Skocz do zawartości

czy warto ? taki RAM / zakup kontrolowany


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucilem, juz mi jeden jeepnięty pomógł:

 

VIN: 3B7KF23612M291112

Year: 2002

Make: Dodge

Model: Ram 2500 Laramie SLT / ST

Style/Body: Quad Cab 4D

Engine: 5.9L I6 FI

Country of Assembly: Mexico

Last Reported Odometer Reading 212,643

 

08/30/2002 KENDALLVILLE, IN

43

Motor Vehicle Dept.

TITLE (Title #:02072168038)(Lien Reported)

08/30/2002 KENDALLVILLE, IN

Motor Vehicle Dept.

REGISTRATION EVENT/RENEWAL

08/31/2002 KENDALLVILLE, IN

Motor Vehicle Dept.

TITLE (Title #:02072168038)(Lien Reported)

02/14/2003 KENDALLVILLE, IN

Motor Vehicle Dept.

REGISTRATION EVENT/RENEWAL

02/13/2004 AVILLA, IN

Motor Vehicle Dept.

REGISTRATION EVENT/RENEWAL

03/02/2006 IN

212,643

Motor Vehicle Dept.

TITLE (Title #:06240046006)

03/09/2006 IN

212,643

Auto Auction

REPORTED AT AUTO AUCTION

03/14/2006 IN

212,643

Auto Auction

AUCTION ANNOUNCED AS FLEET/LEASE

 

 

Type 2002 DODGE

Model RAM 2500 QUAD

VIN: 3B7KF23612M291112

World region: North America

Manufactured in: Mexico

Year: 2002

Make: Dodge

Body style: 4 Door EXT Cab Pk

Transmission: 4 Spd Automatic

Drive type: 4WD

Cylinders: 6 Cylinders

Safety restraints: Dual Front Air Bags

Standard options: Air Conditioning, Power Steering, Power Brakes, AM/FM Stereo, Cassette, ABS (4-Wheel)

Lot ID 4635286

Title Type CERTIFICATE OF TITLE

Odometer 212,653 ACTUAL

Primary Damage SIDE

VIN 3B7KF23612M291112

Body Style 4DR EXT CAB PICKUP

Color GREEN

Engine 5.9L 6

Drive Four by Four

Fuel DIESEL

Keys YES

VIN: 3B7KF23612M291112

Year/Make/Model: 2002 DODGE RAM 2500 QUAD

Body Style: 4 Door Extended Cab Pickup

Engine Type: 5.9L L6 DIR

Manufactured In: MEXICO

Search Results: GOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.

Message IMPORTANT! The CARFAX database contains 7 important vehicle history records on this 2002 DODGE RAM 2500 QUAD that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sie ma do obecnego przebiegu: (z allegro) 290 000 km ??? :-)

nijak bo śmiem domniemywać że to 212 tyś mil to około 339 tyś km

Te silniki spokojnie robią po 700tyś mil więc o to się nie obawiam. Najważniejsze to stan w jakim się autko teraz prezentuje

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel ma go od 3 lat, wiec powiedzmy od 2007roku, zakladam ze calkowicie nieswiadomie kupil autko z przebiegiem 280tys (bo sam informowal ze zrobil na nim tylko 10tys km), wiec brakujace kilometry autko zrobilo 2006-2007.

 

jak znam auto gielde to w 2006 byl sprzedawany z przebiegiem w okolicach 180tys km, bo takie sie u nas sprzedają, a kupujący nie ma przerażających 200tys km przed oczyma.

wiec w sumie te 340tys + 100tys (2006-2007) + 10tys km (obecny wlasciciel) = 450tyskm

 

ale to tylko moje założenia, nic wiecej....

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jaki problem podłączyć go do kompa serwisowego, to poznamy faktyczny przebieg.

 

Jeśli wszystko jest sprawne to spokojnie można brać. W US jest bardzo duzo RAMów CTD z takimi przebiegami i potrafią kosztować o wiele więcej. Jeśli są zadbane i sprawne technicznie to cena nie spadnie poniżej 10.000$ . Generalnie Zbychu ma rację, dla samego silnika ten przebieg to pryszcz.

 

Nie ma co gadać, trzeba go obejżeć a właścicielowi powiedzieć o raporcie.

 

 

A konkluzja taka jak zwykle: "pogański kraj pogańskie obyczaje" :evil:

 

 

Aro, a może byś kupił jednak w Stanach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullterrier - a kto mi przyciagnie i przygotuje do rejestracji ? nie mam namiaru na zadna polecaną czy uczciwą firme, sam nie znajde, a co to stoi na ebay'u to sredni wybor, musialbym miec dobre źrodlo ....

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
bullterrier - a kto mi przyciagnie i przygotuje do rejestracji ? nie mam namiaru na zadna polecaną czy uczciwą firme, sam nie znajde, a co to stoi na ebay'u to sredni wybor, musialbym miec dobre źrodlo ....
Zbychu (blacksmoke) ;-)

Ściągał już niejednego pickupa więc luzik. I o nic się nie będziesz musiał martwić.

Szukaj na autotrader.com , jest większy wybór. I jak ewentualnie dogadasz się ze Zbyszkiem to niech Ci poda w jakim promieniu i od jakiego miejsca masz szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro powiem tak powinieneś zobaczyć tego rama bo to dużo nie będzie Cię kosztować. (Niczym nie ryzykujesz) Może się okazać Całkiem dobrym interesem. W takim aucie niczego nie da się ukryć i za bardzo podpicować przez to że mało takich u nas na rynku. Ja mogę poszukać coś dla Ciebie w stanach lecz te warunki powoli robią się mało korzystne (kurs $).

