Skocz do zawartości

Dodge Ram Hemi 2006 Aloha wszystkim !!


WojtRybnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów!!.

Stało się, kupiłem pięknego złotego dodge'a Ram'a z silnikiem hemi.

Ma 59 000 mil przebiegu i 1900 motorogodzin pracy. Jezdziłem już okazjonalnie suvami, jeepami,ale widok i poczócie bezpieczeństwa z dodga jest wprost niesamowita !:).

 

Jestem ze Śląska, stąd pragnę zapytać kolegów na wstępie gdzie serwisować samochód w okolicach Katowic????. Co powinienem zrobić przy pierwszym przeglądzie, prócz serwisu olejowego. Gość od którego kupiłem samochód twierdzii, że dodga naprawi każdy mechanik ???.

 

Jestem z Rybnika, może znajdzie się jakiś Ram z pobliża na forum ???

 

 

Pozdrawiam i deklaruje się być czynnym uczestnikiem forum :)

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Gość od którego kupiłem samochód twierdzii, że dodga naprawi każdy mechanik ???.
Naprawić naprawi lecz na jak długo. Samochód jest dość prosty jak każdy inny ale wymaga jednak doświadczenia które oczywiście można zdobyć na forum, poza tym serwisy samochodów 4x4 powinny sobie z Dodzią poradzić lecz trzeba uważać aby nie trafić na partacza :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kolego, ja jestem z Żor :) a serwisowac u grzesi amozesz USA serwis :) ktory miesci sie w zorach :) jak przyjade z cannonballa to rzuce ci numer do neigo bo wizytowkie zostawilem dodgu a niechce mi sie leciec na dol ehhe :) pozdrowionka

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka!!!

Na pierwszy serwis podjedź na stacje diagnostyczną i niech Ci go dobrze posprawdzają, tylko poproś o rzetelne sprawdzenie, daj im na flaszke czy coś, bo Ci sprawdzą po łepkach. Olej i filtry to norma. Nie zapomnij o serwisie skrzyni. Błędy możesz kluczykować.

Z drugiej strony, to już jesteś po zakupie, wiec może jeździj sobie i obserwuj, i jak coś Ci będzie nie pasować to pytaj na forum. Tak czy inaczej oleje w skrzyni i silniku z filtrami masz do wymiany.

 

Zachęcam do wklejenia się do mapy klubowiczów w Strefie Klubowej.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.