Skocz do zawartości

jak to się mówi.. chwalę się.. FLOWMASTER


Piotr_GT

Rekomendowane odpowiedzi

zebrałem się wreszcie.. i wywaliłem seryjny wydech z mojego malucha.... w jego miejsce zasadziłem

 

kilk klik..

 

17397.jpg

 

jak się jutro zbiorę to nagram filmik jak to działa... a powiem że raczej nikt obojętnie nie przechodzi.... chyba że jest głuchy...

auta z jajami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli brzmi ( a pewnie tak jest ) tak jak te na jutłubie no to GRATULACJE ;)

Nie wiem może jestem jeszcze młody ale uwielbiam jeździć z opuszczoną tylną prawą szybą i słuchać grzmotów V8 odbijających się od okolicznych domów :)

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli brzmi ( a pewnie tak jest ) tak jak te na jutłubie no to GRATULACJE ;)

Nie wiem może jestem jeszcze młody ale uwielbiam jeździć z opuszczoną tylną prawą szybą i słuchać grzmotów V8 odbijających się od okolicznych domów :)

Moja żona twierdzi, że zrobiłem Ramowi agrotuning wyposażając go w układ Magnaflow, ale ja kupiłem V8 dla tego dźwięku i nie przeszkadza mi hałas wewnątrz auta, to jest dla mnie muzyka. W tunelach i zabudowwaniach miejskich uwielbiam mieć szyby otwarte i słuchać i to chyba nie ma wiele wspólnego z wiekiem.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tunelach i zabudowwaniach miejskich uwielbiam mieć szyby otwarte i słuchać i to chyba nie ma wiele wspólnego z wiekiem
Hahaha , robię dokładnie to samo. Zawsze jak jadę przez tunel to otwieram szyby i "czadu" ...... :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drug napisał/a:

W tunelach i zabudowwaniach miejskich uwielbiam mieć szyby otwarte i słuchać i to chyba nie ma wiele wspólnego z wiekiem

 

Hahaha , robię dokładnie to samo. Zawsze jak jadę przez tunel to otwieram szyby i "czadu" ......

 

A więc nie jestem sam :mrgreen: :mrgreen:, najbardziej podobają mi się parkingi piętrowe, wysokością mieszczę się na styk a gdy się cieszę nagłośnieniem ludzie robią duże oczy, takie przyjemności czerpię tylko z seryjnego wydechu co dopiero mówić o czymś z wyższej półki, dlatego czekam na filmik :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak alarmy na parkingach zamkniętych ? Mi się czasem zdarzy włączyć przypadkiem źle wyregulowany alarm przy dodaniu gazu w piętrowych garażach z dobrą akustyką :D

Do tego celu używam "Split Rear Exhaust System" od Gibson Performance. Dwie osobne rury wychodzące równolegle do burty auta z tyłu. http://www.gibsonexhaust.com/truckandsuv/

Kupiłem Dodzię z tymi rurkami więc porównania nie mam za dużego do stockowego wydechu.

Mruczy jednak idealnie a i w trasie nie męczy, a to chyba dość ważne.

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego czekam na filmik

Niestety, żaden film nie odda piękna tego dźwięku. Kamery zniekształcają dźwięk, a i odsłuch musiałby być na dobrym sprzęcie, a i tak nie będzie to co w realu.

A jak alarmy na parkingach zamkniętych ? Mi się czasem zdarzy włączyć przypadkiem źle wyregulowany alarm przy dodaniu gazu w piętrowych garażach z dobrą akustyką :D
Mnie się dość często zdarza na ulicy, a używam do tego Single Magnaflow Exhaust System ;-) wspomagany K&N Air Intake Kit. Mieszanka wybuchowa, ale da się jeździć. Tak szczerze mówiąc to dopiero jak mnie Prawy przewiózł swoim Ramikiem to zauważyłem, że w na fabrycznych ustawieniach jest zdecydowanie ciszej, ale mi to nie przeszkadza.

 

Oto mój kanał na YT: http://www.youtube.com/user/druggss?feature=mhum

Jest tu troszke filmów ze zlotów i innych mniej ciekawych. Jest tam też dźwięk Magnaflow Exhaust, ale to co słychać to namiastka rzeczywistości.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullterrier, na 32" bez liftu mieści się na styk : )
stock exaust ;-)

 

Mój się niestety nie zmieści w takim razie. Na 210cm też się nie mieśćił. Mam nadzieję, że w końcu tej zimy go podliftuję bardziej i wsadzę mu 37" lub 38"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullterrier, na 32" bez liftu mieści się na styk : )
stock exaust ;-)

 

Mój się niestety nie zmieści w takim razie. Na 210cm też się nie mieśćił. Mam nadzieję, że w końcu tej zimy go podliftuję bardziej i wsadzę mu 37" lub 38"

Napewno tej zimy? :kasztan:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam odwagi wjechać NIM na taki parking :) co do głośności to mój jest wyposażony w Swept Side Exhaust System też od Gibson Perfomance i filtr K&N. Grzmoty wydobywające się z wydechu to najlepsza muzyka dla uszu :) Też Wam się zdarza, że podczas wyprzedzania na pełnym gazie wyprzedzany prawie wjeżdża do rowu ?? szczególnie jak końcówka wydechu minie (najlepiej otwarte) okno wyprzedzanego kierowcy :twisted:

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tylko wkład w oryginał :roll: ale łomot jest przyzwoity.

