Skocz do zawartości

Przeciwmgielne czerwone led


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jak w temacie, z wiadomych wzgledów nie posiadam światła cofania ani przeciwmgielnego, jak jest każdy wie da sie załatwić stempel żeby to obejść, lecz z innych wzgledów i powodów znam siebie i bede sie narażał 'kolorowym' wiec moga mnie trzepać. Zatem po tych wywodach chciałbym w jakieś niedalekiej przyszłości założyć światło przeciwmgielne i cofania, sprawa podłączenia to nie technologia rakietowa damy rade. Ale idąc z postempem i duchem czasów założyłbym wsteczne na ledach no i żeby to miało rece i nogi przeciwmgielne by sie przydało w podobnej badz tej samej budowy oprawie tylko wiadomo nie białe tylko czerwone. Kontynłując czy ktoś widział 'dodatkowe' światło przeciwmgielne na diodach a nie zwyczajne na żarówe ze sklepu 'zdzicha' na rogu?

Myśłem o swiatłach osram'u do jazdy dziennej z tym żeby w tej drugiej sztuce zmienić diody na czerwone ... tak sobie to wymyśliłem na dzień dzisiejszy ale może ktoś widział jakiś lepszy projek/zestaw już gotowy. Wszelka pomoce mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garus, kolego nasz sympatyczny. Temat był wałkowany. Ponawiam prośbę, zanim zapytasz, poszukaj. No i co to za miejsce na taki temat :shock: OT? Popraw się Garus ;-)

Tu masz skrót do rozwiązania które było omawiane w innym temacie: http://www.youtube.com/watch?v=0pKWFab1mco

Światło wsteczne możesz umieścić w tych samych komorach co kierunkowskazy, ale ja wolę lampę roboczą która jest dla mnie, a nie dla diagnosty.

 

Temat przenoszę do działu Elektryka.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

drug, Pytanie o kupno czy pomysł nie wydaje mi sie pytaniem technicznym, żeby zawracać sobie głowe i wrzuczać to do kosza spraw ważnych. Zastanawiałem sie nad tym, ale uznałem to za OT, ale w sumie od czego mamy was szeryfów, prawda?

Powiedz jak rozwiązałeś światło przeciwmgielne, bo na filmiku nie ma, a co do wstecznego to wolałbym ledowe, niż światło z ... no cóż.

 

MKmario, Stronka jest hmmm wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na filmiku, oglądaj uważnie. 0:37 sekuna filmu. Film nie oddaje barw i natężenia światła, ale uwierz mi, że wszystko działa poprawnie.

 

Powtórzę prośbę, Garus zanim coś zapytasz to upewnij się czy nie ma tego na forum ( 5 punkt regulaminu forum). Zadawanie dziesiątki razy tego samego pytania wprowadza zamieszanie i bałagan. Twój temat jest ściśle związany z tematem przewodnim Naszego forum, więc nie jest to OT. Jak najbardziej jesteśmy od porządków, no inie ma o czym mówić, już pozamiatane :-D

 

Tu masz link do starej dyskusji o światłach: http://pickupklub.pl/viewtopic.php?t=569

 

Przeczytaj, nie jest tego dużo, jak będziesz miał pytania to z chęcią Ci pomogę, jeśli tylko będe w stanie, a jeśli nie będe to napewno chłopaki się przyłączą do pomocy. ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

drug, Pierwszy post w tym temacie:

Kontynłując czy ktoś widział 'dodatkowe' światło przeciwmgielne na diodach

I

pozamiatane

ładne te twoje lampy, ale nie wyczerpują one mojego pytania w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane w sensie zrobione porządki.

Jeśli chodzi o światło przeciwmgłowe to rzeczywiście nie jest dodatkowe, ale jestes pierwszym który chce takie światło mieć jako dodatkowe. Po prostu do tej pory wszystkim zależało na schowaniu tego dodatkowego elementu stąd moja odpowiedz.

a co do wstecznego to wolałbym ledowe, niż światło z ... no cóż.
Jeśli chodzi o wsteczne to nie wiem co chciałeś napisać, ale nie jest to lampa z "malucha" tylko wysokiej klasy lampa robocza, która z nocy robi dzień i dlatego zdecydowałem się na wyjęcie żaróweczek z lamp i zamontowanie tej lampy pod autem.

Jeśli chodzi Ci o dodatkowe lampy to wystarczy wejść na allegro, ebay czy inne podobne strony, myśle, że jest tego jak "klusków" w rosole i do tego z homologacją europejską E.

 

Tu masz przykład: http://www.auto-lampy.com/index.php?lang=DEU&list=KAT12

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Siedzi obok mnie koleszka z Home Land Security i podsunął mi pomysł lamp wpinanych w gniazdo haka.

Ceny zaczynają sie od kilku us ale przesyłka do nas zabija!

Ładne te lampki, zwłaszcza ta z logo. Fajny patent ale czy to nie jest w zamyśle autorów dodatkowe światło stop (tak mi się wydaje sądząc po wtyczce)? Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać to jako przeciwmgielne tylko co zrobić, jak zechcemy pociągnąć przyczepę?

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japacz, A ile razy ciaga sie przyczepe i ile razy trafia na mgłe. Ogólnie wiadomo że te światła są wyłacznie dla ciebie, a na przegląd można je/ą wpiąć i po krzyku. Amerykanie są minimalistami i wystarcza im nie wiele w prawie drogowym.

 

Jak sie wezme za temat (lamp) wkleje zdjecia jak to wyszło, ale nie wcześniej jak w październiku. Nie wybieram sie do us'a, a szkoda bo by człowiek za grosze wypełnił torbe.

Poprostu szkoda mi kasy na pierdołe której koszt bedzie zwiekszony o wysyłke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.