Skocz do zawartości

SPEEDLINER w Łomiankach Porajdowani4x4


Cobra

Rekomendowane odpowiedzi

W podwarszawskich Łomiankach otwiera się dealer firmy Speedliner i serwis samochodów terenowych. "Porajdowani4x4" Od października będzie strona internetowa gdzie będzie przedstawiona oferta. Serdecznie zapraszam zainteresowanych powłoką ochronną i serwisem samochodów terenowych.

 

Dla osób mniej wtajemniczonych http://www.speedliner.pl

 

Wraz z firmą speedliner będziemy się wystawiać na targach off-roadowych które odbędą się 9 i 10 października w Krakowie.

 

Wszyscy którzy nie mieli jeszcze styczności z powłoką poliuteranową serdecznie zapraszam na test powłoki na targach. Przez pierwsze 2 miesiące otwarcia firmy będzie powłoka będzie w bardzo promocyjnych cenach.

 

Pozdrawiam moderatorów. Jak już kiedyś mówiłem marzył mi się pick-up jednego sobie zrobiłem toyota tutaj http://picasaweb.google.com/108807928327527499100/SPEEDLINERCABRIOBYCOBRA# a drugiego kupię w tym tygodniu. Nissan Pick-up

Cobra, Nowy jestem nie bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zawiało kryptoreklamą...

 

Jednakże wydaję mi się że warto jest skorzystać z oferty jednego z kolegów z forum. Zarazem serdecznie zapraszam na targi, gdzie będzie dużo atrakcji i dużo ciekawych firm się wystawia. Więc też dla kolegów z forum postanowiłem dać 20 % upustu. Wydaję mi się to rozsądnym rozwiązaniem.

 

Oferta promocyjna będzie trwać do końca listopada.

Cobra, Nowy jestem nie bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać iż można już składać zamówienia.

pod adres email porajdowani4x4@o2.pl

 

Przykładowo packa pickupa o wymiarach 1,5 m. na 1,8 wysokości burty około 50 cm normalnie by wyniósł 1800 zł netto a jak dla was 1445 zł netto ...

 

Polecam.

Cobra, Nowy jestem nie bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

No to fajnie.

 

Od pewnego czasu muszę polnymi drogami,rozjechanymi przez traktory zapylać żeby omijać korki.A do tego jak popada jak dziś to pięknę głebokie kałuże,błocko aż miło.Dzisiaj dotarło do mnie ile waży mój samochód jak zaczął się staczać bokiem z drogi i zaczął zapadać w błocku.To takie dziwne uczucie jak taki kiosk jedzie tam gdzie ty nie chcesz :shock:

AWD+Coopery M+S alleluja powoli i do przodu.

 

Wtedy pomyślałem że cała skrzynia,pół silnika jest już w błocie i tak codziennie od jakiegoś czasu.

 

Dobrze by było zabezpieczyć podwozie żeby ograniczyć dostęp tego błocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszła sobotę wraz z kolegami zorganizowaliśmy mały rajdzik....

 

Nie powiem jakie szkody były w samochodzie... Ale było warto... Za 2 tygodnie będziemy jechać tamtą trasą jeszcze raz....

 

Tylko już będę lepiej przygotowany technicznie.

 

35 cali Simexy. Lepsze (mocniejsze) śruby w zderzaku żeby go znowu nie wyrwało. I pełen ekwipunek off-roadowca...

Cobra, Nowy jestem nie bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszła sobotę wraz z kolegami zorganizowaliśmy mały rajdzik....

 

Nie powiem jakie szkody były w samochodzie... Ale było warto... Za 2 tygodnie będziemy jechać tamtą trasą jeszcze raz....

 

Tylko już będę lepiej przygotowany technicznie.

 

35 cali Simexy. Lepsze (mocniejsze) śruby w zderzaku żeby go znowu nie wyrwało. I pełen ekwipunek off-roadowca...