Więc efekt jest, ale marny. Załóż dolot. Zobaczysz, że oprócz mega efektu dźwiękowego odczujesz efekt "Redbulla". Twój Ram będzie lżejszy. Ja mam wolny dolot i wolny wydech i Ramik stał się naprawde elastyczny.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z BMW 318 efekt nie jest taki marny ;) co do dolotu to pomyśle jak będzie wiecej czasu. W pierwszej kolejności chce wymienić zderzak i lusterko. Potem przyjdzie czas na dolot i marzą mi się dwie rury z tylu :)

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullterrier, na 32" bez liftu mieści się na styk : )
stock exaust ;-)

 

Mój się niestety nie zmieści w takim razie. Na 210cm też się nie mieśćił. Mam nadzieję, że w końcu tej zimy go podliftuję bardziej i wsadzę mu 37" lub 38"

Napewno tej zimy? :kasztan:

 

Zobaczy się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullterrier, na 32" bez liftu mieści się na styk : )
stock exaust ;-)

 

Mój się niestety nie zmieści w takim razie. Na 210cm też się nie mieśćił. Mam nadzieję, że w końcu tej zimy go podliftuję bardziej i wsadzę mu 37" lub 38"

Napewno tej zimy? :kasztan:

 

Zobaczy się :mrgreen:

Życzę Ci tego z całego serca ... ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullterrier, na 32" bez liftu mieści się na styk : )
stock exaust ;-)

 

Mój się niestety nie zmieści w takim razie. Na 210cm też się nie mieśćił. Mam nadzieję, że w końcu tej zimy go podliftuję bardziej i wsadzę mu 37" lub 38"

Napewno tej zimy? :kasztan:

 

Zobaczy się :mrgreen:

Życzę Ci tego z całego serca ... ;-)

Teraz mam troche inne priorytety i poważne wydatki, ale w koncu z kasa lepiej wiec licze ze przynajmniej go podniose. Poza tym i tak musze zmienic opony bo moje juz zaczynają parcieć powoli i są już łysiejące. A jak będę kupował opony to od razu większe. Zatem trochę muszę go podliftować. Na szczęście w HD by wepchnąć 37" nie trzeba się za bardzo napocić i kupować drogiego liftkitu.

Mimo wszystko zrezygnowałem już z pomysłu 40" bo będę musiał sporo jeżdzić tym samochodem na trasach (sporo jak na mnie ;-) ), ale na pewno będą to mteki :mrgreen: .

 

A co do wydechu to na razie nie muszę robić nic poważnego bo całkiem ładnie mi bulgocze teraz. Przydały by się tylko jakieś kolektory lepsze. A od fabrycznych chyba wszystkie są lepsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tylko wkład w oryginał :roll: ale łomot jest przyzwoity.

Więc efekt jest, ale marny. Załóż dolot. Zobaczysz, że oprócz mega efektu dźwiękowego odczujesz efekt "Redbulla". Twój Ram będzie lżejszy. Ja mam wolny dolot i wolny wydech i Ramik stał się naprawde elastyczny.

 

możesz dać mi jakieś namiary na taki dolot ?? Jakiej firmy ??

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę K&N i dopasuj do swojej bryczki. W Polsce Intercars zajmuje się sprzedażą tych dolotów, ale sprawdź też na jebaju, może warto sprowadzić...

 

Dzięki. Wypatrzyłem, że najbliżej mam do Kłodzka. Jak już się pozbieram to zdecyduję się na ten dolot ( nie wiem czy nie będzie w pierwszej kolejności przed zderzakiem ;) ). Poszukam jeszcze czegoś w UK bo mam tam człowieka, który może kupić i wysłać.

Instalacja takiego dolotu wiąże się z jakimiś dodatkowymi czynnościami z którymi sobie w domowych warunkach nie byłbym w stanie poradzić ?? Chociażby wizyta u gazownika ??

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja takiego dolotu wiąże się z jakimiś dodatkowymi czynnościami z którymi sobie w domowych warunkach nie byłbym w stanie poradzić ?? Chociażby wizyta u gazownika ??

Musisz mieć śrubokręt gwiazdkowy i wiedzieć w którą stronę kręcić żeby odkręcić, a w którą dokręcić. Siusianie jest bardziej skomplikowane. :-P

W GB jest mało Ramów, a części jeszcze mniej niż u nas, a jak są to cholernie drogie. Sprawdź w US.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.