Skocz do zawartości

czy warto ? taka eFka / zakup kontrolowany


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na pierwszy rzut oka:

- wersja 2WD i tego w manualu

- środek poskładany z dwóch samochodów, tylna kanapa z welurową tapicerką, z przodu pokryta skajem wersalka z roboczej, prostej wersji XL

- ręcznie otwierane szyby sugerujące że to w oryginale była właśnie wersja XL

- całość na 99% malowana, łącznie z hakiem :mrgreen:

- wymienione przednie reflektory i kierunkowskazy, również aftermarket

- jeśli nie ma na to papierów to przebieg 250 tkm można między bajki włożyć, chyba, że to drugie 250...

- nie wiem co autor miał na myśli pisząc "pakiet chrom", zapewne aftermarketową atrapę, nakładki na lusterka i armaturę na pace i progach :-)

 

Kondycji mechanicznej (silnik, skrzynia, zawieszenie) ze zdjęć ocenić się nie da ale z samego stanu wyglądu mnie osobiście średnio się podoba. Jak zdobędziesz VIN to Ci powiem z czym wyjechał z fabryki.

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To jest 4x4, przecie na lampach je napisane ;)

Ja bym go nie bral bo jedna lampa nie pali :-P

 

[ Dodano: 2015-03-08, 12:27 ]

http://otomoto.pl/ford-f250-lariat-super-duty-power-stroke-v8-C36222310.html

 

byl ktos ogladac?

 

[ Dodano: 2015-03-19, 20:04 ]

1FTNW21P94EB93141

 

Ten F250 to nie Lariat a xlt, ale co na plus to ze bezwypadkowy w USA tylko cos nie bardzo ten przebieg pasuje, 106 tys km w 2008r

Ogrody - projekty, wykonanie, pielegnacja

 

www.ogrodyzpasja.com.pl

605 497 015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Łatwiejszy do naprawy jest Cummins, budowa tego silnika jest prosta, łatwy dostęp.

Serwis PSD w Polsce chyba nie istnieje, wszystkie części z USA, chociaż na allegro pojawiły się jakieś filtry i oleje motorcrafta do tego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Znawcy fordów, miał ktoś może do czynienia lub wie cokolwiek na temat tych aut:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5210805416

 

http://otomoto.pl/ford-f150-xrt-4x4-navi-dvd-super-stan-C36332562.html

 

Ten biały wypasiony ma do przerobienia oświetlenia tylne i przednie. Nie przejdzie przeglądu ponieważ tylne to wynalazek tuningowy bez jakiejkolwiek homologacji. Kolega chciał go kupić i nawet korespondował z właścicielką - przynajmniej podpis z korespondencji był jako kobieta. Babka przyznała się ,że są problemy przy kontrolach drogowych. Samochód przyciąga uwagę .Cena pierwotna była chyba 65tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ten biały wypasiony ma do przerobienia oświetlenia tylne i przednie. Nie przejdzie przeglądu ponieważ tylne to wynalazek tuningowy bez jakiejkolwiek homologacji..

Stawiam skrzynkę browara jak mi pokażesz jakiekolwiek światła przednie lub tylne do eFa/Rama/Silverado z homologacją. Rocznik i model dowolny 8-) Ot po prostu trzeba walczyć z systemem i nie dać sobie odebrać dowodu... Na marginesie konia z rzędem temu kto w nowych modelach amerykańskich samochodów (pomijając magiczną literkę E) stwierdzi na pierwszy rzut oka jakiego typu są przednie światła...

 

Ten pierwszy nieco zalatuje wiejskim tuningiem ale to przede wszystkim wersja 2WD co zresztą jest w opisie. A szkoda bo parę elementów (poszerzenia nadkoli, opony, zabudowa paki) ma fajnych.

Ten drugi nie wyróżnia się niczym szczególnym. Też przednie światła made in China ale przynajmniej tył seryjny. Natomiast jest to wersja 4x4.

 

Podstawowa różnica oprócz napędu to silniki - pierwszy 5.4 (choć 350 KM to zapewne pobożne życzenia właściciela), ten drugi 4.6.

 

Na pocieszenie fakt - oba to wersje "europejskie" czyli Kanada. Będziesz mieć przynajmniej główną skalę prędkościomierza w km/h ;-) Swoją drogą większość sprzedawców takich aut jest chyba faktycznie przekonana, że Kanada leży w Europie... :kasztan:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, a Szczecin nad morzem :-D

Środek tego drugiego wskazuje na mocne przepracowanie :-)

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""""Stawiam skrzynkę browara jak mi pokażesz jakiekolwiek światła przednie lub tylne do eFa/Rama/Silverado z homologacją. """"

 

Ja się z Tobą zgadzam co do tej homologacji. Mnie chodziło o to, że te światła tylne to podobno nie mają nawet amerykańskiej homologacji , to jakieś bajeranckie wydmuszki co leżały koło skarpetek w "biedronce ". Samochód nie miał przeciwmgielnego z tyłu, przednie nie były przerobione na asymetrię . Nie wiem jak załatwiali pieczątki do DR. Napisałem tylko co znajomy dowiedział się od właścicielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://olx.pl/oferta/ford-f150-lariat-4-6-v8-6-cio-osobowy-lpg-okazja-CID5-IDapFlj.html#3e62d07839

 

Zna ktoś autko, albo mieszka niedaleko i ma czas oraz chęć rzucić na niego okiem ? :D

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy i przymierzam się do przesiadki z Jeppa Commandera na F-150 lariat

czy ktoś widział zna ten okaz i może się wypowiedzieć:

http://otomoto.pl/oferta/ford-f150-lariat-skory-4x4-gaz-sekw-na-gwarancji-hak-kamera-cofania-ID6y5xeR.html

W poniedziałek lecę do Gdańska zrobić oględziny, sprzedający zachwala że autko sprawne i doinwestowane (okaże się) Na co zwrócić uwagę ?

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.