalnie rada jest jedna.

Zawsze należy dostosować prędkość i technikę jazdy do panujących warunków. To zawartość "puszki" kierownika ma największy wpływ na to co się stanie na drodze a nie opony. Znam wielu takich co od lat jeżdżą na atekach i mtekach cały rok i nie mają problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Na całe szczęście nas nie zaskoczy nigdy...

Byłbym ostrożny mimo wszystko... :mrgreen: Napęd na cztery łapy sprawia, że nie mamy problemów z ruszeniem z miejsca na śliskim czy sprawnym pomykaniem po białej szosie. Ale jak przyjdzie do hamowania to nasze autka do najlżejszych nie należą, a praw fizyki nie oszukasz. Wtedy najlepiej widać kto ma kiepskie opony na zimę...

Przyczepności na białym życzę i... lądowania w miękkim jakby co ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.