Jump to content

Diagnostyka DODGa w 3mieście

Malin
 Share

Recommended Posts

Tak piszę dla DODGów w 3city, że jakby co to mój przyjaciel zajmuje się dogłębną diagnostyką tych samochodów, więc w razie co służę pomocą.

Okazuje się, że taki namiar to istotny element posiadania każdego auta..... po 3 dniach zapaliła mi się diodka CHECK ENGINE, co przyprawiło mnie o palpitację serca. Ale okazało się, że to zawór EGR daje o sobie znać, co w Hemikach często się ponoć zdarza - błąd P0406... ufff...

DODGE RAM 1500 5,7 HEMI 2006 BLACKHAWK

Przesiadka z JEEPa. jeep.org.pl

Hagglunds BV206

Może faktycznie będzie czytelniej....

Jarek ma mega wypasiony komputer, dzięki któremu jest w stanie odczytać w zasadzie WSZYSTKO co nasze Amerykany wymyślą i co najważniejsze jest w stanie zinterpretować, to co mu autko napisze. Opiekuje się moim Jeepem, a teraz Ramikiem. To przez niego mam taki samochód :)

Zakład ma w Chwaszczynie k. Gdańska Tel.: 603 304 843 - zdecydowanie powołać się można na mnie.

A przy okazji Jarek zjadł zęby na 5,7 Hemi budując auto wyprawowe w oparciu o klamoty DODGA. Sporo bawił się z jego elektroniką.

DODGE RAM 1500 5,7 HEMI 2006 BLACKHAWK

Przesiadka z JEEPa. jeep.org.pl

Hagglunds BV206

• 2 years later...

jestem nowy w trojmiescie swierzo z usa i tam zajmowalem sie mechanika i elektryka ostatnie 25 lat, jesli ktos potrzebuje dobrego mechanika to sie polecam i nie mam myslenia jak wszystkie warsztaty naprawiajace auta z usa, jezdzi amerykanem to mozna go krojic wiecie o co mi chodzi

dodge ram 3500 dually 5.9 td

• 2 months later...
i nie mam myslenia jak wszystkie warsztaty naprawiajace auta z usa, jezdzi amerykanem to mozna go krojic wiecie o co mi chodzi

nie przesadzaj, są też uczciwe warsztaty.

Jeep Comanche 4.0 4x4

Ford Ranger T6 3,2 Limited

SUCHORZ 4x4 -serwis i modyfikacje off road

Montaż i serwis LPG, sklep 4x4