Skocz do zawartości

czy warto ? taka eFka / zakup kontrolowany


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to kastrat??? Nie dość, że w opisie jest jak byk 4x4, to na jednym zdjęciu widać wajchę do napędów. Kółeczka trochę malutkie, ale można byłoby mu się przyjrzeć.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest może ktoś z okolic Olsztyna i by mógł obejrzeć to auto? Auto ma być do pracy więc ważniejszy jest stan techniczny aniżeli wygląd.

 

Ale wygląd sugeruje stan techniczny...

Nie oczekiwałbym kultury technicznej po kimś, kto tak sponiewierał auto. Jak ktoś nie dba (przynajmniej w podstawowym zakresie) o wnętrze, to tym bardziej nie będzie zawracał sobie d..y mechaniką.

Odkujesz tą "okazję" później, tym boleśniej - jeśli auto ma być w założeniu "do pracy" jak sam powiedziałeś, a będzie pełnić rolę pomnika w ogródku lub na placach różnych warsztatów ;) :mrgreen:

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misman, dokładnie :git:

Tym bardziej, że to auto z komisu - jakby miało jakąkolwiek wartość, to nie było by wystawione za mniej więcej połowę ceny tego rocznika :roll:

Dla mnie śmierdzi to dużą kupą. Na tyle dużą, że szkoda by mi było każdej złotówki na telefon do handlarza :-/

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może ktoś z okolic Olsztyna i by mógł obejrzeć to auto? Auto ma być do pracy więc ważniejszy jest stan techniczny aniżeli wygląd.

 

Ale wygląd sugeruje stan techniczny...

 

EEEE tam...moja eFke w tym roku az 3 razy mylem do tej pory....jeepa raz i czy odrazu oznacza to ze sa zlomy? Oba auta maja rysy, ubytki lakieru i nie sa czyste wewnatrz a mimo to technicznie nie mozna im nic zarzucic.

www.stebel.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi jedynie o mycie, ale chlew w środku, brak zabezpieczeń korozji, która zaczęła wyłazić, poniszczone elementy wnętrza...

Ewidentnie widać, że ktoś nie dbał, tylko używał. To pozwala na założenie, że podobnie było z mechaniką: jeździł, póki nie zaczęło się dopominać o naprawę z wielu miejsc... Szybka kalkulacja kosztów części, robocizny - i rzut do "żyda" póki jeszcze jeździ, mniej się dołoży do kolejnego niewymęczonego egzemplarza, niż przeznaczy na doprowadzanie padła do stanu przyzwoitości.

Ja też mam często bałagan w środku, niemal nie myję, nie mam czasu sprzątać i odkurzać - ale mimo wszystko staram się nie niszczyć, a jak się zepsuje, to naprawiam czy wymieniam...

Gdybym jednak odkurzył i przetarł szmatką, to różnica byłaby mimo wszystko bardzo zauważalna 8-) :-P

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!

 

Rozglądam się za pick upem Forda w wersji Light Duty ze względu na większy komfort i znalazłem coś takiego na naszym allegro:

 

http://allegro.pl/ford-f150-lariat-idealny-2010-r-ciezarowy-fv-i3453012643.html

 

Ktoś widział, zna, oglądał ?

 

Gość pisze, że jest to jakaś najdłuższa wersja a czy w ogóle w F150 09R były dostępne różne długości paki? Bo za długiego auta też nie chce, wcześniej miałem RAMa Quad Caba paka 6 stóp i gabarytowo było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gość pisze, że jest to jakaś najdłuższa wersja

 

 

W ogłoszeniu pisze, że paka ma 195 czyli tak jak w ramie 6-6,5 ft.

Najdłuższa to pewnie mu chodziło o kabinę, że szerokie tylne drzwi.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gość pisze, że jest to jakaś najdłuższa wersja

 

 

W ogłoszeniu pisze, że paka ma 195 czyli tak jak w ramie 6-6,5 ft.

Najdłuższa to pewnie mu chodziło o kabinę, że szerokie tylne drzwi.

 

No i właśnie brakuje tych 5 cm, żeby wieźć płyty g-k z zamkniętą klapą... :roll:

:mrgreen:

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączę się do tematu i zapytam, co myślicie o tym:

 

http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/ford-usa/m706537757-ford-usa-f-150-f150-5-4-v8-triton-limited-vol-opties.html?c=a2384ef0ece270f44503df9f8598c624&previousPage=lr

 

tej wersji "limited" jest bardzo mało w europie prawie w ogóle jej nie ma. Myślałem, żeby ściągnąć z Kanady bo w europie nei wiem czy ufać handlarzom.

Ford F150 Lariat 5,4 Triton V8 2005 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem na 99% pewien, że widziałem to auto wystawione w zeszłym roku 10k zł taniej, kiedy szukałem mojej efki :-> Nie wiem czy sprzedaje ten sam właściciel, ale coś kojarzę inne plenery na zdjęciach :)

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.