Skocz do zawartości

czy warto ? taka eFka / zakup kontrolowany


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Łaaaaałł!!! Sebastian gratulacje!!! Dasz się karnąć? ;-)

 

:raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca: :raca:

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem, widziałem i kupiłem :twisted:

Jutro wystawie fotkę i jakiś opis z oględzin, lewa noga chce mi odpaść :mrgreen:

 

Nie gadam z Tobą! Jestem zazdrosny. ..

 

:mrgreen:

 

Jest piękny!

Gratulacje ;)

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze jesienią sprzedawany był w okolicach Suwałk

Z tego co pamiętam to miał zgnite progi i tylne błotniki, złachane wnętrze.

Interesował się nim mój znajomy, ale odpuścił - mogę podpytać dlaczego.

Pytanie, czy te rzeczy zostały już naprawione, czy tylko zamaskowane, czy po prostu zdjęcia są tak zrobione, że nic nie widać :roll:

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kuba/ Wojt!

No tak... właściciel wspominał coś o "lekkiej" ,korozji na progach.

Jeśli możesz, to spytam czemu Kolega odpuścił temat.

Jest " wizualnie zajebisty" i ma mega charakter :twisted:

W zasadzie celowałem w Ramidło-wszyscy mówią i piszą, że ford to badziew ale jakoś tak Sebastian mnie zainspirował :)

Była NISSAN D22 NAVARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, jak ktoś w razie będzie szukał pewnego sprzętu F-150, 2004 rok wersja XLT to zapraszam, auto do clenia, w moich rękach od dłuższego czasu, nigdy nie jezdzony w PL, Ci co szukają wiedzą jak jest nie łatwo kupić F150 z pewnych rąk....nie mam ciśnienia, ciągle nim jezdzę ale dzik za duży na dzien dzisiejszy...

F-150 2004R 5.4 Triton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Panowie, jak ktoś w razie będzie szukał pewnego sprzętu F-150, 2004 rok wersja XLT to zapraszam, auto do clenia, w moich rękach od dłuższego czasu, nigdy nie jezdzony w PL, Ci co szukają wiedzą jak jest nie łatwo kupić F150 z pewnych rąk....nie mam ciśnienia, ciągle nim jezdzę ale dzik za duży na dzien dzisiejszy...

 

Masz jeszcze ta eFkę ? Mam zamiar kupić ale ciężko coś dobrego znaleźc. btw zna ktos to auto http://allegro.pl/show_item.php?item=4371263923 ?

Ford F150 Lariat 5,4 Triton V8 2005 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze ta eFkę ? Mam zamiar kupić ale ciężko coś dobrego znaleźc.

 

Cześć, Tak Tritonem cały czas jezdzę, nie jest nigdzie wystawiony na sprzedaż, ale jak dobre ręce go zechcą, to oddam, będę w Polsce na wakacje w przyszłym tygodniu, Triton po raz pierwszy poczuje polskie drogi.... Jakby co, to pisz na milek.il@wp.eu , wszystko szczerze wyznam:)

F-150 2004R 5.4 Triton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżę temat w dziale Forda bo u miłośników włosko-amerykańskiej myśli technicznej z pod znaku muflona co chwilę jakieś nowe auto do obejrzenia i oceny, a tu cisza...

 

Taki oto eF w Jarocinie: Tutaj link do ogłoszenia

C35338898_5.jpg

 

C35338898_2.jpg

Ok, przednie światła straszny fajans ale reszta na zdjęciach wygląda zachęcająco. Nie mieszka ktoś blisko, żeby podjechać i pomacać? Byłbym zobowiązany bo z małopolski mam hektary...

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od siebie powiem tylko że warto zwrócić uwagę na prawą stronę. Na pierwszym zdjęciu widać różny odcień - od paki do pierwszych drzwi. Pytanie tylko czy malowany był przód, czy tył. Z szarym lakierem na maksa ciężko jest ucelować w odpowiedni odcień;) Drugie zdjęcie przepalone i niewiele widać. Oczywiście poprawnie wykonana praca blacharsko-lakiernicza nie dyskwalifikuje zawodnika ;). pozdro

V8 Fan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Jarocina bardzo ładny. Chciałem sprowadzić sobie z USA i po przekalkulowaniu stwierdziłem, że poszukam w kraju. Najpierw napaliłem sie na Rama, ale po oględzinach pewnego egzemplarza w Gdyni

Wj4Ki-y0BbRl.JPG?v=2

 

utwierdziłem się w przekonaniu, że jednak będzie ciężko. Przez telefon - auto idealne, technicznie i wizualnie a po przyjeździe... Ok ja się trochę aut naściągałem z USA i biorę na wiele rzeczy poprawkę, ale abstrahując od wnętrza, które nadawało się do podpalenia i wymienienia na nowe, auto całe tynkowane i malowane, kombinowane "bo wiesz w kontenerze się podrapał..."

 

Traf chciał, że na drugi dzień znalazłem ponownie w Gdyni Efkę i po "rzuceniu" propozycji cenowej znowu wsiadłem w auto i bdziummmm 580 km do Gdyni.

Kupiłem, i owszem parę pierdół do porobienia, bo to fotel kierowcy nie działał, to tyrkocze kolektor, to hamulce trzeba zrobić, ale auto jest naprawdę świetne, kosztowało niewiele i już ciężko pracuje.

Także da się! I wg mnie, w związku z tym że to są trudno sprzedajne tematy, śmiało można walić cenę z kosmosu (niską). Mi się udało :D

 

s2C5v-RcnV3N.jpg?v=2

PJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.