 

Zróbcie foty lub filmik.To zawsze fajnie się oglada takie wyprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z powodu poszukiwania nowego lokalu na razie będę przyjmował zamówienia dopiero na grudzień....

 

Niestety ciężka współpraca z właścicielem nie jest wskazana....

 

 

Tutaj macie zdjęcia z pomalowanego całego samochodu...

 

http://picasaweb.google.com/108807928327527499100/SPEEDLINERCABRIOBYCOBRA#

Cobra, Nowy jestem nie bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam.

 

Jako , iż jest to temat o "Speedlinerze" to pociągnę ten wątek na moim przykładzie (a przy okazji będę miał swój dziennik).

Umówiłem się na pokrycie paki na czarno z dwoma białymi pasami na środku (10''x 1,5''x10").

Również spód mojej taczki zostanie pokryty Speedlinerem na biało, nadkola na czarno. Miałem dziś być w Skomlinie ok 12. Wyjechaliśmy wraz z mą żoną ok 09:00 z Łodzi. W połowie drogi auto nam padło (jak się później okazało to urwała się świeca - na bank będę wiedział jutro). Lawetą dotarliśmy ok 14:00 do warsztatu "AMS" w Krzyworzece współpracującego ze Speedlinerem.

Laweciarz trafił nam się bardzo uprzejmy , aż byłem w szoku. Ciąg dalszy mojego zdziwienia miał nadejść. Właściciel "AMS" obejrzał dokładnie auto i od razu zabezpieczył fotel , kierownicę i drążek zmiany biegów folią. Zostałem dokładnie poinformowany co i jak będzie robione ("AMS" zajmuje się demontażem i montażem auta). W cenie zostaną mi wymienione amortyzatory. Pełna kultura i profesjonalne podejście do klienta (dostałem nawet mms-y po rozebraniu paki , które załączam do tego postu).Jeszcze tego samego dnia rozpoczęli demontaż auta !!!

Po chwili pojawił się szef "Speedlinera". Zabrał nas do swojego biura , pokazał katalogi , próbki. Podpisaliśmy umowę i wpłaciłem zaliczkę.

Jest to pierwszy dzień mojej "przygody" z "AMS" i "Speedlinerem". Nie znałem się wcześniej z Nimi i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mam nadzieję , że jakość usług będzie dalej na tak wysokim poziomie (w Polsce jeszcze nigdy się nie spotkałem z taką super obsługą).

 

[ Dodano: 2011-04-22, 18:31 ]

Dzień drugi. Idą chłopaki ostro :)

 

[ Dodano: 2011-04-27, 16:41 ]

Otrzymałem kolejne zdjęcia. Dziwnie się ogląda swoje auto w takim proszku....

Okazało się , iż lewa przednia sprężyna jest pęknięta ale w naszym pieknym kraju mimo wysypu firm zajmujących się sprowadzaniem części to takich nigdzie od ręki nie ma (chyba , że za ok.20 dni w cenie 2000zł...)

 

[ Dodano: 2011-04-30, 20:17 ]

W poniedziałek powinno być koniec...

 

[ Dodano: 2011-05-09, 14:55 ]

Troszkę pojeździłem autem po remoncie i polecam wszystkim Speedlinera. Mimo , iż jest to spory koszt to tak jak w życiu: za dobrą i pewną usługę trzeba zapłacić . A według mnie warto , gdyż patrzę na to jak na inwestycje.

 

Szczerze polecam.

post-489-15323755136598_thumb.jpg

post-489-15323755137454_thumb.jpg

post-489-15323755138645_thumb.jpg

post-489-15323755139575_thumb.jpg

post-489-15323755140558_thumb.jpg

post-489-15323755156908_thumb.jpg

post-489-15323755157971_thumb.jpg

post-489-15323755158771_thumb.jpg

post-489-15323755159665_thumb.jpg

post-489-15323755161002_thumb.jpg

post-489-1532375516227_thumb.jpg

post-489-15323755163839_thumb.jpg

post-489-15323755165948_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.