Skocz do zawartości

czy warto ? taki RAM / zakup kontrolowany


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

chyba wszystko zależy od kornika

Myślisz, że w realu będzie go mniej niż widać na zdjęciach?

Bo obawiam się, że może być raczej odwrotnie.

 

mój ziomek rozmawiał ze sprzedawcą i ten powiedział, że rdzy jest dużo.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojego rama kupilem od kolegi z naszego forum , jakies poltora roku temu i jak dotad , kiedy nachodza mnie jakies dziwne mysli ... nie widze alternatywy na niego , niemniej jednak corazczesciej mysle o zamianie na cos innego , cgodzi mi po glowie jakis klasyk ale do uzytku na codzien , myslalem o jeepku jakims fullsize albo czyms plaskatym , qwa , lubie zmiany , prubowac cos nowego jednak ... ram to ram i nie wiem , jakos nie moge sie zdecydowac :twisted:

HEMI 5.7

EVO 1340

bigosss 750ąty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja tam mam ze wszystkim , qwa hadeka tez mysle ze przydaloby sie zmienic na cos ,zeby znow pogrzebac , jednak .... przeciez mozna jego pomotac na nowo

tak samo mam z motocyklami , znajduje ladne sztuki , ciesze sie chwile potem sprzedaje i znow szukam tego samego :)22 i tak w kolo macieju

chyba caly pic polega na tym szukaniu a nie posiadaniu :P

nejlepsze jest , ze sie na tym nie zarabia , sama przyjemnosc obracania i obcowania z innymi , czesto takimi samymi popaprancami :mrgreen:

HEMI 5.7

EVO 1340

bigosss 750ąty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyż właśnie mam ten sam problem... wygoda podróżowania zdecydowanie na plus,

ale rozmiarówka niestety... nie mieszczę się z wszystkim co bym chciał zabrać ze sobą

a z reguły to jest pół domu plus pół garażu :)

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stoi juz z rok, albo dłużej w zasadzie bez przerwy. Cena zmienia się od 37 do 43 tysięcy w tą i z powrotem.

Nie wiem, czy to za drogo jak za krótką kabinę z krótką paką, czy może siedzi w nim jakaś kupa. Tak na pierwszy rzut oka wygląda przyzwoicie, a biorąc pod uwagę, że w tym roku były tylko dwa takie Ramy w ogłoszeniach, może warto mu sie przyjżeć.

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ten śliczny, i pickup i convertible.. ładny sprzęt audio, dobrze j.. basem bo nic nie ogranicza dźwięku i podgrzewane fotele na zimę jak znalazł bo przed dach przewiewa....

 

http://otomoto.pl/oferta/dodge-ram-dodge-ram-2014-r-5-7-hemi-sport-full-opcja-ID6yDu6f.html#a9abb13207

 

Witam, posiadam na sprzedaż Dodg'a Rama z 2014 roku w bardzo bogatej wersji sport z silnikiem 5.7 HEMI. Dodge sprowadzony z Kanady (licznik w km, stopnie w celsjuszach). Aut posiada między innymi, podgrzewane fotele oraz kierownicę, skórzaną tapicerkę, dużą navigacje, keyless go, odpalanie auta z kluczyka, elektryczne fotele, bardzo wysokiej klasy nagłośnienie Alpine, kamera cofania, pneumatyczne zawieszenie, światła led, automatyczną 8 stopniową skrzynię biegów, tempomat i wiele więcej...

 

ram-cabrio1.jpg

ram_cabrio2.jpg

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, drodzy użytkownicy, mam zamiar zakupić RAMa.

W dniu dzisiejszym, pod Rzeszowem oglądałem godny uwagi egzemplarz .

 

2002 RAM 1500 quadcab 4.7 magnum 4x4. LPG

 

Niepokoi mnie w nim kilka rzeczy.

1. Lekki wyciek z magla (wygląda na spocony, ale żadnych luzów nie wyczułem)

2. Dudnienie w silniku (ciężko będzie to opisać, występuje zarówno na gazie jak i na benzynie, w całym zakresie temperatury pracy, bardziej słyszalne przy scianie grodziowej, podejrzewam nieszczelność na wydechu tuż za kolektorem, ale nie udało mi się jej zlokalizować)

3. Delikatnie spocony przedni dyfer/most (nie bardzo wiem jak się to fachowo nazywa)

 

prosił bym o poradę i jeśli jest taka możliwość o sprawdzenie VINu

 

1B7HU18N42J117431.

 

Pozdrawiam

 

 

EDIT: A może znalazłby się jakiś użytkownik z Krakowa/okolic z silnikiem 4.7 żebym mógł porównać pracę?

When the sun goes down,

another world comes to life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zaufany gaziarz odradził mi silnik 4.7.

Z tego co czytałem na forum jedynym jego mankamentem jest

odczuwalny brak mocy w stosunku do 5.7.

 

Znalazłem za to coś takiego

http://allegro.pl/show_item.php?item=6601164468&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

Może ktoś już go oglądał? albo moze ktoś zna to auto?

Jakieś sugestie co dokładnie sprawdzić przed zakupem będą mile widziane.

 

Pozdrawiam

When the sun goes down,

another world comes to life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.