00' Chevrolet Silverado 5.3 V8 4x4 LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po takim dzwonie to nie ma bata by rama była prosta. Ale w naszym kochanym kraju wszystko zrobią . Na allegro ten złom kosztował 100.000zł :pala:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, wiec tutaj wszystko razem:

VIN 3B7KF23612M291112

 

Allegro, aukcja nr 1346383175 (potem mozna znalezc w archiwum)

http://allegro.pl/show_item.php?item=1346383175

 

80447716.jpg63113023.jpg

wyciag z Autochecku:

autochecreport.jpg

 

i parę cytatów z korespondencji

 

Witam Wymiary podam Panu wieczorem,poniewaz jajestem za granica a samochod w Polsce.Napewno wchodza dwie palety. Chodzi o Imielin na slasku, 41-407.Nie wiem o jaki nr Vin Panu chodzi,Ale przesylam pare fotek.

 

Witam Przyznam,ze zaskakuje mnie Pan znajomoscia tematu i podziwiam Pana. Oczywiscie odpowiem w miare moich mozliwosci. Niestety ja uzywalem tego samochodu tylko do jazdy po miescie i kupilem go tylko dlatego, ze mi sie podobal. Na poczatek podaje Panu nr VIN 3B7KF2361M291112. Podaje tez wymiary paki o ktore Pan pytal wczoraj szer:160cm, dlugosc:194cm i pomiedzy nadkolami:130cm. Serwisowalem samochod w Austrii w firmie Chrysler & Dodge, bo tu mieszkam i tu nim jezdzilem.Wymiana oleju ostatnia byla w zeszlym roku we wszystkich przekladniach i silniku. Z informacji jakie udzielili mi w serwisienastepna dopiero po 40tys km,czyli zostalo do jazdy okolo 30tys oprocz silnika ktory wymienia sie co roku lub 30-tu tys.km.(takie otrzymalem informacje). Jezeli chodzi o lampy to nie mam zielonego pojecia o co Pan pyta,ale przesylam zdjecie ktore moze pomoze rozwiazac ten problem.Oczywiscie ja go kupilem w Pl po rocznym przebywaniu.Oczywiscie nie mialem nigdy problemu na przegladzie technicznym. Sam przeglad dopiero co zrobiony nowy,wiec bez problemu jazda caly rok. Oczywiscie hak holowniczy wbity jest w dow rejestracyjny,ale nie byl nigdy uzywany.Sama koncowke musialem dokupic,jednak gniazdo prodowe nie zdazylem wymienic z amerykanskiego na europejskie,poniewaz nie mialem potrzeb.Choc jest zakupione i lezy w samochodzie.Oczywiscie na zyczenia Pana moge to zalatwic. Elektryka w jak najlepszym porzadku.Lusterka,szyby,ogrzewanie itp ok.Nawet klima byla latem odgrzybiana. Pozdrawiam

 

Witam Jestem zaskoczony Pana danymi. Szkoda ,ze nie mialem takich mozliwosci sprawdzenia przy zakupie. Podobno byly uszkodzone tylko drzwi od kierowcy,a na liczniku nakrecilem okolo 30 tys km

 

Mam nadzieje ze jak nie mnie, to komus innemu sie przyda i licze również, że nikt nie będzie miał mi za złe ze wrzuciłem to wszystko tutaj.

Booty juz sie dobrały i spokojnie można sobie wy'googlować już ten VIN.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja też potwierdzam. Może to być okazja! Mozliwe, że gość nie zdaje sobie sprawy co sprzedaje i za ile. A, że popyt na takie samochody jwst u nas minimalny to stąd taka cena. Pewnie gościowi wydaje się, że sprzedaje jakiegoś gnojowoza amerykańskiego , który jest g... wart. Koniecznie tam pojedź i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , kto z was ma możliwość sprawdzania numerów VIN w ACh i Carfax?

Aro, daj link do decodera VIN jak możesz, bo mam do sprawdzenia taki Vin: 1d7hu18d43s322675 i w kilku dekoderach sprawdzałem, ale informacje są niepełne.

Proponuję wogóle założenie odrębnego tematu, żeby ludziska wpisywali n-ry Vin, a kto ma możliwość niech sprawdzi wszystko na jego temat.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za, oddzielny wątek, jak tabelka z opisem samochodu,VINem i opiniami, jezeli ktos ogladał, ale poukładane.

rozne autka przewijaja sie przez nasze ręce i warto chyba podzielic sie informacjami.

 

Odnosnie VINu to wpisalem DOGE VIN DECOED w googlach i sprawdzalem kolejno, ale jeszcze znalazlem taki fajny temacik tutaj:

 

http://dodgeforum.com/forum/1st-gen-durango/27923-vin-decoder.html

 

oraz ten

http://www.dodge.com/webselfservice/dodge/index.jsp?screenName=recall&country=us&emailUrl=goToEmailForm%2528%2527R%2527%2529

 

http://dodgeram.org/tech/specs/VIN_decode.htm

 

 

DODGE RAM 1500 QUAD CAB PICKUP 2003 mi wychodzi.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.